Kde jste: Hlavní stránkaBarevnost a hravost jako základ bannerů pro klienta pro-vlasy.cz

Barevnost a hravost jako základ bannerů pro klienta pro-vlasy.cz

Pro našeho klienta pro-vlasy.cz jsme vytvořili jednotný styl bannerů, které se používají na webu či v rámci výkonnostního marketingu. Jaké jsou poznávací znaky vizuálu? Barevnost a hravost.

V minulé případové studii jsme se zaměřili na bannerovou tvorbu pro našeho klienta Domacitechnika.cz. Jelikož jsou výkonnostní kanály důležitou součástí marketingu, tak jsme se zaměřili na vizuální linku bannerů i pro našeho dalšího klienta, Pro-vlasy.cz. Protože konzistentnost není radno podceňovat.

Vytvořili jsme vizuální styl, který vychází z několika bodů. První z nich se zaměřuje na barevnost. Pestré a syté barvy mají u cílové skupiny vyvolat pozitivní dojem. Zároveň barvy volíme s ohledem na sezónu nebo k odlišení jednotlivých kampaní.

Dalším bodem je hravost. Ať už se jedná o vizuální pojetí či textace. S hravostí se výrazně pracovalo v grafice pro remarketingové kampaně. A výsledek? Když na produkt přidáte roztomilé oči, zvýší se konverzní poměr kampaně.

V bannerech nevyužíváme pouze běžné produktové fotografie, ale tvoříme si vlastní fotografie, s kterými pracujeme napříč kanály.

Jednotný styl a výrazná grafika zajišťují úspěch u akvizičních kampaní pro našeho klienta pro-vlasy.cz.

Doporučte tento článek přátelům

[contact-form-7 id="728" title="Příspěvek - Rychlý kontakt"]
Tereza Králová

Tereza Králová
Senior Graphic Designer & UX Consultant