Kde jste: Hlavní stránkaAmerické e-shopy s nejvyšším konverzním poměrem v říjnu 2009

Americké e-shopy s nejvyšším konverzním poměrem v říjnu 2009

Vydáno v blogu Digitální analytika, CRO a UX

Americká společnost Nielsen pravidelně sleduje vývoj marketingových ukazatelů e-shopů a výsledky zveřejňuje.

Z přehledů, které si můžete prohlédnout, patří mezi nejzajímavější Top 10 Online Retailers, ve kterém jsou seřazeny e-shopy s nejvyšší mírou konverzí za uplynulé období. Tento přehled se aktualizuje každý měsíc, ale na internetu jej naleznete zhruba s měsíčním zpožděním. Proto v obrázku níže vidíte výsledky za říjen 2009, neboť novější výsledky ještě nejsou dostupné.

 

Nechte si udělat ruční audit Google Analytics zdarma. Nebo nám
svěřte svá webová analytika, kde garantujeme zvýšení obratu
o 30 %
. Případně využijte naši poradnu Google Analytics.

Podmínkou pro to, aby byl e-shop zařazen do přehledu, je minimální počet unikátních návštěvníků měsíčně, a to 500 000. Konverzní poměr je počítán jako podíl počtu zákazníků a počtu unikátních návštěvníků.

V říjnu 2009 dosáhl nejvyšší míry konverze e-shop s potravinami Market Day s mírou konverze neuvěřitelných 63,5 %. Druhou nejvyšší konverzi zaznamenal e-shop s potravinami Schwan’s, a to 43,6 %. Míru konverze kolem 25 % pak měli e-shopy: prodej květin ProFlowers, potravinové doplňky vitacost a e-shop s oblečením Blair.

Dlouhodobě se na čelních místech umísťuje především Schwan’s, který se šestkrát v předchozích devíti měsících umístil na prvním místě, jen v období duben až květen jej v prvenství vystřídal ProFlowers. Obecně se na čelních pozicí umísťují především e-shopy s potravinami.

Top 10 Online Retailers

Zdroj: Nielsen Online, MegaView Retail

Jakou míru konverze měly e-shopy v minulých měsících, si můžete zjistit na stránkách http://www.marketingcharts.com/categories/retailers/.

 

Přihlaste se na naše školení webové analytiky! Nabízíme vám kurz Úvod do webové analytiky a školení Google Analytics. Pro ty z vás, kteří již o webové analytice něco víte, máme školení Webová analytika pro pokročilé.
Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>