Kde jste: Hlavní stránkaDokážeme vám zvýšit ziskMentoring firemních (inhouse) týmů: dlouhodobé vedení a dohled nad firemním marketingovým týmem

Mentoring firemních (inhouse) týmů: dlouhodobé vedení a dohled nad firemním marketingovým týmem

Prověříme znalosti vašeho marketingového týmu, navrhneme vzdělávací plán a dohlédneme na jeho plnění. Postaráme se o to, aby schopnosti vašich lidí rostly.

Mnoho firem je v situaci, kdy mají vlastního člověka nebo tým, který realizuje marketing, ale nemá čas na vzdělávání. Je juniorní nebo nemá zkušenost s určitým marketingovým kanálem. Případně mu chybí zkušený partner, s nímž by konzultoval kampaně. Příkladem může být PPC specialista, kterého jste přijali před půlrokem, ale chybí mu zkušenosti pro strategické rozhodování.

Tyto situace řeší mentoring inhouse týmů. Mentoři jsou zkušení marketingoví manageři, specialisté či konzultanti. Mají všeobecný rozhled a dostatek zkušeností s kampaněmi, a také velmi dobře rozumí konkrétnímu marketingovému kanálu (PPC, SEO atd.) či problematice (stanovení cílů, vyhodnocování, strategie apod.). Mnozí mají dlouholeté zkušenosti se školením velkých skupin lidí i jednotlivců ve svých týmech.

Potenciální efekt mentoringu na váš business

Konkrétní příklad z praxe: pro jeden velký tuzemský slevový server jsme zrealizovali školení  interního týmu copywriterů tak, aby dokázal psát texty s ohledem na SEO. Před samotným školením jsme provedli SEO audit, identifikovali jsme hlavní chyby a na jejich nápravu jsme se na školení zaměřili. Poté jsme dlouhodobě dohlíželi na práci týmu, upozorňovali jsme na problémové body a za několik měsíců jsme školení zopakovali. Náš mentoring a vedení přispěly k růstu neplacené návštěvnosti z vyhledávačů o 250 % během půl roku. Přidaná hodnota zaměstnanců, které by firma tak jako tak měla a platila jim mzdu, se znásobila.

Jak mentoring probíhá

Proč se obrátit na RobertNemec.com

 

Už jen krůček a můžeme s mentoringem pomoci i vám!

Kontaktujte nás!