Kde jste: Hlavní stránkaRobertNemec.com má nový web a nabízí služby zdarma

RobertNemec.com má nový web a nabízí služby zdarma

Vydáno v blogu Tiskové zprávy

Internetová reklamní agentura RobertNemec.com dnes představila veřejnosti své nové webové stránky. Na nich pak nabízí čtyři zajímavé služby: audit webu zdarma, tvorbu webu za 4 900 Kč, sledování pozic ve vyhledávačích a PPC kampaně ve vyhledávačích zdarma.

Stránky http://www.robertnemec.com/ se vyznačují moderním designem, rychlým načítáním, přehlednou navigací, bohatým obsahem, přístupností podle novely zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy a špičkovou optimalizací pro vyhledávače (SEO). Jsou postaveny na nejmodernějších technologiích (PHP5, XHTML 1.0 Strict, CSS2, Macromedia Flash).

„Chtěli jsme nabídnout našim návštěvníkům atraktivnější vzhled, bohatší informace a přehlednější navigaci,“ vysvětluje ředitel Robert Němec, proč vytvořili nový firemní web. Zároveň dbali při vývoji na to, aby „pozadí“ webu bylo maximálně „vyšperkované“. Díky tomu je tak celý web validní a HTML kód maximálně úsporný a sémanticky správný.

Audit webu zdarma

RobertNemec.com nabízí všem velkým firmám zdarma audit jejich webu. Zatímco u konkurence stojí podobné audity až desítky tisíc korun, agentura RobertNemec.com je nabízí zdarma.

Audit zahrnuje analýzu marketingové zacílení a využití webu, branding, SEO (optimalizace pro vyhledávače), audit použitelnosti, audit přístupnosti, analýzu navigace, analýzu uživatelské příjemnosti a analýzu návštěvnosti.

„Chceme firmám ukázat, co všechno by šlo na jejich webových stránkách vylepšit,“ říká Němec.

Webdesign za 4 900 Kč

Skutečnou „killer application“ je pak nabídka výstavba celého webu za neuvěřitelně nízkých 4 900 Kč. Každý web je přitom vytvářen zcela individuálně, s moderní grafikou. Součástí je vysoká použitelnost a přístupnost webu a základní optimalizace pro vyhledávače (SEO).

„Náš cíl je v této oblasti zcela jasný,“ vysvětluje Němec důvody, proč nabízí webdesign za tak nízkou cenu. „Chceme získat jednoznačně větší podíl na trhu.“ Uvádí přitom mnoho značek, které šly cestou nízkých značek a dnes představují špičky na světovém trhu: Dell, Toys ‚R‘ Us nebo Wal-Mart. „My však chceme vždy poskytovat i špičkovou kvalitu a individuální přístup,“ dodává.

Podrobnosti naleznete na http://www.robertnemec.com/webdesign-cenik/.

Sledování pozic

Poslední novou službou, kterou dnes agentura RobertNemec.com představila, je sledování pozic stránek ve vyhledávačích. „Nazvali jsme jí jednoduše česky: Sledování pozic,“ vysvětluje Němec.

Oproti jediné konkurenční nabídce na českém internetu má Sledování pozic čtyři výhody:

 1. větší záběr

  Standardně je nabízeno sledování pozic ve 24 vyhledávačích. Mezi nimi jsou tři nastavení pro Google (anglické, české a vyhledávání v českých stránkách), tři pro Seznam (kombinace katalogu a fulltextu,, fulltext a hledání ve světě), další čtyři české vyhledávače a čtyři slovenské vyhledávače. Není ale problém přidat další zahraniční vyhledávače.

 2. pohodlnější obsluhu

  Výsledky jsou jednoduše doručovány do e-mailové schránky zákazníka. Zákazník se nemusí nikam přihlašovat, ani se učit pracovat s novým systémem. Vše za něj dělají pracovníci RobertNemec.com.

 3. možnost sledovat konkurenci

  Sledování pozic je schopné i kontrolovat pozice vašich konkurentů ve vyhledávačích.

 4. nižší cenu

  Oproti konkurenci je pak Sledování pozic lacinější.

  „Souvisí to s naším dlouhodobým cílem: být vždy lacinější než konkurence,“ říká Němec.

Placené kampaně typu PPC zdarma

Novinku provází i služby agentury v oblasti search engine marketingu. Vytváření a řízení kampaní typu PPC (placení za proklály) nabízí agentura do konce roku zdarma. Běžná cena je přitom 15 % až 25 % z objemu kampaně.

„Zde je naše motivace trochu jiná,“ vysvětluje Robert Němec. „Chceme, aby si firmy vyzkoušely kampaně typu PPC ve vyhledávačích. Věříme, že po té, co zjistí jejich výhodnost, je budou požadovat i dále.“

PPC kampaně jsou formou platby za proklik. Inzerent platí až tehdy, když potenciální zákazník klikne na jeho odkaz.

Podle agentury Markent by měli Češi o letošních Vánocích utratit v e-shopech půl miliardy korun. Agentura RobertNemec.com proto předpokládá, že o efektivní reklamu na internetu bude velký zájem.

Více informací najdete na http://www.robertnemec.com/placene-kampane-ppc/

O RobertNemec.com

www.robertnemec.com

RobertNemec.com je internetová reklamní agentura se specializací na optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a Search Engine Marketing fungující od roku 2001. Kromě toho poskytuje služby v následujících oblastech: webdesign, internetový marketing, internetová reklama, web copywriting, testování a výzkum uživatelů, analýzy a audity a programování internetových aplikací a profesionální tvorba www stránek.

Je členem Asociace pro elektronickou komerci, Internet Society (ISOC), British Web Design & Marketing Association, SEMlist.com, TopSEOs a SEO list.

Pracovníci RobertNemec.com pravidelně publikují v odborných publikacích jako je Lupa, eBiz nebo Interval.

Mezi zákazníky RobertNemec.com patří např. Ministerstvo zahraničních věcí, GTS, AMI Communications, iMagic, a desítky dalších českých a britských firem (viz www.robertnemec.com/reference/)

Kontakty

Robert Němec
ředitel

mobil: +420-608.888.310
e-mail: [email protected]

Fakturační adresa (sídlo)

Lidická 25
360 20 Karlovy Vary

Zasílací adresa (pobočka)

Mezírka 1
602 00 Brno

telefon: +420-549.216.707
fax: +420-353.565.669

RobertNemec.com je obchodní známka, kterou používá soukromý podnikatel Robert Němec, IČ 722 42 949.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>