Kde jste: Hlavní stránkaJak mít náskok před konkurencí aneb 6 přednášek nejen o digitálním marketingu | Praha

Jak mít náskok před konkurencí aneb 6 přednášek nejen o digitálním marketingu | Praha

hvezdny-den-leden-2015

  • Jak lze pomocí SEO a PPC i po 15 letech na britském trhu výrazně zvýšit tržní podíl a upevnit tak pozici vůči konkurentům.
  • Co odradí novináře od toho, aby o vaší firmě psali?
  • Proč lidé nepoužívají vaši mobilní aplikaci – a jak ji naopak učinit atraktivní.
  • Jak pochopit, co zákazníci chtějí – levně.
  • Proč reklamní kampaně nefungují. A co dělat, aby právě ta vaše fungovala.
  • Jak prosadit inovace ve vaší firmě?

Během jednoho dopoledne, které s námi strávíte, se můžete těšit na představení nových inspirací, trendů, a efektivních postupů nejen v oblasti digitálního marketingu. Seminář tentokrát nazvaný Jak mít náskok před konkurencí se koná v Praze 27. května.

Detailní program a přehled přednášejících najdete na konci tohoto článku.

Součástí ceny je snídaně a ranní káva, coffee break, oběd formou rautu (s masovou i vegetariánskou variantou), vytištěné prezentace pro hosty, při odchodu od nás získáte praktický dárek, prezentace a videa ke stažení pouze pro účastníky semináře.

Pro koho je seminář určen?

Pro marketingové manažery, ředitele a majitele firem, kteří vědí, že se byznys mění každý den a jejich konkurence nespí. Kteří dlouhodobě cítí, že je potřeba více inovovat. Pro ty, kteří se sebe sami ptají: Jak se v tom všem zorientovat? Jdeme správnou cestou? Nestojíme dlouho na místě? A nevyhazujeme peníze oknem?

KDY a KDE se seminář koná?

PRAHA

Kdy: středa 27. května 2015, 9 – 14 hodin
Kde: ERA svět, horní sál, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1

Program a přednášející

Proč reklamní kampaně nefungují

Reklamní kampaně jsou často vytvářeny v chaotickém řádu: někdo začíná úplně od konce a řeší, jak bude jeho reklama vypadat. Jiný nakupuje mediální prostor podle toho, co mu kdo nabídne. Tento chaos vede k tomu, že reklamní kampaně příliš často nesplní zadání.

Ukážeme vám, jak správně postupovat při tvorbě reklamní kampaně: od strategií, plánování, výzkumu a brandingu, přes mapování nákupní cesty a netradičního mediální plánování, až po propojování jednotlivých kanálů. Po této přednášce odejdete s jasným plánem, jak postupovat při tvorbě reklamní kampaně.

Robert Němec

Mgr. Robert Němec – CEO

Vystudoval psychologii a politologii, na Yale a Stanfordu studoval angličtinu a podnikání. Agenturu RobertNemec.com řídí 14 let. Jeho silnou stránkou jsou vize, inovace a kreativní přístupy. Inspiraci pro byznys čerpal i v prostředí Silicon Valley. Často přednáší na významných konferencích a komentuje oblast marketingu a byznysu v českých a slovenských médiích.

Případová studie – Jak jsme pomohli úspěšnému britskému ticket portálu upevnit pozici na trhu

London Theatre Direct prodával vstupenky na londýnské show přes internet již v roce 1999. Za 15 let dokázala firma díky neustálým inovacím prodat více než milion vstupenek a udržet se mezi předními hráči na velmi konkurenčním britském trhu. V roce 2014 naznala, že některé části digitálního marketingu už jsou tak rozsáhlé, že bude lepší přizvat ke spolupráci digitální agenturu.

V případové studii vám ukážeme postup, jak se této firmě podařilo s naší pomocí v oblasti SEO a PPC kampaních ve vyhledávačích zvýšit během několika měsíců výkon digitálních kanálů až o 132 %, upevnit svou pozici vůči konkurentům a navýšit tržní podíl.

Pavel Šíma

Mgr. Pavel Šíma – Chief Business Development Officer

Dříve než povýšil do vedení společnosti RobertNemec.com, vedl v agentuře marketingové strategie a kampaně, rovněž přednášel a školil na odborných seminářích. V současné době vede pražskou pobočku a stará se o několik významných klientů.

Jak zjistit, co zákazníci vlastně chtějí – levně

Chcete-li získat zákazníka, musíte ho poznat – to dnes ví kdekdo, ale jen ti úspěšní se o život zákazníka zajímají detailněji. Jaký zákazník vlastně je, jaké má problémy, jaký život žije, co má rád, jak se chová nebo jaké jsou jeho rituály? A jak to udělat, abychom obchodně zapadli do jeho života?

Pokud to chceme zjistit, bez reálného zákaznického výzkumu to prostě nejde. Do té doby jsou to jen naše domněnky. Poradíme vám, jak připravit užitečný zákaznický výzkum, na co si dát pozor, jak dosáhnout ochoty odpovídat a jak výsledky výzkumu využít v dalších marketingových kanálech.
Radim Sedlář

Ing. Radim Sedlář – expert na výzkumy

V agentuře RobertNemec.com se zaměřuje na zákaznické výzkumy, kterými se zabývá přes 11 let. V minulosti vedl výzkumy ve společnostech T-Mobile nebo Wüstenrot.

 

Vytvořit a stáhnout mobilní aplikaci nestačí. Jak přesvědčit zákazníky, aby vaši mobilní aplikaci pravidelně používali?

Společnosti dnes utrácejí statisíce na vývoj mobilních aplikací, jenže ty pak nejsou klienty pravidelně používané. Co brání uživatelům vaši mobilní aplikaci používat? Jaké jsou typické uživatelské překážky? Projdeme s vámi pravidla, jak na to, aby zákazníci aplikaci rádi a pravidelně využívali.

Semír Aldabagh

Ing. Semír Aldabagh – Client Partner

V agentuře RobertNemec.com se zaměřuje na korporátní klientelu a na rozvoj mobilních aplikací s důrazem na uživatelskou přívětivost. Před příchodem do agentury působil ve společnostech IBM, SAP nebo Hewlett-Packard.

Jak vydělávat poskytováním slev

Firmy brečí, že zákazníci slyší jenom na slevy. Co toho ale využít? Ukáži vám úspěšné pricingové strategie. Podíváme se na to, že zákazník ve skutečnosti není schopen porovnávat ceny. Řekneme si, jak ovlivňovat zákazníka. Předvedeme si, jak prodávat hodně drahé zboží a jak zvyšovat ceny. Zabrousíme do psychologie slev. A povíme si, jak porazit levnější konkurenci.

Robert Němec

Mgr. Robert Němec – CEO

Vystudoval psychologii a politologii, na Yale a Stanfordu studoval angličtinu a podnikání. Agenturu RobertNemec.com řídí 14 let. Jeho silnou stránkou jsou vize, inovace a kreativní přístupy. Inspiraci pro byznys čerpal i v prostředí Silicon Valley. Často přednáší na významných konferencích a komentuje oblast marketingu a byznysu v českých a slovenských médiích.

Přednášející VIP hosté

Čím 100% naštvete novináře a co už dávno na novináře neplatí

Víte, kolik tiskových zpráv jim denně přijde? A čtou je vůbec? Nebo automaticky končí v koši? Nebudou chybět ani PR perly, které přistály do jeho emailové schránky. Nakonec vám prozradí, co novináře dnes nejvíce zajímá. Skvělá příležitost nahlédnout i na “druhý břeh.”

Bohuslav Bohuněk

Ing. Bohuslav Bohuněk, novinář

Působí v médiích bezmála 20 let. V současné době je redaktorem uznávaného týdeníku MarketingSalesMedia, v minulosti spoluzakládal týdeník Marketing&Média a posléze byl šéfredaktorem měsíčníku Trend Marketing. O marketingu a PR přednáší na Vysoké škole ekonomické a na Vysoké škole ekonomie a managementu. Pravidelně zasedá v porotě soutěže Česká cena za PR.

Duo Přednáška: Jak prosadit marketingové inovace ve vaší firmě a zvyšovat její konkurenceschopnost

Každý manager to zná z každodenní praxe: Máte ve firmě skvělé odborníky a flexibilní pracovníky, ale když potřebujete zavést marketingové nebo i jiné inovace, mezi lidmi se objeví odpor ke změnám a dost možná i konflikty. Jen málo managerů si uvědomuje, že to jsou jen důsledky něčeho více zásadního – častého nesouladu marketingového úsilí s vizí, strategií a kulturou firmy.

Zaměříme se tedy na to, jak zlepšovat konkurenceschopnost tím, že ji podporují všichni pracovníci s pochopením, že inovace v marketingu nebo v řízení firmy mají význam nejen pro růst firmy ale i pro ně samotné.

Přednášet budou zkušení lektoři studia MBA z TC Business School, která se zaměřuje na vzdělávání managerů pomocí metody Action Learning.

Ing. Tomáš Bujna

Po manažerské zkušenosti v nadnárodních skandinávských společnostech se stal lektorem TC Business School. V rámci programu Action Learning MBA se zaměřuje na oblasti řízení lidských zdrojů a financí. Kromě lektorováni v programu MBA pomáhá rozvíjet manažery i přímo v jejich organizacích.

Ing. Jan Bloudek

Přes 12 let vedl marketingovou a reklamní firmu Comdes. Od roku 2000 je lektorem TC Business School. Zaměřuje se především na strategii, marketing, finance a organizování a koordinování lidí.

Registrace

Pro účast je NUTNÁ REGISTRACE, počet míst v sále je omezen.

Pro registraci buď využijte registrační formulář níže nebo se registrujte na email [email protected].

Vezměte s sebou i kolegu/kolegyni, potřebná je ale i jeho/její registrace.

Počet míst v sále je omezen. Registrujte se co nejdříve za extra zvýhodněnou cenu. Naše poslední dva seminář byly zcela obsazené.

Akce již proběhla, není možné se registrovat.

Cena za osobu:

  • 3 800 Kč – při registraci po 15. květnu
    Ceny jsou uvedeny bez DPH.

O minulém semináři řekli:

„Seminář byl opravdu přínosný, už od prvního setkání jsem s agenturou RobertNemec.com maximálně spokojená.“ Michala Ducháčová, Česká mincovna

„Doporučuji všem, kteří chtějí svoji firmu posunout dále v internetovém marketingu.“ Marie Sádlíková, Shanti.

Minulého semináře se zúčastnily např. tyto firmy:

akademie digitalniho marketingu ucastnici leden 2015

Doporučte tento článek přátelům