Kde jste: Hlavní stránkaReklamní agentura RobertNemec.com spravuje reklamní kampaně na telefony Nokia a Sony Ericsson

Reklamní agentura RobertNemec.com spravuje reklamní kampaně na telefony Nokia a Sony Ericsson

Vydáno v blogu Digitální marketing

Internetová reklamní agentura RobertNemec.com získala zakázku na vytvoření a správu internetové předvánoční kampaně pro vybrané mobilní telefony Nokia a Sony Ericsson.

Klientem je AGORA plus, distributor mobilních telefonů Nokia a Sony Ericsson v České republice.

Agentura RobertNemec.com byla oslovena přímo, bez výběrového řízení. Je to v během jednoho měsíce již druhý případ, kdy se velký klient rozhodl pro internetovou reklamní agenturu RobertNemec.com přímo, bez nutnosti ji porovnávat s jinými agenturami.

Kampaň je zaměřena na přímý prodej v největších internetových obchodech, kam AGORA plus mobilní telefony Nokia a Sony Ericsson dodává.

Internetová reklamní kampaň se soustředí na přímý prodej. „Takovéto reklamní kampaně mám nejraději,“ říká Robert Němec, ředitel agentury RobertNemec.com. „Nemusím se zajímat o iluzorní pojmy, jako je povědomost o značce nebo její oblíbenost. Soustředíme se na to podstatné: maximalizaci klientova zisku. Mohu naprosto jasně a průkazně vidět, kolik jsme klientovi pomohli vydělat.“

Správa kampaně zahrnuje výběr, optimální nákup a správu reklamního prostoru na internetu a vytvoření grafických i textových reklam a inzerátů.

Media mix zahrnuje reklamní sítě, přímý nákup reklamního prostoru na jednotlivých webech, Google AdWords, bbKontext, bbText a eTarget.

Každodenní sledování

Každý den jsou sledovány výsledky, na jejichž základě jsou upravovány, stahovány nebo nasazovány nové reklamy a inzeráty. V kampani tak zůstávají jenom nejúčinější reklamy. I ty jsou nadále testovány, zda-li by nešly ještě vylepšit.

Každý třetí den dochází k revizi media mixu. Reklamní plochy, které se ukazují jako neúčinné, jsou zastavovány. Naopak u reklamních kanálů (jak na úrovni celých systémů, tak v rámci micromanagementu řízení kampaně), které jsou efektivní, se navyšuje rozpočet.

Zvýšení prodejů o 271 %

Podle informací od klienta se zvýšily prodeje u propagovaných značek během prvních patnácti dnů kampaně (od 5. 12.) v porovnání s předchozími patnácti dny o 271 %. Normální předvánoční růst je přitom jenom 40 %.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>