Kde jste: Hlavní stránkaSEO školení či kurz? Lepší je SEO workshop!

SEO školení či kurz? Lepší je SEO workshop!

Klasické školení či kurz SEO (optimalizace pro vyhledávače) je teoretické a přeplněné. Náš workshop je praktický a maximální počet účastníků je sedm.

Již na jaře 2020 jsme během nouzového stavu převedli naše školení do online podoby.

Účastníci online školení si chválí obsah, který je srovnatelný s prezenčním školením, možnost ptát se lektora na konkrétní dotazy stejně jako u prezenčního školení či možnost nasdílet vlastní obrazovku a s lektorem řešit konkrétní dotazy.

Online školení je obsahově zcela srovnatelné s prezenční formou.

Školení probíhá přes komunikační nástroj Zoom. Během školení jsou dodržovány klasické pauzy i přestávka na oběd.

Obsah kurzu neustále aktualizujeme, abyste od nás dostali vždy nejnovější a skutečně platné informace. Poslední aktualizace proběhla v září 2020.

Pro koho je SEO workshop vhodný:

 • Chcete se dozvědět, co je to SEO (optimalizace pro vyhledávače) a jak ho začlenit do vašeho online marketingu či obchodní strategie.
 • Chcete se naučit, jak a kde získat ta správná klíčová slova a podle nich optimalizovat váš web nebo eshop.
 • Chcete získat rychlý SEO audit přímo na školení a po příchodu domů jasně vědět, na čem je potřeba zapracovat.
 • Chystáte-li nový web nebo eshop, chcete klíčová slova z vyhledávačů použít i v UX, při tvorbě stránek, optimalizaci konverzního poměru či přípravě obsahu.
 • SEO potřebujete zvládat sami nebo zadáváte optimalizaci svým kolegům, freelancerům nebo agentuře, tudíž mu potřebujete dobře rozumět.
 • V oblasti SEO jste začátečníci až mírně pokročilí.

Pokud jste marketér, SEO specialista, správce obsahu webu, nebo majitel e-shopu, je tento workshop právě pro Vás. Přijet za námi můžete do Prahy nebo do Brna.

SEO workshop je lepší než SEO školení:

 1. Nejprve vám vysvětlíme základní či pokročilé techniky SEO, podle vaší současné znalosti problematiky. Pokud něco už znáte, oblast projdeme rychle. Když naopak potřebujete vysvětlit určitou věc do detailu, věnujeme se jí více.
 2. Vy řeknete, jaké máte problémy s vaším webem.
 3. Společně si ukážeme, jak problémy vyřešit.
 4. Předvedeme vám, jak bychom postupovali my.
 5. Trpělivě vysvětlujeme, probíráme, předvádíme a konzultujeme, dokud všemu nerozumíte.

Jaká témata budeme probírat Na vrchol stránky

 • Proč byste měli ze svého slovníku vyškrtnout pojem „seo optimalizace“,
 • fungování vyhledávačů (co a proč vyhledávače dělají a jak se to promítá do SEO),
 • principy optimalizace webových stránek (co je důležité a co ne – možná vám zcela změníme pohled na SEO),
 • priority a jednotlivé činnosti tak, jak na sebe navazují (od stanovení cílů, volby vhodné strategie, analýzy klíčových slov, tvorby obsahu až po linkbuilding a úpravy webu),
 • on-page faktory (vše od titulku až po informační architekturu webu),
 • off-page faktory (linkbuilding – budování zpětných odkazů, sociální sítě),
 • sledování důležitých metrik (jak zjistit, zda dělám SEO tak, aby plnilo stanovené cíle),
 • nástroje a zdroje o SEO (jak si ulehčit práci a co číst, abych držel(a) krok s dobou).

Každý účastník navíc získá přístup k průběžně aktualizovanému a rozšiřovanému seznamu nástrojů, návodů a článků, které při optimalizaci pro vyhledávače využíváme a o kterých na školení mluvíme.

Jaké jsou výhody oproti klasickému školení SEO:Na vrchol stránky

 1. Zkušenosti lektorky. Markéta Hávová patří mezi špičku v oblasti SEO v České republice. O tématu píše, přednáší na konferencích, ale hlavně se mu sama mnoho let prakticky věnuje.
 2. Důraz na praxi. Během kurzu probíráme kromě nezbytné teorie především vaše konkrétní problémy a společně na ně hledáme řešení.
 3. Malý počet účastníků. Na kurz či školení SEO u jiných firem dorazí až šestnáct účastníků. U našeho workshopu je maximální počet účastníků sedm. Díky tomu se tak můžeme detailně věnovat vašim projektům – a mít na to dostatek času.
 4. Náš SEO workshop je interaktivní. Lektor s vámi v průběhu celého SEO workshopu neustále diskutuje, ukazuje, vysvětluje, kontroluje vaše postupy, navrhuje lepší a vede vás k tomu, abyste problematiku skutečně zvládli.
 5. Neodejdete s pocitem „Něco jsem se dozvěděl, ale nevím, jak to konkrétně a přesně aplikovat na svůj web.“ Na našem SEO workshopu se dozvíte, co přesně a jak konkrétně máte kde udělat.
 6. Mluvíme jasně. Stalo se vám, že vám SEO konzultant na SEO školení nechtěl něco prozradit nebo odpovídal vyhýbavě? U nás se vám to nestane.
 7. Jídlo a pití po celý den. Během školení je pro všechny k dispozici občerstvení. Pozveme vás také na společný oběd, kde budete mít v ceně i nápoje.
 8. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu podepsaný ředitelem firmy Robertem Němcem.

Hodnocení účastníků školení Na vrchol stránky

Lukáš Langer – Česká pojišťovna a.s.
„Velmi praktické školení, informace srozumitelně podávány. Praktické příklady a ukázky z reálných webů byly velmi přínosné. Oceňuji i odpovědi na veškeré otázky i mimo SEO tématu.“

Michala Ducháčová – Česká mincovna, a.s.
„Velmi příjemné školení, založené na praktických ukázkách a konzultacích problematiky www konkrétního účastníka. Odnáším si spoustu nových vědomostí. Účastnila jsem se několika školení, ale toto mi dalo poprvé pocit, že mne školitel opravdu chce něco naučit a neskrývá nějaké know-how. Určitě absolvuji další worshop!“

Šárka Tichavská – Abra software, a.s
„Školení a workshop mi velmi pomohly v získání mnoha informací v oblasti SEO, velice si cením přístupu školitele, který podal problematiku SEO velmi srozumitelnou formou a myslím, že i dostatečně do hloubky. Děkuji a vřele doporučuji.“

Alena Brázdilová – Baťa, a.s.
„Dobře zpracované, strukturované a zajímavé školení s praktickými ukázkami. Nebyl problém udržet pozornost a všechny naše dotazy dostaly odpověď – včetně stručné analýzy webu.“

Tomáš Šula – Univerzita Tomáš Bati ve Zlíně
„Dobře zpracované, strukturované a zajímavé školení s praktickými ukázkami. Nebyl problém udržet pozornost a všechny naše dotazy dostaly odpověď – včetně stručné analýzy webu.“

Dmitrij Meiner – Saxo Bank
„Precizní, detailní, jasné, přesné. Děkuji.“

Přečtěte si desítky dalších zkušenosti se SEO workshopem/školením

Perlička

Většina účastníků našeho SEO Workshopu se o kurzu dozvěděla právě přes internetové vyhledávače. Takže to funguje a SEO stále nezemřelo! :-)

Praktické informace Na vrchol stránky

Čas: 9:15 – 17:00

Tištěná prezentace pro vaše poznámky

Oběd + občerstvení po celý den

Wi-fi a elektrické zásuvky k dispozici

Workshop trvá zhruba osm hodin. Začátek je v 9:15 a konec kolem 17. hodiny. Školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Notebooky nejsou k dispozici.

V ceně školení je také zahrnuto:

 • Společný oběd v restauraci (výběr z poledního menu),
 • certifikát o účasti na školení,
 • tištěné materiály se všemi slidy, které s vámi budeme probírat.

Cena je plně splatná předem na základě elektronicky zaslané proforma faktury.

Potřebujete individuální řešení?Na vrchol stránky

Přestože se věnujeme na školeních každému účastníkovi individuálně a příklady rozebíráme na konkrétních webech, často poskytujeme také samostatné školení pro firmy nebo jednotlivce. Individuální proškolení je ideální, máte-li například vysoce důvěrná data, nebo pokud potřebujete specializované informace. V takovém případě domlouváme délku i obsah školení pouze podle vašich potřeb.

Máte-li zájem o individuální řešení školení nebo konzultaci, kontaktujte nás prosím na emailu [email protected].

Kde se školení koná Na vrchol stránky

 • Praha

  Opletalova 55
  11000 Praha 1

  Firma Agathis, 4. patro

 • Brno

  Lidická 20
  60200 Brno

  kanceláře RobertNemec.com

Všechna naše školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Upozorňujeme, že notebooky nejsou k dispozici.