Kde jste: Hlavní stránkaReklamní agentura RobertNemec.com získala během února osm nových klientů

Reklamní agentura RobertNemec.com získala během února osm nových klientů

Vydáno v blogu Naši noví klienti, Tiskové zprávy

Internetová reklamní agentura RobertNemec.com získala během února 2005 osm nových českých i zahraničních klientů. Její obrat měřeno podle income fees vzrostl oproti únoru 2004 o 280 %.

Prvním z nových klientů je Vitamins Cosmetics, která provozuje známý web o zdraví Doktorka.cz. Reklamní agentura RobertNemec.com poskytuje od února webu Doktorka.cz komplexní služby v oblasti tvorby marketingové strategie, brand identity, nového webu, který se připravuje, optimalizace pro vyhledávače (SEO), analýz a behaviorálního marketingu.

Druhým novým klientem se stala společnost Alter silex vlastnící obchod prodávající trika 3koshop.com. Agentura RobertNemec.com vytváří pro 3koshop.com marketingovou strategii.

Třetím novým klientem se stal slovenský web prodávající letenky, ubytování a služby v oblasti turismu Pelikan.sk. Agentura RobertNemec.com připravuje pro web nové copy.

Čtvrtým klientem, kterému začala agentura RobertNemec.com poskytovat služby během února, je firma Travel & Business Center provozující web Mauritius.cz. Mauritius.cz nabízí luxusní ubytování a zájezdy na Mauricius. Agentura RobertNemec.com poskytuje pro web Mauritius.cz optimalizaci pro vyhledávače.

Pátým klientem se stala americká společnost Double Ace Flood Control, která nabízí řešení pro prevenci záplav. Společnosti Double Ace Flood Control vytvoří RobertNemec.com nový web a optimalizuje jej pro vyhledávače.

Šestým novým klientem je německá agentura theARTillery, zastupující umělce. Firmě reklamní agentura RobertNemec.com vytvoří nový web a naoptimalizuje jej pro vyhledávače.

Na konci února pak začala agentura RobertNemec.com pracovat i pro známého výrobce software, firmu Cígler Software. I zde se služby týkají optimalizace pro vyhledávače.

V poslední den měsíce února pak byla podepsána smlouva s dovozcem a prodejcem repasovaných notebooků a počítačů firmou Device. Smlouva se týká optimalizace pro vyhledávače.

„Pokud porovnáme únor 2004 a únor 2005, vzrostli nám příjmy o neuvěřitelných 280 %,“ komentuje únor ředitel agentury Robert Němec. „Věříme, že podobně zvýšíme příjmy i našich klientů.“

O RobertNemec.com

RobertNemec.com je internetová reklamní agentura, která se specializuje na marketing prostřednictvím vyhledávačů. Mezi její klienty patří např. Ministerstvo zahraničních věcí, Jihomoravský kraj, GTS, AMI Communications, Cígler Software, iMagic a desítky dalších českých, slovenských, německých, britských a amerických klientů. Byla založena v roce 2001.

Kontakt

Robert Němec
telefon: +420-549 216 707
mobil: +420-608 888 310
fax: +420 548 210 413
e-mail: [email protected]

Mezírka 1
602 00 Brno

www.robertnemec.com

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>