Kde jste: Hlavní stránkaAgentura RobertNemec.com připravila nová školení webové analytiky

Agentura RobertNemec.com připravila nová školení webové analytiky

Vydáno v blogu Tiskové zprávy

Praha 1. března - Internetová reklamní agentura RobertNemec.com rozšiřuje portfolio svých služeb a začne pořádat školení webové analytiky. První trojlístek kurzů se uskuteční od 30. března do 1. dubna v Praze a od 7. do 9. dubna v Brně.

„Z naší praxe víme, že software pro webovou analytiku, jako např. Google Analytics, je nainstalován na většině webů, ale jenom velmi málo lidí s ním umí pracovat. Pomocí webové analytiky přitom mohou firmy ušetřit na svých reklamních kampaních a zvýšit konverze na svém webu,“ vysvětluje záměr školení webové analytiky Robert Němec, ředitel internetové reklamní agentury RobertNemec.com.

Protože jsou znalosti účastníků různé, připravila agentura RobertNemec.com tři druhy školení: A) Úvod do webové analytiky, B) Práce s Google Analytics a C) Pokročilá práce s webovou analytikou.

Agentura RobertNemec.com už několik let pravidelně pořádá SEO workshop. V loňském roce uspořádala školení webové analytiky pro firmy jako je Fortuna, Telefónica O2, UniCredit Bank nebo Nestlé. Její pracovníci učí webovou analytiku na Masarykově univerzitě.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty patří např. DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

Kontakt

Michal Prouza

+420 721 666 152

[email protected]

RobertNemec.com

Sokolská 4, 120 00 Praha 2

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>