Kde jste: Hlavní stránkaO násVedení diplomové práce (diplomky): reklama a marketing

Vedení diplomové práce (diplomky): reklama a marketing

Nabízíme pomoc při psaní nebo přímo vedení diplomové práce (diplomky) v oborech internetová reklama a internetový marketing, včetně optimalizace pro vyhledávače (SEO) a marketingu založeného na vyhledávačích.

Důležité upozornění: Toto není nabídka, že za vás napíšeme diplomovou práci. Jenom vám poskytneme podklady a konzultace, vy si pak musíte samozřejmě diplomku napsat sami.

Za pomoc si nic neúčtujeme, celá pomoc je zadarmo. Zásadně se nejedná o pomoc „napíšeme za vás diplomovou práci“. Celou práci si musíte napsat sami.

Ideální případ je, pokud můžeme vaši bakalářskou nebo diplomovou práci oficiálně vést (jako např. na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity).

V jakých oblastech vám můžeme pomoci při psaní diplomové práce (diplomky) nebo je můžeme vést:

Jak vám můžeme pomoci při psaní diplomové práce (diplomky):

 • pomůžeme zkonkretizovat téma,
 • poradíme se zdroji,
 • poskytneme konzultace a osobní rozhovory,
 • zpřístupníme některé předplacené zdroje,
 • umožníme pracovat s daty našich klientů (pokud budou souhlasit),
 • umožníme provádět výzkumy,
 • budeme působit jako vedoucí diplomové práce,
 • můžeme být i oponenty vaší diplomové práce.

Jaké jsou podmínky pro pomoc s napsáním diplomové práce?

 1. Dostáváme opravdu hodně žádostí o pomoc s napsáním diplomové práce. A protože chceme jenom ty nejlepší, musíte nás přesvědčit, že jste to zrovna vy. První podmínkou je nás tedy přesvědčit. Protože chcete psát o marketingu, pravděpodobně budete vědět, jak na to. :-)
 2. V žádosti buďte konkrétní. Napíšete-li nám „chci psát na téma internetového marketingu“, budete 100% odmítnuti. Ovšem třeba téma „Zkoumání závislosti mezi efektivitou jednotlivých forem internetového marketingu a regiony ČR“ zní už zajímavě. Počítejte s tím, že pokud tam není vlastní výzkum a statistika, není to věda. :-)
 3. Byli bychom potěšeni, kdybychom byli zmíněni v textu.
 4. Uvítali bychom, pokud budete citovat i články našich pracovníků.
 5. Přivítali bychom, kdyby se vaše diplomová práce mohla objevit na našich webových stránkách.
 6. Pomáháme s psaním jenom diplomových prací na vysokých školách a univerzitách. Z kapacitních důvodů nejsme schopni konzultovat nebo jinak vést bakalářské práce, ročníkové práce, práce na VOŠ a pod.
 7. Bylo by nám ctí, pokud byste u nás mohl(a) dříve či později pracovat nebo k nám jít na placenou stáž.
 8. A samozřejmě si vyhrazujeme právo výběru či odmítnutí bez udání důvodu.

Jak mám postupovat?

Napište Robertu Němcovi na e-mailovou adresu [email protected] vaši stručnou žádost. Omluvte nás, pokud se nebudeme delší dobu, vzhledem k pracovnímu vytížení, ozývat.

Uvědomte si, že pracujete v marketingu/reklamě. Vaše žádost tedy musí být postavená tak, abychom si řekli: „Tato osoba vypadá zajímavě, s tou bychom chtěli spolupracovat.“ Máme rádi inteligentní lidi.