Buďte hodní a pošlete tento článek dál, prosíme:

Adresa článku bude vložena automaticky

Skvělá práce!

Článek byl odeslán

Děkuji vám.

Aneta Krikelová, Consultant,
agentura Robert Nemec

Strategická reklamní agentura

Jak v době krize řídit firmu podle Radovana Havlína z TOORS?

Jak v době krize řídit firmu podle Radovana Havlína z TOORS?

Na webináři se dozvíte, proč nemůže ředitel vyhrát krizi sám bez svých zaměstnanců a nových nápadů. Jakým způsobem fungovala firma Toors za krize? Kdo byl členem krizového štábu a jak často se scházeli k poradě a sdílení informací?

Firmy Toors se dotklo i propouštění. Radovan Havlín prozrazuje, jak řeší odstupné či vyšší fluktuaci zaměstnanců a práci s lidmi.

Novým trendem v oboru jsou také dumpingové smlouvy, na webináři Ředitelé ředitelům Radovan Havlín zmiňuje, jak to funguje u nich ve firmě a zda tento směr vidí jako možnou budoucí cestu, kudy by se firmy mohly ubírat.

Radovan Havlín nabádá k tomu, nebýt obětí vlastního podnikání.

„Důležité je se na to podívat z pohledu vlastníka, aby udržel firmu naživu. Ale také aby udržel sebe naživu, tu firmu máme sice protože nás to baví, ale pořád musíme žít. V 90. letech jsem zastavoval vlastní dům, ale dneska dělám všechno proto, kdyby se to všechno sesypalo, abych z toho vyšel společně s nejbližšími spolupracovníky dobře a abychom se zachovali slušně k partnerům,” radí a sdílí své zkušenosti na webináři Radovan Havlín.

Radovan Havlín je jedním ze zakladatelů firmy Toors a stojí v čele firmy. Ve společnosti Toors se specializují na výrobu průmyslových a garážových vrat, dodávají náhradní díly a vrata do odborné distribuční sítě po celé Evropě.

Šetříte čas nebo jste často na cestách?

Záznamy rozhovorů s podnikateli si můžete také pustit v našem podcastu Ředitelé ředitelům.

Najdete je na Spotify a Apple podcast.

Aneta Krikelová

Aneta Krikelová

Aneta se stará o naše klienty napříč kanály díky svým různorodým zkušenostem. Pro klienty vytváří strategie přesně na míru, obsahové plány i struktury placených kampaní. Chcete, aby vám Aneta poradila? Kontaktujte ji na [email protected]

LinkedIn | @

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podívejte se, jak vám pomůžeme vydělat více peněz ->

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci

Chcete být chytřejší?

Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.