Kde jste: Hlavní stránkaŠkolení PPC reklamy 2: jak ovládnout display (bannery) a remarketing

Školení PPC reklamy 2: jak ovládnout display (bannery) a remarketing

Chcete umět nastavit bannerovou reklamu a remarketing tak, aby vám přinášely co největší hodnotu? Pak je toto školení přesně pro vás. Zaměříme se na systémy Google Ads a Sklik. PPC kurzy pořádáme již od roku 2005.

Školení probíhá online

Od 1. října 2020 do konce roku 2020 či do odvolání budou probíhat všechna naše školení online formou. Chráníme tak zdraví vás i našich lektorů.

Již na jaře 2020 jsme během nouzového stavu převedli naše školení do online podoby.

Účastníci online školení si chválí obsah, který je srovnatelný s prezenčním školením, možnost ptát se lektora na konkrétní dotazy stejně jako u prezenčního školení či možnost nasdílet vlastní obrazovku a s lektorem řešit konkrétní dotazy.

Online školení je obsahově zcela srovnatelné s prezenční formou. Jedinou změnu pocítíte v částce za školení, kterou jsme snížili z původních 4090 Kč (bez DPH) na pouhých 2890 Kč (bez DPH).

Školení probíhá přes komunikační nástroj Zoom. Během školení jsou dodržovány klasické pauzy i přestávka na oběd.

Vzdělávejte se s námi bezpečně a pohodlně z domova či vlastní kanceláře.

Poslední aktualizace školení proběhla v březnu 2020.

Reklamní systémy Google Ads a Seznam Sklik nabízejí velmi široké možnosti pro vedení úspěšných displayových a remarketingových kampaní. Mnoho malých a středních firem je ale nevyužívá, nebo případně jen velmi omezeně, a ponechávají tak reklamní prostor konkurenci.

Díky školení získáte informace o tom, jak nastavit displayovou (bannerovou) a remarketingovou inzerci tak, aby vám pomohla dosahovat vašich byznysových cílů.

Toto školení doplňuje a rozšiřuje náš základní PPC kurz nazvaný Školení PPC reklamy 1: jak platit méně a získat více. Chcete-li získat komplexní informace o PPC ve vyhledávání, o displayi a remarketingu, doporučujeme vám absolvovat obě školení. Získáte tak solidní základ pro konzultantskou i managerskou práci.

 Pro koho je školení určené

Kurz je určen pro nové či mírně pokročilé správce PPC reklamy, kteří si chtějí rozšířit znalosti displaye a remarketingu (například jste se doteď věnovali hlavně reklamě ve vyhledávání a chcete se dovědět o dalších možnostech PPC systémů). Školení je přínosné také pro marketingové managery či majitele firem, kteří se dozví, co chtít od zaměstnanců nebo agentur, proč se vlastně do displaye a remarketingu pouštět a co od něj očekávat.

 Pro koho není tento kurz vhodný

Jestli jste pokročilý správce PPC reklamy a s displayem máte dlouholeté zkušenosti, toto školení pro vás pravděpodobně nebude přínosné. Velmi rádi vás však potkáme na individuální konzultaci, na níž se budeme věnovat pouze vašim otázkám.

Pokud potřebujete úvod do PPC systémů jako takových, nebo vás zajímá placená reklama ve vyhledávání Googlu a Seznamu, navštivte nejprve naše Školení PPC reklamy 1: jak platit méně a získat více.

Školení PPC reklamy

Co se na školení dozvíte

 • Jaké jsou možnosti displayové a remarketingové reklamy (co máte vlastně k dispozici)
 • Co můžete a co naopak nemůžete od těchto reklamních kanálů očekávat
 • Jaké cíle si nastavit a jak vyhodnocovat jejich plnění
 • Jak konkrétně nastavit hlavní typy kampaní v Google Ads a Skliku (praktické ukázky nastavení krok za krokem)

Ze školení tedy odejdete s vědomím toho, jaký typ displaye či remarketingu použít, co od toho čekat a jak to měřit. Kampaně budete také umět nastavit.

Obsah školení neustále aktualizujeme, abyste od nás dostali vždy nejnovější a skutečně platné informace. Poslední aktualizace proběhla v říjnu 2019.

Konkrétní témata, která budeme probírat Na vrchol stránky

 1. Co je to display reklama a remarketing
 2. Brandová a produktová reklama – jaký je mezi nimi rozdíl
 3. Role display reklamy v marketingu firmy a nákupním procesu
 4. Přínosy a omezení displaye a remarketingu
 5. Jak nastavit cíle a jak je vyhodnocovat
 6. Možnosti systémů Google Ads a Sklik
 7. Co je to cílení reklamy a jak vybrat to správné
 8. Nastavení displayové a remarketingové kampaně krok za krokem
 9. Jak psát reklamní texty a tvořit bannery tak, aby skutečně fungovaly
 10. Jak kampaně dlouhodobě optimalizovat, abyste z nich dostali maximum
 11. Jak při vedení displayových a remarketingových kampaní spolupracovat s agenturou

Získejte ze školení ještě víceNa vrchol stránky

Pošlete-li nám pár dní před školením podrobné výstupy ze svých kampaní nebo nám do nich udělíte přístup, podíváme se vám na ně dopředu a na školení PPC reklamy vám poradíme, co konkrétně můžete zlepšit.

Další výhody našich PPC školeníNa vrchol stránky

 1. Maximálně 10 účastníků.
 2. Budeme si povídat o displayi a remarketingu v kontextu dalších digitálních kanálů. Ze školení odejdete s hlubšími znalostmi než jen s informací, jak a co naklikat v systému.
 3. Nejedná se o přednášku, ale workshop. Budeme rádi za vaše dotazy – zodpovíme vám je a pokusíme se vyřešit vaše konkrétní problémy.

Hodnocení účastníků školeníNa vrchol stránky

Jiří Krettek – u&sluno
„Lektor byl opět skvěle připravený. Dokázal zodpovědět veškeré dotazy. Praktické ukázky hodnotím velice kladně. Školení doporučuji. Rozšířilo mi to obzory a můj cíl dnešního dne byl splněn.“

Petr Večeřa – Avonet, s.r.o.
„Pro mě školení přesně odpovědělo na dotazy jak a proč ohledně bannerů a remarketingu, abych byl chopen se rozhodovat zda a jestli vůbec kampaně realizovat.“

Roman Majda – Avonet, s.r.o.
„Dozvěděli jsme se snad vše co jsme potřebovali. Díky tomu už od příštího měsíce přebíráme správu PPC do vlastních rukou. Uvidíme jestli nám to půjde líp než současné agentuře. :)“

Šárka Zapletalová – Bibby Financial Services
„Obsahově jsem se dozvěděla spoustu nového a některé věci mě dokonce překvapily. Lukáš ochotně odpovídá na veškeré dotazy. Za mě 1 s hvězdičkou.“

Praktické informace Na vrchol stránky

Čas: 9:15 – 16:00

Tištěná prezentace pro vaše poznámky

Oběd + občerstvení po celý den

Wi-fi a elektrické zásuvky k dispozici

Školení trvá zhruba šest a půl hodiny. Začátek je v 9:15 a konec kolem 16. hodiny. Samozřejmě, diskutujeme s vámi tak dlouho, jak máte zájem. Školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Notebooky nejsou k dispozici.

V ceně školení je také zahrnuto:

 • Společný oběd v restauraci (výběr z poledního menu),
 • certifikát o účasti na školení,
 • tištěné materiály se všemi slidy, které s vámi budeme probírat.

Cena je plně splatná předem na základě elektronicky zaslané proforma faktury.

Potřebujete individuální řešení?Na vrchol stránky

Přestože se věnujeme na školeních každému účastníkovi individuálně a příklady rozebíráme na konkrétních webech, často poskytujeme také samostatné školení pro firmy nebo jednotlivce. Individuální proškolení je ideální, máte-li například vysoce důvěrná data, nebo pokud potřebujete specializované informace. V takovém případě domlouváme délku i obsah školení pouze podle vašich potřeb.

Máte-li zájem o individuální řešení školení nebo konzultaci, kontaktujte nás prosím na emailu [email protected].

Kde se školení koná Na vrchol stránky

 • Praha

  Opletalova 55
  11000 Praha 1

  Firma Agathis, 4. patro

 • Brno

  Lidická 20
  60200 Brno

  kanceláře RobertNemec.com

Všechna naše školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Upozorňujeme, že notebooky nejsou k dispozici.