Podmínky veřejných školení

Chcete-li se účastnit školení digitálního marketingu RobertNemec.com, přečtěte si prosím podmínky pro účast na našich kurzech.

Digitální marketing je obor, který se vyvíjí každou minutu. Co platilo včera, rozhodně nemusí platit dnes. Anebo u jiného projektu. Jedinou cestou, jak uspět, je neustále se zlepšovat, vzdělávat se a nebát se zkoušet nové věci.

Lektoři našich školení nejsou jenom teoretici. Každý se individuálně vzdělává ve své oblasti, miluje inovace a rád je sdílí s ostatními. Přijdete-li na naše školení sociálních sítí, nemusíte se bát, že vás bude školit člověk, který spravuje ve volném čase dvě stránky na Facebooku. Naši lektoři jsou opinion makeři, nadšenci a lidé s dlouholetou zkušeností. Budou s vámi diskutovat a vše vám ukážou na konkrétních příkladech.

Cena školení RobertNemec.com je příznivá

Ceny školení u nás se liší podle konkrétního kurzu. Snažíme se ceny nastavit tak, aby školení byla přístupná pro širokou veřejnost. Na kurzy také poskytujeme různé slevy.

Mimo samotný kurz je v ceně zahrnuto:

Způsob platby školení

V případě, že máte zájem účastnit se našich kurzů, přihlaste se, prosím, přes formulář u konkrétní stránky školení. Tam také můžete zvolit počet účastníků a slevu, na kterou máte nárok. Přihlásit se můžete také telefonicky.

V momentě, kdy obdržíme vaši objednávku, vám zašleme zálohovou fakturu s příslušnou částkou a rezervujeme vám místo. Vzhledem k velkému zájmu o naše kurzy ovšem garantujeme místo až po obdržení částky na účet.

Slevy na školení a kurzy

Na každé školení nabízíme následující slevy:

V případě, že si nejste jisti svým nárokem na slevu, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Storno podmínky

Jakmile obdržíme částku za školení na účet, vaše místo je garantované. V případě, že se rozhodnete svoji účast na školení zrušit:

Vyhrazujeme si právo zrušit školení v případě nedostatečného počtu zájemců. V takovém případě ovšem vracíme 100 % ze zaplacené částky.

100% záruka vrácení peněz

Nebudete-li s náplní kurzu spokojeni, vrátíme vám 100 % částky, kterou jste nám zaplatili. Stačí kdykoli v průběhu první poloviny školení opustit školení a zároveň osobně školiteli nahlásit svoji nespokojenost. Máte-li jakékoli další dotazy, nebo pokud potřebujete pomoci s výběrem školení, neváhejte se na nás obrátit pomocí kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle +420 730 891 646.