Kde jste: Hlavní stránkaAgentura RobertNemec.com expanduje do USA, otevřela pobočku v San Franciscu

Agentura RobertNemec.com expanduje do USA, otevřela pobočku v San Franciscu

Vydáno na blogu Tiskové zprávy

Marketingová a digitální agentura RobertNemec.com míří  na americký trh. Nová pobočka v San Franciscu reaguje na tamější poptávku po službách v oblasti digitálního marketingu. Navíc bude pomáhat i českým firmám vstupovat na americký trh a start-upům získávat financování.

„V Silicon Valley je velká poptávka po službách digitálního marketingu a naši lidé jsou zkušení experti,“ vysvětluje rozhodnutí expandovat do USA CEO agentury Robert Němec.

„Navíc jsme schopni nabídnout nižší ceny než americké agentury.“

CEO agentury přiznává, že se ale rozhodoval i srdcem. „Vždy byste měli následovat své srdce. Když bytostně cítíte, že byste  někam měli jít, jděte tam.“

Nová pobočka bude mít na starosti kontakt s klienty. Práci na projektech budou zajišťovat agenturní konzultanti v Česku, Rakousku a na Slovensku.

Podle Němce jim ‎také přítomnost v USA umožní pracovat na projektech, které by se klientům v Česku nevyplatily.

Pobočka zároveň usnadní českým firmám vstupovat na americký trh a českým start-upům kontakt s rizikovými investory v Silicon Valley.

„Vždy je lepší, když si můžete zajet přímo popovídat s manažerem AppStore, jak udělat vaši aplikaci globálně úspěšnou. Silicon Valley je také plné investorů, kteří jsou ochotni investovat mnohem více, rychleji a mnohem riskantněji než ti čeští,“ ‎komentuje situaci Němec.

Pobočka agentury RobertNemec.com sídlí na adrese 101 California Street v San Franciscu.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci