Kde jste: Hlavní stránkaKreativní PR specialista/ka do omnichannel týmu: Praha/Brno

Kreativní PR specialista/ka do omnichannel týmu: Praha/Brno

Milujete práci v public relations, chcete vytvářet nové věci a chtěli byste vědět, jak reálně PR pomáhá klientům k vyšším ziskům? Staňte se součástí omnichannel týmu, kde každý tým zastupuje jeden marketingový kanál - a vy budete mít na starosti PR.

UPDATE: V současné chvíli aktivně člověka na tuto pozici nehledáme. Pokud si přesto myslíte, že bychom Vás měli chtít, můžete se nám ozvat i tak. Případně se podívejte na další volné pozice. 

Digitální agentura RobertNemec.com byla založena v roce 2001 a od té doby získala klienty jako např. T-mobile, SaxoBank, AAA AUTO, Parfums.cz, Student Agency, iDNES.cz, Vykupto.cz, Centrum.cz, Orange, NOKIA, Mountfield, CZC.cz, DATART a desítky dalších.

Naše strategie je jednoduchá: Chceme poskytovat nejvyšší návratnost investic ze všech agentur na trhu. To znamená, že musíme zaměstnávat ty nejlepší kolegy. Abychom mohli zaměstnat ty nejlepší, musíme jim nabídnout takové podmínky, aby u nás chtěli pracovat více než kdekoli jinde – a nikdy nechtěli odejít. Za poslední dva roky od nás nikdo neodešel (ukončili jsme pouze jednu spolupráci kvůli neplnění cílů).

Členové našeho týmu považují skvělý kolektiv za jednu z nejlepších věcí na práci v agentuře Robertnemec.com. Máte šanci na vlastní kůži poznat, jaké to je pracovat v takovém týmu.

Náplň práce

Jaká je náplň práce PR specialisty/ky v agentuře Robertnemec.com?

 • PR kampaně a strategie pro naše klienty,
 • exekutiva marketingu a PR RobertNemec.com (tiskové zprávy, newslettery, eventy pro klienty, videa, direct maily, marketingový výzkum a další),
 • offline PR s důrazem na media relations,
 • propojování online a offline PR,
 • marketingový výzkum a tvorba a exekuce strategií pro značky a produkty.

Co získáte

Přemýšlíte, proč pracovat u nás v agentuře? To hlavní jsme pro vás shrnuli do několika bodů:

 • U nás nemusíte sedět přibití u stolu. Chceme, abyste byli v pohybu. Přednášky, kurzy, klienti – poznejte všechno na vlastní kůži.
 • Pracujete rádi z domu nebo z kavárny? Pár dní v týdnu můžete. Pokud vás prostředí rozvíjí a pomáhá vám, zaplatíme vám kávu.
 • Chcete na sobě dál pracovat? Pokud studujete, rádi vás na den dva v týdnu uvolníme.
 • Stále rosteme. Budeme otevírat další pobočku. Buďte u toho – přispějte svými nápady a energií.
 • Dostanete firemní telefon i notebook. Chcete-li mít vlastní, budeme vám za to dokonce platit.
 • Budete součástí toho nejlepšího týmu. Práce je pro nás radost a atmosféra v kanceláři je skvělá. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži a nezapomeňte se u nás checknout na foursquare :-)

Požadavky

Máme vysoké požadavky a chceme jenom ty nejlepší. Svoje lidi ale umíme ocenit. A děláme to rádi. Co očekáváme od Vás?

 1. Máte alespoň dva roky zkušeností s PR nebo s prací v médiích.
 2. Máte znalostní přesah do marketingu, marketingového výzkumu a brandbuildingu.
 3. Vypracujete vstupní úkol.
 4. Jste ochotni cestování mezi Prahou a Brnem (mezi pobočkami, za klienty a novináři).
 5. Máte vybudované vztahy s novináři (media relations).
 6. Jste motivovaní vypracovat se na špičku ve svém oboru.
 7. Jste samostatný/á a schopný/á zajistit mediální výstupy.
 8. Výhodou je, ukážete-li nám konkrétní příklady realizovaných PR kampaní.
 9. Jste ochotni učit se novým věcem, máte proaktivní přístup ve vymýšlení co nejlepšího skloubení offline PR s online kampaněmi.
 10. Máte smysl pro návratnost investic (negenerujeme výstupy pro výstupy, ale vždy se ptáme: „Přinese to klientovi zisk?“).
 11. Jste poctivý, čestný a pohodářka či pohodářka.

Co dál?

Chcete vědět více o tom, jak se u nás pracuje? Podívejte se na 20 důvodů, proč je práce u nás skvělá. Zajímá-li vás něco osobnějšího, podívejte se, proč miluje svoji práci v agentuře jeden z našich kolegů.

Pokud jsme vás zaujali, zaujměte také Vy nás. Pošlete nám životopis (nebo odkaz na LinkedIn) a krátký motivační dopis (do 1 800 znaků) na adresu [email protected]. Pokud se nám zalíbíte, pošleme Vám k vypracování vstupní úkol.

Těšíme se na Vaše zprávy!

Kontakty

Pavel Šíma
[email protected]
+420 721 881 783

Doporučte tento článek přátelům