Kde jste: Hlavní stránkaSemír Aldabagh novým Client Partner v RobertNemec.com

Semír Aldabagh novým Client Partner v RobertNemec.com

Vydáno na blogu Naši noví kolegové, Tiskové zprávy

Semír Aldabagh se v digitální agentuře zaměřuje především na korporátní klientelu a oblast mobilního marketingu.

Semír pomůže našim korporátním klientům rychleji a naplno využívat možnosti digitálního světa. Jsme poctěni, že do naší pražské agenturní pobočky přišla osobnost s tak velkými obchodnickými zkušenostmi,“ uvádí Robert Němec, CEO agentury.

Semír Aldabagh má více než 22 let pracovních zkušeností v oblasti sales, marketingu a ICT se zaměřením na telekomunikaci, bankovnictví a průmyslovou výrobu.

Před příchodem do agentury RobertNemec.com působil ve společnosti IBM na pozici managera pro střední a jihovýchodní Evropu zaměřenou na oblast IBM SW řešení pro multikanálový marketing.

Semír Aldabagh v minulosti působil ve společnostech Hewlett-Packard či SAP, kde zastával obchodní pozice pro střední a východní Evropu.

Mimo jiné tak spolupracoval na řešení pro inboud realtime marketing společnosti Vodafone Romania,  pokročilé webové analytiky slovinské pojišťovny Triglav a na řešeních pro multikanálový marketing bankovních společností ČSOB, KB nebo UniCredit Bank.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci