Kde jste: Hlavní stránkaAkademie digitálního marketingu

Akademie digitálního marketingu

Chcete vědět, jak přesně jsme postupovali, abychom během 12 měsíců dostali eshop s oblečením avendro.cz do zisku? Jak přebrat konkurenci fanoušky na Facebooku (ano, to legálně jde)?

Nebo jaké máme zkušenosti s 11 systémy pro rozesílání newsletterů a migrací z Google Analytics na Universal Analytics?

Během šesti seminářů vám předáme své aktuální zkušenosti a dozvíte se, jak můžete podnikání posunout dál.

Aktuální termín je:

Minulých Akademií se zúčastnily společnosti jako mBank, T-Mobile, HP Tronic, AAA AUTO, Vivantis, DATART, VotočVohoz, OKAY, Sportisimo, Web4U, Lexxus, E.ON, PHARMALINK, KASA nebo Euronics.

„Témata byla oproti konferencím probírána více do hloubky,“ pochválila například minulou Akademii online specialistka Vivantis, a. s. Markéta Bakulová.

Cena je 1 777 Kč/osobu + DPH.

V případě zájmu o Akademii digitálního marketingu nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 734 200 517 nebo e-mailu [email protected]

Na březnovou Akademii se již přihlásily např. tyto firmy: Vivantis, OKAY, T. S. Bohemia, Internet CZ, Sportisimo, SportObchod.cz, InSport, Marimex, Pneumatiky.cz, Cyrrus, Residenza Kler, Sonnentor, Mobil Pohotovost a desítky dalších.

Program seminářů:

Jak přesně jsme postupovali, abychom během 12 měsíců dostali eshop s oblečením avendro.cz do zisku

V případové studii přesně popíšeme, jak jsme postupovali od okamžiku, kdy nás investor oslovil, až po dosažení požadovaných obratů. Prozradíme, které kanály nám fungovaly a které ne. Podělíme se o zjištění z marketingového výzkumu a dozvíte se, jestli je vhodnější používat označení „baculka“, „plnoštíhlá“, nebo „nadměrná“.

Mgr. Pavel Šíma, PR & Marketing Specialist

Jak si stanovit brand media strategy, která Vás odliší od konkurence a vydělá Vám peníze

Máte investovat do videa na YouTube nebo do retargetingu na Facebooku? A když do obou, jak si oba kanály budou pomáhat?

Mgr. Robert Němec, ředitel digitální agentury RobertNemec.com

Jak cílit reklamu na Facebooku tak přesně, až si budete připadat jako skutečný Velký bratr (99,9 % marketérů neví, jaké hrozivé nástroje k cílení reklamy Facebook nabízí)

Reklamu na Facebooku umí dnes nastavit každý. Cílit ji na relevantní publikum už málokdo.

V přednášce Vám Martin Šimko popíše krok po kroku, jak cílit reklamu na Facebooku pouze na ty uživatele, kteří se zajímají o Vaše produkty a služby.

Mgr. Martin Šimko, SEO konzultant

10 nejlepších systémů pro emailový marketing, jejich přednosti a zápory a jak si vybrat ten pravý pro Vás (plus jeden, který nedoporučujeme)

Pokud již nějakou dobu využíváte emailový marketing, jistě přemýšlíte, kam postoupit dál: Co posílat zapomenuté košíky? Spouštět automatizované scénáře? Stačí sbírat data jenom v emailu, nebo by měl emailový program umět sbírat data i na webu? Měl by emailový program umět importovat data i ze CRM? Co všechno jde personalizovat a jak to udělat automatizovaně?

Představíme Vám 10 + 1 program pro pokročilý emailový marketing, od levných až po super sofistikované. Řekneme Vám, jaké s nimi máme vlastní zkušenosti, jaké jsou jejich přednosti a nedostatky a orientační ceny.

Mgr. Robert Němec, ředitel digitální agentury RobertNemec.com

Nejčastější chyby, které děláte v Google Analytics a jak se jich vyvarovat (přednáška se koná pouze v Praze)

Pracujete s Google Analytics? Pak se podívejte, jakým chybám se vyhnout při nastavování reportů či interpretaci údajů.

Na praktických ukázkách Vám dále předvedeme, kdy a proč Google Analytics zkreslují data a proč jsou téměř nepoužitelné. Ukážeme Vám, jak tyto nedostatky řeší pokročilý nástroj pro webovou analytiku IBM Digital Analytics.

Mgr. Klára Boháčková Kunová, digitální analytička

Největší změny v SEO v roce 2013 a jak postupovat při SEO v roce 2014

Martin Šimko vede jediný přehled všech změn ve vyhledávání na Seznamu od roku 2007. Každým rokem publikuje i přehled změn na Googlu.

Seznámí Vás se vším podstatným, co se stalo na Googlu a Seznamu v roce 2013 – a hlavně jak toho využít a čemu se naopak vyvarovat, abyste nedostali penalizaci.

Mgr. Martin Šimko, SEO konzultant

Jak provést migraci z Google Analytics na Universal Analytics a jak řešit problémy, které při tom nastanou

Už jste slyšeli o Universal Anaytics? Za pár měsíců Google přemigruje všechny účty. Když nebudete připraveni, mohli byste přijít o cenná data. Co všechno migrace obnáší a jaká s sebou nese úskalí, budeme demonstrovat na reálném příkladu přechodu.

Mgr. Klára Boháčková Kunová, digitální analytička

V případě zájmu o Akademii digitálního marketingu nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 734 200 517 nebo e-mailu [email protected]

Cena je 1 777 Kč/osobu + DPH.