Kde jste: Hlavní stránkaO násStrategie a filozofie

Strategie a filozofie

Posláním RobertNemec.com je pomáhat našim klientům dosahovat vyšších zisků především pomocí internetu. Naše zásady (které vycházejí z naší filozofie) jsou: Chytrost, Za vším hledej člověka a Rychlost.

Věříme, že základním úhlem pohledu každé reklamní agentury musí být zisk – váš zisk. Důležité je, abyste vydělávali. Všechno ostatní jsou jenom plané řeči.

Rozhodují čísla, ne dojmy

Řídíme se čísly. Marketing je věda. Věda s propracovanou metodologií, která poskytuje relativně přesné výsledky. Řídíme se těmito výsledky. Nepovažujeme marketing a reklamu za dojmologii.

Neříkáme „kampaň pomohla zlepšit vnímámí klienta na veřejnosti“. Říkáme „na základě naší reklamní kampaně pro Nokii se zvýšil prodej telefonů přes internet o 271 %“ (to je skutečný výsledek jedné naší kampaně).

Podle čeho řídíme své chování

Chytrost

Jsme přesvědčeni, že můžeme svým klientům poskytovat ty nejlepší služby jenom tehdy, pokud budeme nejchytřejší. Věříme, že ve světě marketingu vítězí ti nejchytřejší. Proto také klademe důraz na neustálé vzdělávaní našich pracovníků.

Za vším hledej člověka

Víme, že na konci veškerého našeho snažení je člověk. Ať děláme cokoli, od vytváření marketingové strategie po úpravu serveru, víme, že cílem je vždy a pouze člověk. Člověk, který má „vytáhnout peníze a zaplatit našemu klientovi“. Na člověka se orientuje veškerá naše práce.

Rychlost

Abychom přinášeli svým klientům maximální užitek, jednáme rychle. Příležitost, která se na trhu objevila dnes, nemusí být příležitostí zítra.

Jak stavíme vlastní firmu

Strategie a filozofie RobertNemec.com