Kde jste: Hlavní stránkaRobert Němec přednášel o webové analytice na Barcampu ve Vsetíně

Robert Němec přednášel o webové analytice na Barcampu ve Vsetíně

Vydáno v blogu Jak se žije v digitální agentuře

Robert Němec, ředitel internetové reklamní agentury RobertNemec.com, přednášel na konferenci Barcamp o popularitě a současných problémech webové analytiky.

Barcamp je celosvětová síť tzv. nekonferencí o oblastech s vysokým inovačním potenciálem jako jsou například internetové aplikace. V České republice se tato akce konala 16. ledna ve Vsetíně.

Robert Němec ve své přednášce objasnil, proč je webová analytika v současnosti tak populární a nastínil její aktuální problémy. Přednáška postupně obsahuje vývoj webové analytika, její morální ospraveditelnost nad sledováním uživatelů webu či aktuální problém tabbed browning, kdy návštěvníci webem neproklikávají a nelze tak vytvořit click-stream analýzu, ale otevírají si odkazy do nového okna či panelu.

Závěrem Robert Němec uvedl souhrn základních doporučení, aby uživatelé pracovali s webovou analytikou správným způsobem a hlavně správně interpretovali výsledky, což může pomoct zvýšit jejich tržby čí zisk tím správným směrem.

Přednášku Roberta Němce najdete na našem webu v sekci Přednášky Roberta Němce na zhlédnutí.

Pokud máte zájem o přednášku na stejné či obdobné téma, které se týká internetového marketingu, kontaktujte našeho PR specialistu.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>