Kde jste: Hlavní stránkaDokážeme vám zvýšit ziskWebdesign, který prodává

Webdesign, který prodává

Cílem webu není ohromit ani se chlubit netradičními prvky. Cílem vašeho webu je váš zisk.

Znáte ten pocit, když přijdete do restaurace, která je pověstná výjimečnou a exotickou kuchyní, a interiér stojí za starou bačkoru? Představte si podnik, který má špičkového šéfkuchaře, ale sedíte v něm na rozvrzaných židlích a příbory na stole jsou umatlané? Objednáte si v takovém podniku tříchodové menu? Asi těžko.

Můžete mít sebelepší produkt nebo službu, perfektní zákaznický servis a nebo žhavou novinku na trhu – pokud ale neuvítáte svého návštěvníka tak, jak se sluší, nebude vám věřit. Stalo se vám někdy, že jste přišli na e-shop s luxusní kosmetikou, ale stránka vypadala, jako by ji navrhli vývojáři na koleni? Co to vypovídá o obchodníkovi? Myslíte, že mu záleží na tom, abyste se cítili dobře, anebo mu jde jenom o zisk?

Váš web je často první místo, kde vás zákazník poznává. A hodnotí vás. Je jenom na vás, jak se chcete prezentovat. Je jenom na vás, kam vezmete svoji dívku na první rande. Máte možnost ovlivnit to, co si o vás zákazník řekne – a jestli u vás nakoupí.

Proč chtít webdesign právě od nás?

 1. Webdesign navrhujeme s jediným cílem – zvýšit váš zisk.
 2. Jako uznávaní specialisté na informační architekturu, použitelnost a přístupnost jsou námi vytvořené weby vysoce obchodně efektivní.
 3. Naše firma funguje od roku 2001, weby jsme začali vytvářet v roce 1999.
 4. Návrhu webdesignu předchází marketingový rozbor a vytvoření informační architektury. Díky tomu, že se webdesign nevytváří jenom grafik, prodávají našim klientům mnohem více.
 5. Již při návrhu interně testujeme použitelnost s cílem zvýšit efektivnost webových stránek. Pro náročné klienty provádíme i hloubková testování.
 6. Součástí tvorby každého webu je i optimalizace pro vyhledávače (SEO).
 7. Návrhem webdesignu naše služby zdaleka nekončí. Pomůžeme vám s klasickým marketingem, internetovým marketingem, optimalizací pro vyhledávače (SEO) nebo komplexním public relations.

Proč je webdesign důležitý?

Neztrácejte zákazníky kvůli zastaralému a neefektivnímu webu. Dle Carletonské Univerzity zhodnotí návštěvník stránku již za 50 milisekund.

Kanceláře máme v těchto městech: Praha, Brno.

Webdesign nevytváří jen grafik. Na návrhu se podílí také odborníci na použitelnost, přístupnost a informační architekturu.

Pro jaké klienty jsme webdesign dělali

 • pfizer
 • Pneumatiky.cz
 • Vysoké učení technické v Brně
 • safina.cz