Kde jste: Hlavní stránkaŠkolení PPC reklamy 1: jak platit méně a získat více

Školení PPC reklamy 1: jak platit méně a získat více

Na školení vás naučíme, jak vést výnosnou PPC reklamu ve vyhledávání. Ukážeme vám, jak více vydělat na Google Ads a Seznam Sklik, jak si definovat cíle a jak PPC vyhodnocovat.

Školení PPC reklamy 1 je úvodem do tématu. Připravili jsme také navazující školení PPC reklamy 2, kde si rozšíříte znalosti v oblasti bannerové reklamy a remarketingu. Podívejte se!

Školení probíhá online

Od 1. října 2020 do konce roku 2020 či do odvolání budou probíhat všechna naše školení online formou. Chráníme tak zdraví vás i našich lektorů.

Již na jaře 2020 jsme během nouzového stavu převedli naše školení do online podoby.

Účastníci online školení si chválí obsah, který je srovnatelný s prezenčním školením, možnost ptát se lektora na konkrétní dotazy stejně jako u prezenčního školení či možnost nasdílet vlastní obrazovku a s lektorem řešit konkrétní dotazy.

Online školení je obsahově zcela srovnatelné s prezenční formou. Jedinou změnu pocítíte v částce za školení, kterou jsme snížili z původních 4090 Kč (bez DPH) na pouhých 2890 Kč (bez DPH).

Školení probíhá přes komunikační nástroj Zoom. Během školení jsou dodržovány klasické pauzy i přestávka na oběd.

Vzdělávejte se s námi bezpečně a pohodlně z domova či vlastní kanceláře.

Poslední aktualizace školení proběhla v březnu 2021.

PPC kampaně dnes vede velká část firem v Česku. Drtivá většina z nich však za své PPC reklamy platí mnohem více, než kolik by bylo nutné. Navíc jim nepřivádí tolik zákazníků, kolik by mohly.

Naše školení PPC kampaní vás naučí, jak na svých PPC reklamách výrazně ušetřit a přitom získat více zákazníků – a to ať už si vedete kampaně sami, nebo prostřednictvím agentury.

Obsah školení neustále aktualizujeme, abyste od nás dostali vždy nejnovější a skutečně platné informace. Poslední aktualizace proběhla v březnu 2021.

Na rozdíl od mnoha jiných školení se u nás dozvíte i to, jakou roli má PPC v celkovém marketingu firmy, jak si nastavit správné cíle a jak PPC reklamu vyhodnocovat.

Chcete-li získat komplexní přehled o PPC reklamě včetně bannerové inzerce a remarketingu, doporučujeme vám absolvovat také Školení PPC reklamy 2: jak ovládnout display (bannery) a remarketing.

Pro koho je školení určené

Tento kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé správce PPC reklamy, případně pro managery a majitele firem, kteří chtějí vědět, jak nastavit cíle a spolupracovat s agenturou.

Jedná se o úvod do tématu, kde se dozvíte, jakou roli hraje PPC reklama v marketingu firmy a následně vás naučíme efektivně nastavit a spravovat reklamy ve vyhledávání Googlu (přes systém Google Ads) a na Seznamu (přes systém Sklik). Školení obsahuje i ryze praktickou část, kdy si spolu krok po kroku projdeme nastavení kampaní ve vyhledávačích.

Pro koho toto školení není

Pokud se PPC reklamě intenzivně věnujete posledních několik let a chcete poradit s velmi pokročilým nastavením, toto školení pro vás nejspíš není to pravé. Rádi vás ale potkáme na osobní konzultaci, kde vám vysvětlíme vše, co budete potřebovat. Ozvěte se nám.

Pokud potřebujete poradit s PPC v obsahové síti a s remarketingem, podívejte se na Školení PPC reklamy 2: jak ovládnout display (bannery) a remarketing.

Jaká témata budeme probírat

 • Jaký je princip PPC kampaní.
 • Úloha PPC v různých fázích nákupního procesu.
 • Jaký je rozdíl mezi PPC kampaněmi ve vyhledávačích a na stránkách obsahových webů.
 • Hlavní PPC systémy v České republice (co je Google Ads a Seznam Sklik).
 • Jaké jsou rozdíly mezi PPC systémy, kdy který z nich použít, jakou zvolit pro který z nich strategii a na co si dát pozor u každého z nich.
 • Jak si definovat cíle inzerce a jak PPC kampaně hodnotit.
 • Jaký je reálný průběh inzerce: od analýzy zdrojů a konkurence přes analýzu klíčových slov po nastavení a vyhodnocení kampaní.
 • Jak strukturovat své účty v PPC systémech. Co je to kampaň a sestava. Jaké jsou největší chyby a jak se jim vyhnout.
 • Proč a jak si vyhrát s texty reklam.
 • Jak snižovat cenu za proklik a cenu za konverzi – a tedy ušetřit.
 • Co je to landing page a proč je důležitá.
 • Jak si nastavit spolupráci s agenturou, aby vám nenaúčtovala více, nežli byste měli platit.
 • Jaké další odborné zdroje sledovat.

Získejte ze školení ještě více

Pošlete-li nám pár dní před školením podrobné výstupy ze svých kampaní nebo nám do nich udělíte přístup, podíváme se vám na ně dopředu a na školení PPC reklamy vám poradíme, co konkrétně můžete zlepšit. Tato nabídka je platná pouze před vaším termínem školení.

V den školení a po školení již nebudeme moci tento požadavek vyřídit.

Další výhody našich PPC školení

 • Maximálně 10 účastníků.
 • Ukážeme si, jak vytvořit kampaň od začátku až do konce a jak konkrétně kampaně optimalizovat. A to v Google Ads i v Skliku.
 • Není to přednáška, ale workshop. Po celou dobu se na nás můžete obracet s vašimi dotazy a problémy. My vám ukážeme jejich řešení.
 • V průběhu školení vám v případě potřeby rádi poradíme i se základními technikami CRO (Optimalizace konverzního poměru).

Hodnocení účastníků školeníNa vrchol stránky

Lucie Mikulová – Renocar a.s.
„S PPC reklamou jsem zatím nepracovala, pouze při vyhledávání jsem se s ní setkala. Toto školení mi dalo hodně informací, pan školitel umí zaujmout, ví o čem mluví a vše dobře vysvětlí. Školení je velmi obsáhlé a chce to pak zkoušet a zkoušet, aby člověk získal praxi.“

Libor Uhlík – AIESEC Česká republika
„Přínosné, vhodné pro středně pokročilé, začátečník by se časem mohl ztratit. Super možnost řešit konkrétní věci účastníků + další konzultace. Doporučuji.“

Prokop Blümel – Jazykový Institut Praha, s.r.o.
„Školení PPC mi ukázalo nevyužité potenciály naší současné kampaně a osobní konzultace ukázala přesný směr pro další vylepšování a vývoj, 100 %.“

Jiří Urbánek – Provozně ekonomická fakulta MENDELU v Brně
„Bez výhrad. Přínosné školení i srozumitelná prezentace. Doporučuji!“

Adrian Trška –  inSPORTline s.r.o.
„Bez výhrad.“

Přečtěte si desítky dalších zkušenosti se školením PPC reklamy

Praktické informace Na vrchol stránky

Čas: 9:15 – 16:00

Tištěná prezentace pro vaše poznámky

Oběd + občerstvení po celý den

Wi-fi a elektrické zásuvky k dispozici

Školení trvá zhruba šest a půl hodiny. Začátek je v 9:15 a konec kolem 16. hodiny. Samozřejmě, diskutujeme s vámi tak dlouho, jak máte zájem. Školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Notebooky nejsou k dispozici.

V ceně školení je také zahrnuto:

 • Společný oběd v restauraci (výběr z poledního menu)
 • Certifikát o účasti na školení
 • Tištěné materiály se všemi slidy, které s vámi budeme probírat

Cena je plně splatná předem na základě elektronicky zaslané proforma faktury.

Potřebujete individuální řešení?Na vrchol stránky

Přestože se věnujeme na školeních každému účastníkovi individuálně a příklady rozebíráme na konkrétních webech, často poskytujeme také samostatné školení pro firmy nebo jednotlivce. Individuální proškolení je ideální, máte-li například vysoce důvěrná data, nebo pokud potřebujete specializované informace. V takovém případě domlouváme délku i obsah školení pouze podle vašich potřeb.

Máte-li zájem o individuální řešení školení nebo konzultaci, kontaktujte nás prosím na emailu [email protected].

Kde se školení koná Na vrchol stránky

 • Bratislava

  Obchodná 3
  81106 Bratislava

 • Praha

  Opletalova 55
  11000 Praha 1

  Firma Agathis, 4. patro

 • Brno

  Lidická 20
  60200 Brno

  kanceláře RobertNemec.com

Všechna naše školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Upozorňujeme, že notebooky nejsou k dispozici.