Kde jste: Hlavní stránkaO násPřidejte se k našemu týmu

Přidejte se k našemu týmu

Nemá smysl chodit do práce

Nebo vy snad chcete strávit většinu vašeho bdělého života děláním nějakých nesmyslných úkonů, kde jediným výstupem je, že máte peníze na to kde spát, najíst se, koupit si pár věcí a zajet si na dovolenou?

Já chci víc. Mnohem víc. Chci, aby naše práce přinášela hojný život všem našim klientům i všem mým kolegům. Chci, aby díky ní rostli moji kolegové jako osobnosti i profesionálové. Aby mohli naplno rozvíjet všechny talenty, které do nich byly vloženy. Aby je práce bavila a těšili se do ní. Protože má cenu dělat většinu vašeho bdělého života něco, co vás nebaví minimálně stejně tak jako sex?

Chci, aby pro nás práce byla zábava.

Smyslem naší práce je pomáhat žít našim klientům ve větší hojnosti, než kdyby se obrátili na jakoukoli jinou agenturu. Abychom měli největší ROI na trhu, musíme zaměstnávat jenom ty nejlepší lidi na trhu. Abychom mohli zaměstnávat ty nejlepší, snažíme se jim nabídnout ty nejlepší podmínky na trhu.

Práce v naší digitální agentuře není snadná. Naopak, je to velice náročná práce. Budeme po vás chtít, abyste se stal(a) profesionálem ve svém oboru (ať už budete vymýšlet reklamní kampaň, dělat SEO, pracovat s Google Analytics či ladit PPC kampaň).

Nechceme dobré kolegy. Chceme jen ty nejlepší. Požadujeme efektivní a profesionální práci. Občas budete pracovat po nocích. Občas přijde veškerá vaše práce vniveč, protože klient ji nakonec odmítne nebo neprojde testováním.

Na druhou stranu já i moji kolegové uděláme cokoli pro to, abyste u nás zůstal(a) co nejdéle.

Chceme, aby vás práce v naší reklamní agentuře maximálně bavila (mrkněte na náš Slovník pro přijímací pohovory). Aby obohacovala váš život. Abyste díky ní mohli růst. Aby se z vás stávaly lepší osobnosti. Abyste díky ní mohli žít hojný a hodnotný život.

Chceme, abyste zde potkali skvělé lidi, kteří se stanou vašimi přáteli. Abyste se stal(a) tak výborným(ou), že vás budou konkurenční agentury přetahovat (pokoušejí se o to skoro každý den :-)). Aby to byla ta nejnáročnější práce, kterou budete milovat.

Než se k nám přihlásíte, podívejte se, jaká je filozofie práce v naší reklamní agentuře, proč naši práci milujeme, pro jaké klienty budete pracovat a co o nás říkají.

Nejste si jisti, jestli u nás pracovat? Přečtěte si 20 důvodů, proč pracovat v RobertNemec.com.

Robert NěmecHledáme jenom takové lidi, kteří s námi chtějí dlouhodobě budovat nejlepší digitální agenturu v České republice a přilehlém okolí. Přečtěte si také, jak žádat o práci v reklamní agentuře.

A nyní se již níže podívejte, jaká volná místa pro vás naše digitální agentura má.

 Robert Němec

  Přečtěte si zkušenosti našich kolegů

 • Lukáš Pokorný

  Baví mě to tu. RobertNemec.com je v mnoha ohledech vzorem pro fungování firem. A to dovnitř (vůči zaměstnancům) i ven (vůči klientům).

 • Kateřina Růžičková

  Agentura RobertNemec.com je založena na silných individualitách a přitom jde o týmové hráče. Spojením všech svých sil a schopností tvoří spolehlivého a výkonného partnera v oblasti digitálních medií, kterého budete chtít.

 • Radim Sedlář

  Prostředí agentury RobertNemec.com je absolutně inspirativní. Všichni v týmu jsou velcí profíci. Nemyslel jsem si, že je možné v České republice najít firmu, která funguje co se týče firemní kultury a úrovně profesionality podobně jako Netflix nebo Zappos. Ve firmě zažívám takovou přímost a otevřenost, se kterou jsem se ještě nesetkal. Je to ohromně motivující a člověka to zbavuje veškerých korporátních nánosů špíny.

 • Pavel Šíma

  Před rokem jsem o tom, proč miluji svou práci v RobertNemec.com, napsal celý článek. And it gets more awesome every day.

 • Martin Šimko

  V agentuře nejsem jeden z mnoha. Tak jako já i každý další kolega je důležitou součástí, bez které se ostatní v týmu neobejdou. Klientům se snažíme být vždy prospěšní. Někdy to znamená dlouhé rozmlouvání zdánlivě dobrého nápadu nebo urgování práce. Jindy zase příjemně strávené školení se zaměstnanci klienta. Díky tomu ale 100% vím, že klientům přinášíme užitek.

 • Monika Styxová

  Získejte práci a přátelé a v jednom. Naučíte se toho spoustu - tím, co budete dělat, ale také s kým. Na každého svého kolegu jsem hrdá a nepřestávají mne překvapovat tím, čemu všemu rozumí a s čím dokážou poradit.

Vyberte si vaši pozici

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci