Kde jste: Hlavní stránkaKurzy a školení digitálního marketingu

Kurzy a školení digitálního marketingu

Co vyznáváme, to praktikujeme. Co praktikujeme, to učíme. Od roku 2007 jsme proškolili více než 3500 osob.

Školíme jednotlivce, malé i velké firmy, začátečníky, pokročilé i profíky. Všechna školení děláme také na zakázku pro jednotlivé firmy.

Sociální sítě

Když naši social media gurus napíší na Facebook, lajkují to stovky lidí –  i u neznámých značek. Zadarmo zasáhnou desítky tisíc lidí. Ale hlavně jsou schopni vést Facebook tak, že je pro naše klienty ziskový. A to samé chtějí naučit vás.

Základy digitálního marketingu

Jste marketingový manažer nebo ředitel a hledáte nové možnosti? Díky našim školením se zorientuje v online marketingu. Máte-li již zkušenosti, prozradíme vám všechny novinky za poslední rok a řekneme vám, které kanály jsou nejvýnosnější pro váš marketing.

Strategický marketing

Připravili jsme pro vás školení pro generální ředitele, finanční ředitele, marketingové ředitele a podnikatele, kteří se chtějí dozvědět, jak nastavit strategii, jak strategický řídit management a jak efektivně připravit marketingový rozpočet a vyhodnocovat marketingové investice.

PPC

PPC reklamě se věnujeme od roku 2002. Naučíme vás vše, co jsme se za tu dobu sami naučili. Prozradíme vám, co ve vyhledávačích aktuálně nejvíce funguje a co se teprve připravuje. Ale hlavně se naučíte, jak díky vyhledávačům maximalizovat svůj zisk.

SEO

SEO se věnujeme od roku 2001 a na školení vám naše znalosti předáme. Povíme vám, co v organickém vyhledávání už nefunguje, na co se zaměřit a co očekávat. Projedeme s vámi váš web a poradíme vám, co změnit, aby ho vyhledávače měli rádi.

Branding

Je potřeba si uvědomit, že Brand je Vaše dítě, něco na čem už nějakou dobu pracujete. Proto, když se rozhodnete s brandem cokoli dělat, doporučujeme si to pořádně promyslet a mít k domu dobré důvody.

 • Školení Brandingu s workshopem

  Aby vaše značka byla úspěšná, musí jít brand a strategie ruku v ruce. Na tomto školení si řekneme, jak toho docílit. Během školení vyzkoušíme pár workshopů, kde si budete moci poznatky aplikovat na svých značkách. Školení není pouze teoretické, budete se muset i aktivně zapojit.

  Popis kurzu

  Digitální analytika

  Digitální (webová) analytika odhalí slabá místa na vašem webu a napoví, jak je můžete (často i jednoduchou úpravou) vylepšit. Můžete díky ní dokonce zvýšit váš zisk, aniž byste investovali dodatečné peníze do marketingu. A výsledky se často dostaví v rámci hodin. Proto ji tolik milujeme. Co jsme se od roku 2004 naučili, vám chceme předat v rámci praktických školení.

  Individuální školení na míru

  Potřebujete sestavit individuální školení na míru vašim potřebám? Umíme takové školení připravit pro jednotlivce, menší skupiny i firmy.

  Pravidelné marketingové konzultace

  Potřebujete se pravidelně zdokonalovat a vzdělávat v některé oblasti marketingu nebo máte marketingový tým, který potřebuje vést a vzdělávat se? Naši specialisté se vám budou věnovat přesně v tom, co potřebujete.

  Nehodí se vám termíny, které jsou vypsané?

  Napište svoji emailovou adresu a my vás kontaktujeme, jakmile vypíšeme další termín. Díky tomu si vyberete datum, které se vám hodí nejlépe.

  Vyplněním a odesláním vaší emailové adresy vyjadřujete souhlas s jejím užitím pro zasílání informací o nabídkách kurzů pořádaných společností RobertNemec.com, s.r.o., která bude správcem údaje o vašem emailu. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování vaší emailové adresy a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování. Emailová adresa může být společností RobertNemec.com, s.r.o. předána třetí osobě, která pro ni rozeslání informací o nabídce kurzů zajišťuje. Pro ověření vaší identity vám zašleme potvrzující email.

  Zvyšování konverzí, uživatelský výzkum a testování

  Naše školení vám ukáže nejčastější chyby na webech, dá vám návod jak odhalit chyby na svém vlastním webu a jak je opravit. Uvedeme vás do problematiky uživatelského výzkumu a testování a podíváme se společně, jak vylepšit váš web.

  Školení na míru a vystoupení na konferencích a školách

  Školení na míru, workshopy

  Potřebujete školení internetového marketingu, ale nevybrali jste si z nabídek veřejného školení? Kontaktujte nás a domluvíme se na individuálním školení pro vaši společnost. Školíme ve velkých i menších firmách a věnujeme se vzdělávání našich klientů. Rádi předáváme svoje know-how, které potom dlouhodobě pomáhá klientům vydělávat.

  Ať už máte s internetovým marketingem zkušenosti, nebo začínáte od nuly, sestavíme pro vás kurz tak, abyste byli maximálně spokojeni. Snažíme se vše ukazovat na praktických ukázkách. Díky tomu má většina našich kurzů charakter workshopů.

  Vystoupení na konferencích

  Naši lektoři a především ředitel firmy, Robert Němec, pravidelně vystupují na konferencích a eventech po celé republice. Připravujeme přednášky pro SEO restart, BarCampy a další konference zaměřené na marketing a reklamu. Baví nás sdílet naše poznatky a zkušenosti, a proto nás najdete na většině významných akcí o novinkách v marketingu. Sledujeme aktuální světové trendy v oboru, díky čemuž přinášíme inovace do naší každodenní činnosti.

  Naše poznatky vychází především z praxe. Víme, že dnes v internetovém marketingu zdaleka nemusí platit to, co včera. Inovace jsou proto náš denní chléb.

  Vystoupení na školách

  V letech 2010-2014 Robert Němec vedl předmět Webová analytika na Masarykově univerzitě v Brně. V minulosti jsme také vystupovali na VŠE v Praze, na Filosofické fakultě UK, Mendelově univerzitě a mnohých dalších. Zájem o praktické přednášky především v řadách studentů neustále stoupá. Díky tomu, že jsme v centru dění, dokážeme zprostředkovat výjimečné zkušenosti, o kterých se v knihách nedočtete.

  Univerzity, kde jsme přednášeli:

  • Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity, Brno (opakovaně),
  • Filosofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha,
  • Vysoká škola báňská, Ostrava,
  • Vysoká škola ekonomická, Praha,
  • Mendelova Univerzita, Brno,
  • Fakulta informatiky Masarykovy Univerzity, Brno.

  Informujte se o možnostech vystoupení našich expertů u vás ve firmě, ve škole nebo na konferenci. Napište nám prostřednictvím formuláře níže:

   Potkejme se a podívejme se, zda si můžeme být prospěšní.
   Bude vás kontaktovat
   Aneta Krikelová

   Aneta Krikelová
   Consultant

   Od našeho založení v roce 2001 si nás vybrali např.:
   pfizer

   Doporučte tento článek přátelům

   Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

   Domluvit konzultaci

   Chcete být chytřejší?

   Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.