Kde jste: Hlavní stránkaŠkolení Digitální marketing pro manažery a podnikatele – I.

Školení Digitální marketing pro manažery a podnikatele – I.

Pro začátečníky až středně pokročilé, kteří chtějí vědět, co je možné, jak to udělat, jaká čísla sledovat a na co si dát pozor v digitálním marketingu.

Poslední aktualizace školení proběhla v červenci 2023.

Měli jste na starosti offline marketing, najednou pod vaši kompetenci přešel i digitál a vy nevíte, jak ho uchopit? Potom je toto školení přesně pro vás. Provedeme vás srozumitelně úplnými základy online marketingu. Školení je vhodné pro začátečníky, kteří by chtěli získat přehled v digitálních marketingových kanálech.

Školení je pro vás vhodné také v případě, máte-li na starost firemní web, pracujete-li jako marketér nebo se zabýváte obchodní činností. Náš kurz vám pomůže lépe se zorientovat v internetovém prostředí a v prostředí marketingu.

Školení Internetový marketing

Představíme vám základní principy, na kterých online marketing stojí. Díky tomu získáte přehled, jak lze jednotlivé digitální kanály využít a kde mají místo ve vaší marketingové strategii. Chcete využít 6 let zkušeností Anety Krikelové s weby a e-shopy? Přijďte na její školení.

Jaká témata budeme probírat Na vrchol stránky

O každém z výše uvedených marketingových kanálů si řekneme:

 • co to je,
 • k čemu to je,
 • zda je to priorita nebo ne,
 • co od toho očekávat (a co naopak ne),
 • jak tento reklamní kanál sledovat a vyhodnocovat,
 • kde najít více informací.

Váháte, zda je školení právě pro vás?Na vrchol stránky

Pro koho NE

 Zrovna čtete pětisetstránkovou knihu o digitální analytice a máte velmi konkrétní dotazy.

Zajímá vás vliv barev v emailovém marketingu, jaká velikost obrázků je nejlepší a jak máte pomocí emailů remarketovat vaše zákazníky.

Chcete znát všechny varianty placené reklamy na Facebooku, jejich vlastnosti, podobu a nastavení.

Pro koho ANO

O digitální analytice jste zatím neslyšeli nebo jen vzdáleně tušíte, o co se jedná.

O emailovém marketingu víte jen to, že vám denně chodí do schránky desítky obchodních sdělení. Slovo remarketovat jste nikdy předtím neslyšeli.

Facebook používáte jen pro soukromé účely nebo na něm vůbec nejste. Placená reklama na Facebooku je pro vás španělská vesnice.

Pokud už máte o digitálním marketingu určité povědomí, potřebujete si ujasnit dílčí informace a máte velmi konkrétní dotazy, na tomto školení na ně nebude prostor. Kurz je určený pro úplné začátečníky až středně pokročilé.

Nejste úplný začátečník? Podívejte se na náš SEO workshop, školení PPC reklamy, školení a workshop srovnávačů zboží nebo školení Facebooku a dalších sociálních sítí. Na každém z těchto kurzů se danému reklamnímu kanálu věnujeme velmi detailně a do všech podrobností.

Hodnocení účastníků školeníNa vrchol stránky

Vanda Myšáková Model Obaly a.s.

„Díky školení jsem se zorientovala v základních pojmech digitálního marketingu. Přínos vidím především v získání obecného přehledu v oblasti internet. marketingu. Jednotlivé součásti vidím nyní komplexněji a můžu dle potřeby firmy zacílit na některé z nich. Školení mi hlavně pomohlo k tomu, abych dokázala správně pojmenovat své požadavky při komunikaci s agenturou IM.“

Kateřina Kopecká AIG

 • „velmi efektivně koncipováno
 • dobré školící materiály
 • vhodný přístup školitele – zodpovídání dotazů, názory, zkušenosti
 • skvělé ukázky z praxe
 • dobré načasování přestávek
 • komplexnost tématu“

Iveta Repová Schoeller Allibert

„Školení bylo zajímavé a splnilo mé očekávání – mít základní přehled o internet. marketingu pro svou vlastní práci nebo pro práci s agenturou. Vím, co je nyní nejdůležitější udělat – mít kvalitní web s dobrými texty.“

Kateřina Peroutková Vitalvibe

„Školení bylo velice výživné. Jako člověk, který s digitálním marketingem víceméně začíná, mi dalo potřebný přehled důležitých nástrojů i s „návodem“, jak tyto nástroje používat. Vím, co udělám, když zítra přijdu do práce (samozřejmě analýzu klíčových slov), a co je důležité a co méně. A co víc, dodalo mi další energii a chuť se vzdělávat v tomto oboru. Budu se těšit příště.“

Pavel Dratnal Hein

 • „obsah školení – dobře zvolená témata základů intern. marketingu
 • vzájemná provázanost jednotl. market. disciplín zdůrazňována v průběhu celého školení
 • zcela konkrétní/praktické příklady z GA, PPC
 • tipy z praxe – určité know how, které jsem očekával, a také bylo jedním z cílů školení („teorie je všude spousty“, kdyby školitel podával jen obecné informace, nechtěl říct podstatu věci – bylo by to poznat a školení by pro mě ztrácelo smysl
 • velmi trpělivý a jistý způsob podání od pana Lukáše Pokorného, kdy byl celkem často „vyrušován“ dotazy, opět lehce navázal na téma, výklad přizpůsobil našim konkrétním potřebám, což hodnotím velmi kladně!
 • nízký počet účastníků školení“

Praktické informace Na vrchol stránky

Čas: 10:00 – 17:00

Tištěná prezentace pro vaše poznámky

Oběd + občerstvení po celý den

Wi-fi a elektrické zásuvky k dispozici

Školení trvá zhruba sedm hodin. Začátek je v 9:30 a konec kolem 17. hodiny. Samozřejmě, diskutujeme s vámi tak dlouho, jak máte zájem. Školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Notebooky nejsou k dispozici.

V ceně školení je také zahrnuto:

 • Společný oběd v restauraci (výběr z poledního menu),
 • certifikát o účasti na školení,
 • tištěné materiály se všemi slidy, které s vámi budeme probírat.

Cena je plně splatná předem na základě elektronicky zaslané proforma faktury.

Potřebujete individuální řešení?Na vrchol stránky

Přestože se věnujeme na školeních každému účastníkovi individuálně a příklady rozebíráme na konkrétních webech, často poskytujeme také samostatné školení pro firmy nebo jednotlivce. Individuální proškolení je ideální, máte-li například vysoce důvěrná data, nebo pokud potřebujete specializované informace. V takovém případě domlouváme délku i obsah školení pouze podle vašich potřeb.

Máte-li zájem o individuální řešení školení nebo konzultaci, kontaktujte nás prosím na emailu [email protected].

Kde se školení koná Na vrchol stránky

 • Praha

  Opletalova 55
  11000 Praha 1

  Firma Agathis, 4. patro

 • Brno

  Lidická 20
  60200 Brno

  kanceláře RobertNemec.com

Všechna naše školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Upozorňujeme, že notebooky nejsou k dispozici.