Kde jste: Hlavní stránkaOdborníci z agentury RobertNemec.com vyučují Webovou analytiku na Masarykově univerzitě

Odborníci z agentury RobertNemec.com vyučují Webovou analytiku na Masarykově univerzitě

Vydáno v blogu Tiskové zprávy

Praha 6. dubna 2011 - Agentura RobertNemec.com navazuje na úspěšnou spolupráci z minulého roku a vyučuje v jarním semestru 2011 na Masarykově univerzitě v Brně předmět Webová analytika. Předmět vypsala Filozofická fakulta.

Lektorem je Robert Němec, ředitel internetové reklamní agentury RobertNemec.com, některé přednášky má na starosti hlavní analytička agentury Klára Boháčková.

„Mnoho firem dnes chápe význam marketingu ve vyhledávačích. Webová analytika ale dokáže přinášet vyšší zisky s nižšími náklady a v kratším čase. Mým cílem je dělat osvětu i mezi studenty, kteří jednou budou pracovat ve firmách,“ vysvětluje význam výuky Robert Němec. Filozofická fakulta Masarykovy univerzity přišla jako první s návrhem vyučovat webovou analytiku na akademické půdě a dosud je jedinou vysokou školou v ČR, kde se webová analytika vyučuje.

Cílem kurzu Webová analytika je naučit studenty jak správně webovou analytiku využít, umět analyzovat reklamní kampaně a chování uživatelů na webu a zvládnout práci s Google Analytics, Coremetrics Analytics a dalšími nástroji pro webovou analytiku.

„Kurz byl jistě přínosem pro všechny zúčastněné. Bylo nám srozumitelně vysvětleno, jak data o návštěvnících webu vyhodnocovat a jak získané informace zužitkovat. Osobně mě nejvíce zaujala prezentace vyspělejších analytických nástrojů, které zatím nejsou v našich končinách běžně využívány,“ řekl absolvent kurzu Roman Klein.

Mgr. Robert Němec vystudoval psychologii a politologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a v roce 2001 založil internetovou reklamní agenturu RobertNemec.com.

O Masarykově univerzitě

Masarykova univerzita v Brně byla založena v roce 1919. Univerzita má celkem devět fakult, na kterých celkem studuje více než 40 tisíc studentů, čímž se řadí jako druhá největší univerzita v České republice. Filozofická fakulta patří mezi nejstarší fakulty. Byla založena v roce 1919 a považuje se za největší fakultu České republiky.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty se zařadili např. DATART,
T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

Kontakt

Radka Hošková
+420 777 967 867
[email protected]
www.robertnemec.com
RobertNemec.com
Sokolská 4, 120 00 Praha 2

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>