Kde jste: Hlavní stránkaKurzy a školení marketingu, digitálního i komplexního (Praha, Brno)

Kurzy a školení marketingu, digitálního i komplexního (Praha, Brno)

Co vyznáváme, to praktikujeme. Co praktikujeme, to učíme. Od roku 2007 jsme proškolili více než 3500 osob.

Školíme jednotlivce, malé i velké firmy, začátečníky, pokročilé i profíky. Všechna školení děláme také na zakázku pro jednotlivé firmy.

Strategický marketing

Školení pro ředitele podnikatele, kteří se chtějí dozvědět, jak nastavit strategii, odlišit se od konkurence, budovat konkurenční výhody, dát směřování firmy jasný řád a zvýšit marže.

Branding

Brandingem měníte vnímání, smýšlení a chování lidí kolem vás. Protože každá změna chování je neuvěřitelně těžká, většině firem se budovat brand nedaří. My vám ukážeme, jak toto chování změnit – ale bude to vyžadovat hodně práce.

Firemní finance

Školení pro ty, kteří chtějí mít větší vhled do firemních (korporátních) financí, lépe je řídit, eliminovat zbytečné výdaje, vědět, co si dát pozor a zvýšit ziskovost. Protože ostatní čísla mohou lhát, ale zůstatek na vašem bankovním účtě je fakt.

Základy digitálního marketingu

Chcete si být jisti, že je váš digitální marketing správně nastaven? Chtěli byste v něm získat větší jistotu? Chtěli byste získat přehled, abyste mohli správně dozorovat agenturu, interní tým nebo freelancery?

Sociální sítě

Když naši social media gurus napíší na Facebook, lajkují to stovky lidí –  i u neznámých značek. Zadarmo zasáhnou desítky tisíc lidí. Ale hlavně jsou schopni vést Facebook tak, že je pro naše klienty ziskový. A to samé chtějí naučit vás.

PPC

PPC reklamě se věnujeme od roku 2002. Naučíme vás vše, co jsme se za tu dobu sami naučili. Prozradíme vám, co ve vyhledávačích aktuálně nejvíce funguje a co se teprve připravuje. Ale hlavně se naučíte, jak díky vyhledávačům maximalizovat svůj zisk.

SEO

SEO se věnujeme od roku 2001 a na školení vám naše znalosti předáme. Povíme vám, co v organickém vyhledávání už nefunguje, na co se zaměřit a co očekávat. Projedeme s vámi váš web a poradíme vám, co změnit, aby ho vyhledávače měli rádi.

Digitální analytika

Digitální (webová) analytika odhalí slabá místa na vašem webu a napoví, jak je můžete (často i jednoduchou úpravou) vylepšit. Můžete díky ní dokonce zvýšit váš zisk, aniž byste investovali dodatečné peníze do marketingu. A výsledky se často dostaví v rámci hodin. Proto ji tolik milujeme. Co jsme se od roku 2004 naučili, vám chceme předat v rámci praktických školení.

Individuální školení na míru

Potřebujete sestavit individuální školení na míru vašim potřebám? Umíme takové školení připravit pro jednotlivce, menší skupiny i firmy.

Pravidelné marketingové konzultace

Potřebujete se pravidelně zdokonalovat a vzdělávat v některé oblasti marketingu nebo máte marketingový tým, který potřebuje vést a vzdělávat se? Naši specialisté se vám budou věnovat přesně v tom, co potřebujete.

Nehodí se vám termíny, které jsou vypsané?

Napište svoji emailovou adresu a my vás kontaktujeme, jakmile vypíšeme další termín. Díky tomu si vyberete datum, které se vám hodí nejlépe.

Vyplněním a odesláním vaší emailové adresy vyjadřujete souhlas s jejím užitím pro zasílání informací o nabídkách kurzů pořádaných společností RobertNemec.com, s.r.o., která bude správcem údaje o vašem emailu. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování vaší emailové adresy a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování. Emailová adresa může být společností RobertNemec.com, s.r.o. předána třetí osobě, která pro ni rozeslání informací o nabídce kurzů zajišťuje. Pro ověření vaší identity vám zašleme potvrzující email.

Zvyšování konverzí, uživatelský výzkum a testování

Naše školení vám ukáže nejčastější chyby na webech, dá vám návod jak odhalit chyby na svém vlastním webu a jak je opravit. Uvedeme vás do problematiky uživatelského výzkumu a testování a podíváme se společně, jak vylepšit váš web.

Školení na míru a vystoupení na konferencích a školách

Školení na míru, workshopy

Potřebujete školení internetového marketingu, ale nevybrali jste si z nabídek veřejného školení? Kontaktujte nás a domluvíme se na individuálním školení pro vaši společnost. Školíme ve velkých i menších firmách a věnujeme se vzdělávání našich klientů. Rádi předáváme svoje know-how, které potom dlouhodobě pomáhá klientům vydělávat.

Ať už máte s internetovým marketingem zkušenosti, nebo začínáte od nuly, sestavíme pro vás kurz tak, abyste byli maximálně spokojeni. Snažíme se vše ukazovat na praktických ukázkách. Díky tomu má většina našich kurzů charakter workshopů.

Vystoupení na konferencích

Naši lektoři a především ředitel firmy, Robert Němec, pravidelně vystupují na konferencích a eventech po celé republice. Připravujeme přednášky pro SEO restart, BarCampy a další konference zaměřené na marketing a reklamu. Baví nás sdílet naše poznatky a zkušenosti, a proto nás najdete na většině významných akcí o novinkách v marketingu. Sledujeme aktuální světové trendy v oboru, díky čemuž přinášíme inovace do naší každodenní činnosti.

Naše poznatky vychází především z praxe. Víme, že dnes v internetovém marketingu zdaleka nemusí platit to, co včera. Inovace jsou proto náš denní chléb.

Vystoupení na školách

V letech 2010-2014 Robert Němec vedl předmět Webová analytika na Masarykově univerzitě v Brně. V minulosti jsme také vystupovali na VŠE v Praze, na Filosofické fakultě UK, Mendelově univerzitě a mnohých dalších. Zájem o praktické přednášky především v řadách studentů neustále stoupá. Díky tomu, že jsme v centru dění, dokážeme zprostředkovat výjimečné zkušenosti, o kterých se v knihách nedočtete.

Univerzity, kde jsme přednášeli:

  • Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity, Brno (opakovaně),
  • Filosofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha,
  • Vysoká škola báňská, Ostrava,
  • Vysoká škola ekonomická, Praha,
  • Mendelova Univerzita, Brno,
  • Fakulta informatiky Masarykovy Univerzity, Brno.

Informujte se o možnostech vystoupení našich expertů u vás ve firmě, ve škole nebo na konferenci. Napište nám prostřednictvím formuláře níže:

[contact-form-7 id="1305"]
Bude vás kontaktovat
Aneta Krikelová

Aneta Krikelová
Consultant

Od našeho založení v roce 2001 si nás vybrali např.:
pfizer

Doporučte tento článek přátelům

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci