Kde jste: Hlavní stránkaDokážeme vám zvýšit ziskPPC reklama ve vyhledávačíchPPC reklama: spravujeme nejefektivnější kampaně

PPC reklama: spravujeme nejefektivnější kampaně

Garantujeme návratnost investic. PPC kampaně vedeme od roku 2002: hledáme vždy nejefektivnější řešení. Každodenně pomáháme našim klientům vydělávat více.

PPC kampaně spravujeme pro řadu různých klientů. Reklamu vedeme tak, aby byla co nejefektivnější s co nejmenšími náklady. Soustředíme se reálnou návratnost investic – aby vám PPC reklamy co nejvíce vydělávaly. Nesledujeme pouze CTR nebo počet impresí, ale především metriky týkající se konverzí. Specializujeme se na PPC kampaně s rozpočtem nad 100 000 Kč měsíčně.

Optimalizujeme i landing pages (cílové stránky). Aby byla PPC reklama skutečně účinná, je třeba optimalizovat konverze na cílových stránkách (CRO). Protože jsme odměňováni pouze pokud zvýšíme váš obrat nebo snížíme náklady, musíme optimalizovat i váš web, aby dosahoval ještě vyšších zisků.

Flexibilně se přizpůsobíme vašim požadavkům – potřebujete například napsat texty a nastavit kampaň, a dál si ji chcete vést sami? Nebo potřebujete vylepšit již probíhající PPC kampaň? Stačí říct.

Nevíte, který reklamní systém zvolit? Poradíme vám, zda je pro propagaci vašeho výrobku či služby vhodný AdWords, Sklik či jiné PPC systémy.

Proč je PPC reklama důležitá

PPC kampaně jsou formou reklamy s vysokou návratností investic. Lze je přesně cílit, rychle nastavit, spustit a také výborně vyhodnocovat. Přes PPC reklamu přivedete na svůj web cílovou skupinu, kterou potřebujete.

Zákazníci uvidí vaše výrobky či služby na prvních místech ve vyhledávačích, na webech, které je zajímají, ale třeba také na Facebooku.

Co díky PPC získáte

  1. Reklamu s jednou z nejvyšších návratností investic.
  2. Možnost rychle zapínat a vypínat kampaně podle toho, jak potřebujete.
  3. Velmi relevantní návštěvníky, kteří se stanou vašimi zákazníky.
  4. Reklamu, u níž si přesně spočítáte, zda a jak moc se vám vyplatí.
  5. První pozice ve vyhledávačích i na obsahových webech. Zapamatují si vás také lidé, kteří na vaši reklamu napoprvé nekliknou –  ovšem díky efektu pouhého vystavení se šance pro příště zvýší.

Jak při vedení PPC kampaní postupujeme

Abychom pro vás udělali reklamu co nejlépe, detailně analyzujeme váš byznys. Společně potom stanovíme cíle PPC reklamy. Určíme typ reklamy (vyhledávání, bannery, remarketing) a vybereme systémy, kde PPC reklama poběží (AdWords, Sklik, Facebook apod.). Poté vám vytvoříme účty nebo převezmeme vaše současné. PPC kampaně nastavíme, napíšeme texty a vytvoříme kreativu. Kampaně kontrolujeme a upravujeme podle dosažených výsledků.

V čem se naše kampaně liší od konkurence

RobertNemec.com Konkurence
Účet pro vedení PPC kampaní Klientovi samozřejmě vytvoříme jeho vlastní účet a poskytneme mu přístup se všemi právy. V případě, že klient není s vedením PPC kampaní spokojený, může kdykoli reagovat. Agentury často vedou reklamu na svých účtech a klient má přístup pouze k reportům.
Reporting a kontrola kampaní U nás klient vždy vidí do systému. Stejná úroveň přístupu je samozřejmostí – na výsledky se může klient kdykoli podívat sám. Některé agentury pouze posílají reporty a inkasují peníze, aniž by dávaly klientům všechna data, která jsou důležitá.
Měření a vyhodnocování kampaní S každým klientem nejdříve nastavíme cíle, spočítáme udržitelnou cenu za konverzi a dohodneme se, podle čeho budeme hodnotit úspěšnost kampaně. Klient se nedozví, jak a co v PPC kampaních sledovat. Musí se pak rozhodovat na základě dojmů a ne tvrdých dat. Příklad: agentura klade velký důraz na vysoké CTR a malý důraz na konverzní poměr.

Pro jaké firmy jsme dělali správu PPC reklamy

Již mnoha klientům jsme pomohli se zvýšením zisku (podívejte se na reference) – některým vedeme PPC reklamu celá léta. Přečtěte si případovou studii o tom, jak jsme slevovému serveru Nakupvakci.cz zvýšili obrat z PPC o 160 %.

Kolik stojí PPC reklama

Musíte také počítat s částkou investovanou do PPC systémů. Cena se řídí aktuální poptávkou – čím větší je zájem o dané slovo, tím vyšší je cena. Vytvoříme vám ale takovou kampaň, kde budeme optimalizovat vaše investice tak, abyste platili co nejméně.

V málo konkurenčním prostředí se ceny PPC reklamy drží skutečně velmi nízko. Pokud však nabízíte ubytování v Praze a máte v AdWords PPC reklamu na výrazy hotel prague či prague accomodation, připravte se na to, že budete platit více.

Agentura RobertNemec.com má zkušenosti vedením mnoha různých PPC kampaní. Proto se dokážeme postarat o to, aby se vám vyplácela i dražší kampaň.

Jak snižujeme cenu za pay-per-click reklamu?

Jste-li například pracovní agentura zaměřená na poskytování práce v oboru informačních technologií, neinzerujeme na slovo práce. Namísto toho používáme slovní spojení jako práce v IT, práce programátor a další. Vaše konkurence bude ihned menší (nebudete se prát s pracovními agenturami nabízejícími všechny druhy prací) a vaše cena za proklik se výrazně sníží. Vaše reklamy budou ve vyhledávačích na vyšších pozicích a budou mít vyšší konverzní poměr.

O toto všechno se postaráme my. Služby naší reklamní agentury zahrnují přípravu kampaně (media plán, výběr vhodných klíčových slov, sepsání textů) a správu (sledování, optimalizace, reporty) PPC kampaní.

Přejete si nejprve dozvědět se více o PPC reklamách na školení?

Využijte našeho školení PPC . Školení se vám vyplatí, když chcete vést vaši vlastní PPC kampaň, ale i tehdy, když zadáváte vedení kampaně externí firmě. Dozvíte se například, jakým způsobem mohou firmy naoko zvyšovat cenu za PPC, které vám potom fakturují jako svoji práci.

Naše školení PPC reklamy se věnuje především systémům AdWords a Sklik, ale také reklamě na Facebooku a dalším systémům. Naučíme vás přesně to, co vás zajímá. 

Nejbližší termín školení

    Přečtě si také naše články o PPC