Kde jste: Hlavní stránkaČeská mincovna si vybrala novou agenturu. O digitál se jí stará RobertNemec.com

Česká mincovna si vybrala novou agenturu. O digitál se jí stará RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví klienti, Tiskové zprávy

Česká mincovna, která již přes dvacet let razí pro Českou národní banku veškeré české oběžné a pamětní mince, si vybrala novou digitální agenturu.  

Česká mincovna logo

„Při výběru jsme kladli důraz na to, abychom spolupracovali s odborníky. Již první výsledky agentury nás přesvědčily, že naše volba byla správná,“ komentuje Marketing Manager České mincovny Lukáš Jokl.

RobertNemec.com se České mincovně stará o SEO, reklamu ve vyhledávání, zbožové srovnávače a displayové kampaně.

„Součástí naší spolupráce je i optimalizace konverzního poměru, marketingový výzkum i konzultace v oblasti digitálního marketingu,“ uvedl Pavel Šíma, Account Manager z agentury RobertNemec.com.

Agentura působí na trhu od roku 2001. V minulosti připravovala kampaně například pro DATART, CZC.cz, Mountfield, T-Mobile, Student agency nebo Parfums.cz.

Mince a medaile se přesouvají na internet

Česká mincovna sídlí v Jablonci nad Nisou a je výrobcem všech kovových mincí, kterými denně platíme. Kromě toho razí i pamětní mince a medaile z drahých kovů, které jsou oblíbené mezi sběrateli, ale obecně se považují i za zajímavou investici. Vznikla v roce 1993 po rozdělení Československa. Původně se totiž mince razily ve slovenské Kremnici.

Česká mincovna je jediným podnikem svého druhu v České republice. V minulosti putovaly mince z Jablonce nad Nisou nejen do trezorů ČNB, ale i do Moldávie, Venezuely nebo Spojených arabských emirátů. V posledních letech se zaměřuje na budování své tuzemské distribuční sítě.

„Za jeden ze stežejních kanálů naší distribuce považujeme e-shop. Pokud totiž pominu investice do zlata v řádech milionů korun, které se stále dělají lépe face to face, tak se velká část obchodu s pamětními mincemi a medailemi pomalu přesouvá na internet, i proto potřebujeme špičkovou digitální agenturu“ uzavírá Lukáš Jokl.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>