Kde jste: Hlavní stránkaVít Blažek

Vít Blažek

Vít Blažek

Externí školitel

Vítek je specialista na placenou reklamu, své přesně mířené imprese nejčastěji vede do vyhledávací sítě a display kampaní. Vždy se zaměřuje hlavně na byznysový a brandový pohled a hledá ty nejlepší cesty ke konverzím. Má rád seriály, focení a zdolal Mont Blanc.

Vzdělání

Vítek má vždy dokonale promyšlené své následující kroky, a to nejen v rámci placených kampaní. Díky tomu již během studia na gymnáziu Matyáše Lercha věděl, že své vzdělání naváže na Ekonomicky-správní fakultě Masarykovy univerzity, kde v roce 2019 získal magisterský titul v oboru Hospodářská politika. Znalosti statistiky, kvantitativní i kvalitativní analýzy i finanční vědy, které zdokonaluje během svého studia, velmi rád aplikuje i na své kampaně.

Během studia zvládl nejen zdokonalovat své znalosti, ale také procestovat velký kus světa. V německé Kleve měl šanci poznat studenty z různých koutů světa a společně s nimi objevovat nejen nové kultury, ale také jídla a zvyky. V roce 2014 v rámci programu Work&Travel strávil 3 měsíce na Floridě a následně také projel velký kus Spojených států. Jeden semestr studoval dokonce i v Norsku, kde prohluboval svou vášeň v datech, ale také se stihl zcela zamilovat do místního souostroví Lofoty.

Zkušenosti

Své první marketingové kroky podnikl s projektem Unifer, kterému pomáhal vypracovat marketingové strategie pro B2B a B2C klienty. Odtud poté přešel do Pixmanie, kde se již začal hlouběji věnovat placené reklamě ve vyhledávací síti a Google Shopping. Zde zjistil, že ho placená reklama baví a chce se jí věnovat dál, což si splnil v menší brněnské agentuře, kde již zcela rozvinul své schopnosti v rámci kampaní a začal se věnovat i display reklamě.

Během svého pobytu v Norsku spoluvytvářel a organizoval veletrh pracovních příležitostí pro stovky lidí. Zde využil i své dříve nabyté znalosti, které získal složením zkoušky skautského čekatelského kurzu, během kterého se vylepšoval ve vedení a organizaci lidí a také tvorbě a vyhodnocování krátkodobého a dlouhodobého plánování. Svoji skautskou družinu vedl 5 let.

Práce v agentuře RobertNemec.com

V agentuře se Vítek věnuje PPC reklamám. Do placených příspěvků ve vyhledávací síti nebo v rámci display kampaní dokáže přinést jedinečný pohled, vždy zvládne velmi rychle vyhodnotit přínosnost jakékoliv reklamy s ohledem na investice. Hledá pro klienty ta nejvhodnější řešení a neustále přichází s inovativními nápady, které je posouvají o několik příček výše. Své kolegy dokáže snadno inspirovat a vždy má v zásobě několik skvělých tipů, které vždy zcela přesně vedou ke konverzi.
Ve volných chvílích Vítek moc rád pročítá marketingové online magazíny, vždy se rád vrací pro inspiraci na UX/CRO blog Ondřeje Ilinčeva, affiliate a business blog Štefana Polgáriho či na PPC blog Markéty Kabátové.

Mezi všemi svými zájmy si navíc vždy najde ještě čas na dobrý film nebo seriál. V minulosti dokonce pro celosvětové televizní stanice překládal anglické titulky do češtiny.

Vítek se nebojí zdolat jakoukoliv překážku, což sám sobě dokázal třeba tím, že v roce 2018 vylezl na Mont Blanc. Mimo to dokáže vyjmenovat z hlavy všech 50 amerických států a moc rád fotí.

Sledujte Vítka na jeho LinkedIn nebo třeba Instagramu.

Přijďte na školení

Zajímá vás PPC reklama? Přijďte na školení.

  • Odbornost

   • vedení
   • digitální analytika
   • ppc
   • display reklama
   • sociální sítě
  • Stravování

   • všežravec
  • Technologie

   • mám mac
   • mám iphone
  • Osobnost

   • ranní ptáče
  • Víno/pivo

   • pivo

  Přechozí Další

  Značky, kterým pomáhal/a

  Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

  Domluvit konzultaci

  Chcete být chytřejší?

  Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.