Kde jste: Hlavní stránkaReference naší digitální agenturyProč si klienti vybírají naši reklamní agenturu

Proč si klienti vybírají naši reklamní agenturu

Myslíme byznys

Uvažujeme jako ředitel/podnikatel

Přemýšlíme nad vaším byznysem v celku: jaká bude vaše strategie, jaké produkty nabízet, jaké bude cash-flow, jaká návratnost investic, jak jednat s dodavateli, jak s odběrateli, co pracovat se zaměstnanci.

Rozumíme vašemu byznysu

Specializujeme se na firmy v oborech drogerie, “dům, byt a zahrada”, healthcare (včetně farmaceutik a nutraceutik), fashion, finance, food & drinks, kosmetika & parfumerie a politika, kteří investují do marketingu 3 až 100 milionů korun ročně.

Rozumíme zákonitostem právě vašeho byznysu a přesto vám budeme velmi pozorně naslouchat. Budeme spolu probírat vaše finance. Díky našim výzkumům a zkušenostem s firmami jako je ta vaše, víme, jak se chovají vaši zákazníci, dodavatelé i celý systém.

Myslíme strategicky

V první řadě nás zajímá, kam se bude ubírat celá vaše firma a váš obor: na jaké segmenty se zaměříte, jaký bude váš positioning, jaké produkty vytvoříte, jak bude vypadat váš brand, jakými aktivitami se odlišíte nebo na čem budete vydělávat.

Myslíme jinak a jednáme odvážně

Hledáme klienty, kteří mají velké sny, chtějí nacházet nové cesty na trhu – a proto jsou odvážní. Stejně jako my.

Nejsme servisní firma. Jsme váš partner, který má odvahu klást vám i velmi nepříjemné otázky a říkat i nepříjemné odpovědi.

Budeme za vámi chodit s velkými inovativními nápady, které vás stále více odliší od konkurence a posunou výš.

Kreativita + data

Vhled, na který si můžete spolehnout

Každý náš krok je podložen hlubokým pochopením problému a širokých souvislostí.

Neřekneme vám pouze to, co se děje. Řekneme vám, proč se to děje, co nesmíte a musíme udělat – a pak společně s vámi tyto změny zavedeme.

Vybíráme si jenom 3 % nejlepších kandidátů na naše pozice. A tyto testujeme, zda mají analytické a syntetické schopnosti. A pak je dále trénujeme v rozsahu 120 až 300 hodin ročně.

Kreativita, která vás odliší a vydělá vám

Hledáte-li mimořádnou kreativitu, dorazili jste na to správné místo. Díky našim tvůrčím schopnostem se natrvalo usídlíte v mozcích vašich zákazníků.

Naš kreativita má vždy jasný cíl: zvýšit vám obrat, zisk a/nebo marži.

Budete vědět více o své firmě

Klientům zavádíme informační systémy, díky kterým ví mnohem více o vlastní firmě, o investicích, o tom, co děje děje, co je úspěšné a co jim kde vydělává kolik peněz.

Tyto systémy používáme i pro řízení vašeho marketingu. Chceme, aby každá koruna, kterou investujete, byla využita maximálně efektivně. Nechte si to od nás předvést!

Stavíme na výzkumech

Reklamní kampaně, které vám připravíme, nezakládáme na našich dojmech, ale na vlastních i cizích výzkumech. Budeme vědět, že “toto objevil již Zajonc, Kahneman, Ariely nebo Leventhal”. Vše testujeme. A protože provádíme výzkum i na vašich zákaznících, víme, na co reagují a co je nejúčinější.

Hluboká znalost psychologie

Marketing znamená schopnost měnit lidské chování a myšlení

Na začátku vždy zjišťujeme, jaké chování a myšlení budeme muset u vašich současných i potenciálních zákazníků změnit – a pak zkoumáme, jak té změny dosáhnout.

Naše konzultanty trénujeme v behaviorálních vědách

Každý z našich konzultantů prochází náročným výcvikem v oblasti behaviorálních věd, jako je psychologie, neurověda a kognitivní věda, stejně jako hraničními vědami jako je třeba behaviorální ekonomie.

Každý z našich konzultantů má sestavený vzdělávací plán v rozsahu 120 až 300 hodin ročně (300 hodin v prvním roce, následně 120), kde pomocí testů ověřujeme jeho schopnosti. Trénink zahrnuje jak všeobecné, tak konkrétní marketingové schopnosti.

Vytvořili jsme behaviorální model IRDA

V roce 2012 jsme vytvořili model, který popisuje, jak se zákazníci chovají v digitální době. Podle něj bychom řídili váš marketing:

  • Inception - Zákazníkovi vnuknete, že by si měl něco koupit.
  • Research - Jste tam, kde si zákazník zjišťuje více informací o dané věci.
  • Doubt - Zákazník váhá a porovnává vás. Vy jej musíte zbavit obav.
  • Acquisition - Učiníte nákup extrémně snadný. A zákazníka popostrčíte.

Děláme marketing správně

Naším cílem není tvořit krásné nebo originální reklamy. Naším cílem je, aby u vás zákazníci nakupovali více, častěji a za vyšší ceny.

Jsme kanálově neutrální. Občas se pro vás vyplatí kanál X a jindy by to byly vyhozené peníze. Zanalyzujeme to dopředu. Pokud by se kanál přestal vyplácet, vypneme jej.

Od nápadu až po výsledky

Všechno vám zařídí jediná reklamní agentura

Vše od account planningu až po zbožové porovnávače zařídíte na jednom místě. S jedinou výjimkou: nejsme pro vás schopni nakoupit reklamní prostor v televizi. Máme ale spolupracující agenturu, která to pro nás zařizuje.

Ale jinak vám zařídíme vše – od strategie přes výzkum, branding, account planning, kreativní koncept, kreativu, media planning a buying, produkci až po exekuci. Od letáku po virtuální kreativu. Od ochutnávek v obchodech po chat boty.

Nejenom, že budete mít jednu hlavní kontaktní osobu, ale jedna agentura bude pevně držet celý váš marketing tak, aby kanály spolu spolupracovaly a efekt se multiplikoval.

Čím více věcí na nás delegujete, tím lépe. Budeme za vás komunikovat s vašimi web developery, zaměstnanci nebo externími dodavateli.

Panuje u nás řád a pořádek

Takže pracujeme rychle. Díky tomu si ušetříte čas, nervy a peníze.

Budeme za vámi chodit s nápady. Často

“Dodávají nám více nápadů než jsme schopni zapracovat,” komentují klienti naši práci. Ale nejsou to jenom “kreativní” nápady. Jsou to nápady, na kterých vyděláte. A pak tyto nápady zrealizujeme.

Proměníme vaši firmu

Jsme jiný typ reklamní agentury: Měníme firmy. A měníme je rychle. Pomůžeme vám proměnit vaši firmu, abyste mohli realizovat vaše velké sny. A přeskočit konkurenci.

Vyšší hodinové sazby

Honorář od 100 000 Kč/měsíc

Chceme vám pomoci změnit vaši firmu. To samozřejmě zabere mnoho času. Což bude stát mnoho peněz.

Na druhou stranu, budete si moci být jisti, že naši konzultanti se plně věnují právě vám a posouvají vaši firmu nebo značku výš, jak nejrychleji to jde.

Jenom ti nejlepší lidé na trhu

Robert Němec si osobně vybírá jenom ty nejlepší lidi na trhu. Vytvořit pro vás ten nejlepší tým je pro nás důležitější než růst našeho obratu.

Proto i když se k nám v roce 2017 hlásilo 229 lidí, vybrali jsme si jich jenom 6.

Naše třetí zásada je: “Nabízíme nejvíce, požadujeme nejvíce.” A to platí jak ve vztahu k zaměstnancům, tak ke klientům.

Poctivá práce

Některé reklamní agentury mohou mít tendenci šidit práci nebo účtovat falešné hodiny, protože se podbízí nízkými hodinovými sazbami a pak by prodělávali.

Naše hodinové sazby jsou vysoké - díky tomu můžeme být poctiví, účtovat spravedlivě, mít na klienta dostatek času a najímat si ty nejlepší lidi na trhu. Nedostanete “nějakou práci za nízké ceny”. U nás si platíte špičkovou práci – ale hlavně si platíte výsledky.

A protože víme, že naše práce má výsledky, dovolujeme si za ní říci hodně.

Zároveň nám naše vysoká marže umožňuje investovat do výzkumu a vývoje, do procesů, do lidí a do dlouhodobé stability, z čehož budete nakonec profitovat vy.

Budeme vám oporou

Získáte nadšený, loajální a inteligentní tým

Našim lidem vštěpujeme, že jejich prací je vám sloužit. A naši lidé vás budou milovat.

Každý kandidát do naší strategické reklamní agentury je důkladně testován na čtyři charakteristiky: Je mimořádně inteligentní, má vášeň pro marketing, umí se velmi rychle učit a je morální. S těmito charakteristikami se setkáte u každého našeho kolegy.

Naprostá transparentnost v účtování

Externí náklady, např. na media, vám naúčtujeme bez jakékoli přirážky. Můžete si být jistí, že dostanete i všechny nabízené bonusy a dokonce i naši provizi, pokud někde nějakou dostáváme!

Budeme vám říkat nepříjemné věci

Kolikrát vám agentura řekla, že je potřeba vaši firmu zavřít nebo ukončit výrobu produktu a ukončit s ní spolupráci, protože se vám to už nevyplatí?

My občas, po důkladné analýze, odmítneme klienta ihned na začátku. Pomáháme klientům vydělávat. Nemá pro nás smysl pracovat na projektu, který se vám nevyplatí.

Ano, občas nás klient vyhodil, protože jsme mu říkali nepříjemné věci. Ale pro našeho majitele, Roberta Němce, nejsou peníze hlavní motivací. Chceme pomáhat klientům realizovat jejich velké sny.

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci