Kde jste: Hlavní stránkaKontakty na naši reklamní agenturuPotkejme se v Praze

Potkejme se v Praze

Digitální agentura Praha

Praha se stala sídlem naší digitální reklamní agentury RobertNemec.com v roce 2008 (od roku 2005 jsme měli v Praze pobočku). Cílem bylo být více nablízku našim klientům v Praze. Navíc se klienti mohou osobně seznámit, jak vypadá práce v našich kancelářích a osobně se seznámit s našimi kolegy a kolegyněmi, kteří pro ně budou pracovat.

V Praze také pravidelně pořádáme školení digitálního marketingu (včetně oblíbených SEO workshopů), a to jak školení veřejná, tak soukromá podle vašich potřeb. Stačí nás kontaktovat a domluvit se na termínu, který vám vyhovuje. Můžeme za vámi samozřejmě přijet také mimo Prahu.

Digitální, marketingová nebo reklamní agentura?

Klienti jsou často zmateni, jaký typ agentury mají hledat. Zde je vysvětlení/definice:

  • Komunikační agentura – Protože reklamní agentury již dávno nepřipravují pouze reklamy, ale obecně komunikují značky svých klientů (např. prostřednictvím médií, ochutnávek, akcí atd.), začínají se označovat jako komunikační agentury. V užším slova smyslu je tak komunikační agentura moderní synonymum pro reklamní agenturu. V širším slova smyslu je pak komunikační agentura nadmnožinou pro všechny agentury, které nějak komunikují značky svých klientů vůči zákazníkům (reklamní agentury, mediální agentury, digitální agentury, BTL agentury atd.).
  • Reklamní agentura – Agentura, která má za úkol propagovat značky svých klientů. Dnes ale reklamní agentury (i v Praze) nabízejí mnohem širší paletu služeb než jen reklamu.
  • Digitální agentura – Pojem digitální agentura zahrnuje to, co se dříve označovalo pojmem internetová agentura, online marketing agentura nebo internetová reklamní agentura. V angličtině se používá pojem digital marketing agency. Protože digitální agentury začaly nabízet služby, které nejsou čistě internetové (např. SMS marketing, mobilní aplikace, nebo třeba IP retargeting), ale spíše digitální (jedná se o „jedničky a nuly“), začaly se označovat jako digitální agentury. Digitální agentura se tedy stará o marketing svých klientů na internetu a v dalších digitálních kanálech.
  • PR agentura – Klasická PR agentura má za úkol, aby se o vás v médiích psalo a vysílalo pozitivně a hodně (tzv. media relations). Vytváří vám mediální obraz (to, jak jste vnímáni prostřednictvím médií). Moderní public relations agentury kromě klasických vztahů s médii pečují i o to, aby se o vás lidé dozvěděli pozitivní informace i prostřednictvím alternativních kanálů (vyhledávače, YouTube, diskuze na internetu, Wikipedie atd.).
  • Marketingová agentura – Agentura, která pro klienta připravuje výzkum zákazníků (nemusí jej provádět, to může dělat výzkumná agentura), strategii, positioning, branding atd.

Jsme digitální agentura s přesahem do PR a marketingu

RobertNemec.com je primárně digitální agentura (dříve jsme se označovali jako internetová reklamní agentura). Protože je ale pro nás vždy důležité definování marketingové strategie (včetně např. výzkumů, tvorby názvů značek, brandingu atd.), nabízíme služby i jako marketingová agentura. Protože naši specialisté za sebou mají i praxi v médiích a PR agenturách, poskytujeme i PR služby.

Jaké služby v Praze poskytujeme?

Digitální agentura RobertNemec.com poskytuje v Praze následující služby:

Podívejte se na kompletní nabídku našich služeb anebo nám zavolejte a společně zjistíme, s čím vám můžeme pomoci.

V Praze pomáháme následujícím klientům

  • Zámek Loučeň
  • TC Business School logo