Kde jste: Hlavní stránkaDokážeme vám zvýšit ziskPPC reklama ve vyhledávačích

PPC reklama ve vyhledávačích

PPC reklamy spravujeme od roku 2002. Našim klientům pomáháme s Google Ads, Sklikem, Bing Ads a dalšími PPC systémy. Kampaně vedeme s jediným záměrem: zajistit co nejlepší návratnost investic.

PPC reklama

PPC reklamu na Googlu a na Seznamu vedeme tak, abychom vám zaručili návratnost investic (ROI).

Marketingová rozhodnutí provádíme na základě dat – vždy počítáme, zda se vám reklama vyplatí a jak musí být na základě toho kampaň nadesignovaná. Nesledujeme ani tak počet zobrazení reklamy, míru prokliku nebo dokonce míru konverze.

Zajímá nás hlavně obrat vygenerovaný kampaní a poměr mezi náklady a výnosy kampaně.

Naši klienti jsou s námi spokojeni a často jim vedeme PPC reklamu ve vyhledávačích celé roky.

Specializujeme se na kampaně s rozpočtem do PPC od 100 000 korun měsíčně.

Podle typu propagovaného zboží nebo služeb vytvoříme PPC reklamu na Googlu, Skliku či v obou vyhledávačích. (PPC reklamu na Facebooku, v obsahových sítích a ve formě RTB, včetně retargetingu, nabízíme v rámci reklamních kampaní.)

Postaráme se o celý proces od vytvoření účtu v Google Ads či Skliku přes nastavení kampaní až po pravidelný reporting. Můžeme vám pomoci také s dílčími pracemi – potřebujte například vyškolit PPC tým nebo zkontrolovat správnost nastavení? To zvládneme.

Reálný omnichannel marketing

Samotná PPC reklama vám nevydělá.

Proto propojujeme PPC s ostatními marketingovými kanály – online i offline. Vždy vám upravíme landing pages. PPC propojíme s emailovým marketingem, sociálními sítěmi a RTB/retargetingem. Poradíme s product managementem. Sladíme SEO a PPC. Optimalizujeme UX.

Propagujete-li skupinu výrobků například v tištěných médiích, podpoříme vaši kampaň také ve vyhledávačích – budeme inzerovat stejné výrobky s podobnými texty, aby zákazníci viděli návaznost, když budou výrobky hledat.

Už chápete, proč je PPC reklama od nás tak výnosná?

Proč je reklama ve vyhledávačích důležitá

Reklama ve vyhledávačích je do velké míry unikátní. Vaše zboží a služby nabízíte lidem, kteří o ně mají zájem a přímo je hledají. Reakce na reklamu ve vyhledávačích je proto velmi pozitivní – ať už se díváme na míru prokliku, míru konverze či jiné metriky.

Pro většinu firem jsou kampaně ve vyhledávání jednou z nejefektivnějších forem reklamy vůbec.

PPC ve vyhledávačích mají ovšem i omezení: lidem nabízíte to, o čem už vědí (a proto to hledají). Nemůžete v nich vyvolat zájem o věci, které neznají, a které tedy nemohou hledat. Pro oslovení takové cílové skupiny slouží bannerové či jiné kampaně v obsahových sítích. Teprve ve chvíli, kdy lidé začnou tyto věci vyhledávat, přijde na řadu inzerce na Googlu a na Seznamu.

Co díky reklamě ve vyhledávačích získáte

 1. kampaně, které přinášejí vysokou návratnost investic,
 2. velmi relevantní návštěvnost, kterou můžete později oslovovat formou retargetingu či emailingu,
 3. reklamu, kterou velmi rychle zapnete či vypnete – např. podle toho, kdy začínají a končí vaše speciální akce.

Reklama ve vyhledávačích má čtyři základní podoby. Každá z nich má unikátní přednosti:

 • brandová reklama (oslovujete lidi hledající vaši značku),
 • reklama na obecná klíčová slova (kategorie výrobků či služeb, toto je většinou základ pro inzerci ve vyhledávačích),
 • produktové kampaně na Googlu (PLA – product listing ads; reklamy na konkrétní výrobky, u nichž se zobrazují také ceny a obrázky),
 • remarketing ve vyhledávání Googlu (oslovujete vaše předchozí návštěvníky – například specifickým textem reklamy)

Jak při vedení kampaní postupujeme

 • Zjistíme co nejvíce o vašich potřebách, cílech a konkurenčních výhodách – ale také o vašich konkurentech.
 • Vytvoříme analýzu klíčových slov.
 • Nastavíme kampaně v Google Ads a Skliku, napíšeme inzeráty.
 • Kampaně sledujeme, vyhodnocujeme a podle výsledků optimalizujeme. Dlouhodobá správa je velmi důležitá součást PPC reklamy.
 • Dodáváme vám pravidelné reporty s důležitými metrikami. Nezatěžujeme vás balastem.

Komunikujeme s vámi o nových výrobcích a službách, konkurenčních výhodách, slevách a dalších speciálních akcích, abychom na ně mohli navázat v PPC reklamě.

V čem vedeme PPC reklamu lépe než konkurence

RobertNemec.com Konkurence
Zkušenosti První PPC kampaň jsme vedli již v roce 2002. S PPC začínali až v letech 2005 až 2010.
Praxe PPC u nás spravuje malý tým špičkových specialistů. Na kvalitu služeb vždy dohlíží vedoucí PPC týmu, který má s PPC reklamami zkušenosti více než sedm let. Na správu PPC je najímána levná pracovní síla, často studenti. Mají okolo půl roku, maximálně roku praxe.
Talent a schopnosti Naši PPC specialisté mají mimořádné talenty a schopnosti. Na správu je často najímán každý, kdo se trochu vyzná na internetu a umí psát.
Nekompromisní kvalita Přijímáme jenom ty nejlepší odborníky. Raději odmítneme zakázku, než abychom museli přijmout někoho, kdo nepatří k české špičce – a my museli jít s kvalitou dolů. Protože po PPC je poptávka, najímají mnoho nekvalitních lidí – hlavně, aby uspokojili poptávku.
Certifikace Naše agentura je certifikována jako Google Partners.

Předpokládáme, že si budete vybírat jenom ty PPC agentury, které mají certifikaci od Googlu.
Omnichannel marketing Neděláme jenom PPC kampaně, ale reálný omnichannel marketing. Naplánujeme připravíme vám jednotnou kampaň, která bude mít jasnou strategii, zaujme lidi v médiích a bude netradiční, přitáhne lidi přes PPC a SEO, bude budovat důvěru na sociálních sítích a přiměje je nakoupit pomocí emailového marketingu a skvělému UX. Často nabízí jenom PPC kampaně, případně doplněné o SEO a Facebook. Už vůbec neřeší marketingovou strategii nebo rozsáhlé reklamní kampaně, stejně jako UX.
Tagování a vyhodnocování S klientem se vždy domluvíme na způsobu tagování kampaní, abychom je mohli v analytickém systému správně vyhodnocovat. Agentury často zapnou auto-tagging v Google Ads a Sklik netagují vůbec – anebo tagují oba systémy odlišně. Vyhodnocování efektivity je pak obtížnější.

Komu jsme s PPC pomohli

 • okay.cz
 • pfizer
 • OTTO Office

Přečtěte si případovou studii o tom, jak jsme slevovému serveru Nakupvakci.cz během jednoho roku navýšili obrat z PPC ve vyhledávání o 160 %.

Přijďte na školení

Pro veřejnost pořádáme školení PPC reklamy. Řekneme vám, jaké systémy použít pro inzerci právě ve vašem případě, ukážeme si postup při tvorbě analýzy klíčových slov a nastavíme spolu funkční PPC kampaně. Kromě PPC ve vyhledávání probíráme také obsahové sítě Googlu a Seznamu (bannery a textové reklamy).

  Nejnovější články o pay-per-click reklamě ve vyhledávačích