Kde jste: Hlavní stránkaOnlineticketshop si vybral agenturu RobertNemec.com

Onlineticketshop si vybral agenturu RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví klienti, Tiskové zprávy

Onlineticketshop, mezinárodní distributor vstupenek na kulturní i sportovní akce se sídlem v Nizozemí, si vybral agenturu RobertNemec.com.

Onlineticketshop, mezinárodní distributor vstupenek na kulturní i sportovní akce se sídlem v Nizozemí, si vybral agenturu RobertNemec.com.

V rámci České republiky mu agentura zajistí SEO (optimalizaci pro vyhledávače) a další aktivity s tím spojené.

„Součástí naší spolupráce je kromě přípravy linkbuildingové  strategie dlouhodobé získávání zpětných odkazů, analýza klíčových slov, příprava obsahu a optimalizace šablon,“ říká Radim Sedlář, Business Development Manager agentury RobertNemec.com.

„Agenturu RobertNemec.com jsme si vybrali kvůli její zkušenosti se zahraničními klienty zaměřujícími se také na prodej vstupenek přes internet. Již během prvního setkání s agenturou nás zaujal přístup jejích konzultantů, kteří mají velmi dobré znalosti, know-how a zajímavé nápady,“ popisuje Pieter de Groot, Sales & Marketing Teamleader pro Českou republiku ze společnosti Onlineticketshop.

Onlineticketshop.cz  je mezinárodní distributor vstupenek, který vedle dalších zemí působí i v České republice. Zaměřuje se na prodej vstupenek na různé druhy akcí – kulturní, společenské tak i sportovní.

Na webu Onlineticketshop.cz tak najdete vstupenky na koncerty pop hvězdiček jako je Justin Bieber, až po heavymetalové matadory Black Sabbath. Na webu lze zakoupit vstupenky nejen na akce konané v České republice, ale i v zahraničí.

O agentuře RobertNemec.com  

RobertNemec.com je reklamní agentura s digitálními kořeny, která působí na trhu od roku 2001. Pro klienty realizuje multikanálový marketing. Konzultanti z agentury vedou školení pro veřejnost a přednášejí na konferencích. RobertNemec.com má pobočky v Praze a Brně.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

  1. Hrozný název domény, nemoderní web, nersponzivní, no celkově dobrá zakázka. A když ně něj odkazujete, asi bych dal otevírání odkazu do nového okna, když je to externí odkaz, takto se zbytečně zbavujete vašich návštěvníků ;-)

  2. Dobrý den Michale,
    samozřejmě máte pravdu, otevírání do nového okna je vhodnější, ale velmi snadno se na něj zapomíná :) Opravil jsem. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>