Kde jste: Hlavní stránka4home si pro internetový marketing ve čtyřech zemích vybrala agenturu RobertNemec.com

4home si pro internetový marketing ve čtyřech zemích vybrala agenturu RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví klienti, Tiskové zprávy

Praha 11. října 2011 - Zásilkový obchod 4home, specializující se na prodej potřeb pro domácnost a zahradu, si svůj komplexní internetový marketing svěřila agentuře RobertNemec.com.

RobertNemec.com poskytne 4home komplexní marketingové služby. „Na začátku roku 2011 jsme vypsali tendr, ve kterém jsme hledali internetovou reklamní agenturu, která by pro nás zajišťovala poradenství v on-line marketingu,“ popisuje výběr agentury Jiří Špiroch, předseda představenstva 4home.

„Rozhodnutí pro spolupráci s agenturou pana Roberta Němce bylo celkem jednoznačné, ostatní agentury převyšoval svou profesionalitou i dosaženými výsledky. Protože pan Němec byl schopný garantovat výsledky své práce, rozhodli jsme se mu nakonec svěřit komplexní péči o naše e-shopy a marketing na internetu ve čtyřech zemích. Díky tomu máme jistotu, že jsou naše kampaně spravovány s ohledem na co největší efektivitu.“

Práce pro 4home zahrnou SEO, správu PPC kampaní ve vyhledávačích, obsahových i sociálních sítích, marketing na Facebooku, tvorbu obsahu, zlepšení použitelnosti a vytvoření nových marketingových příležitostí. Velké množství času je pak věnováno webové analytice.

„Po prvních zkušenostech s prací agentury RobertNemec.com si cením profesionálního přístupu a vstřícnosti celého týmu. Jsem rád, že jsme při výběru agentury měli šťastnou ruku,“ uvádí Jiří Špiroch.

O firmě 4home

4home je zásilkový obchod působící na českém trhu od roku 2004. Zaměřuje se na prodej textilu, domácích potřeb a bytových doplňků. Firma provozuje e-shop, prodej prostřednictvím katalogů a od roku 2010 také kamenný obchod. Pobočky 4home můžete naleznout také na Slovensku a Ukrajině.

O agentuře RobertNemec.com

Internetová agentura RobertNemec.com byla založená v roce 2001. Jejím cílem je zvyšovat ziskovost podnikání jejich klientů na internetu. Mezi její klienty se zařadili např. DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Parfurms.cz, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

 

Kontakt pro média

Martin Navrátil

[email protected]

RobertNemec.com

Sokolská 4, 120 00 Praha 2

www.robertnemec.com

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>