Kde jste: Hlavní stránkaVánoce 2015

Vánoce 2015

Mohli jsme vám připravit nudné PFko a dárek k Vánocům, ale my jsme si řekli NE.

Letos jsme pro vás vymysleli PFko, které vám opravdu k něčemu bude. Je plné inspirací, rad a dárků….

CO ROZDÁVÁME?

Máme pro vás 6 dárků. A je jen na vás, který a kolik z nich si vyberete! Ale pozor, některé dárky jsou omezené na počet, jiné na čas a jiné žádné omezení nemají. Tak neváhejte. Znáte to: Kdo dříve přijde, ten dřív….

Dárek č. 1: Co nás zaujalo v roce 2015 v marketingu

„Narazil jsem na skvělou věc, vyzkoušejme to,” zní často u nás na poradě. V agentuře se zabýváme více než desítkou oblastí – od SEO, emailingu, PPC, contentu, PR až po inovace. Jezdíme po konferencích, čteme zahraniční weby a blogy a hledáme pro klienty nové a nové cesty. Každý z konzultantů pro vás vytipoval zajímavost z jeho oboru, která ho zaujala v roce 2015. Stáhněte si tento přehled a inspirujte se také.

darek-cerveny

Dárek č. 2: Trendy v online marketingu pro rok 2016

Svět a online marketing se mění raketovou rychlostí. Co funguje dnes, zítra už nemusí. Přesto si spousta lidí, kteří za námi přicházejí pro pomoc, tyto rychlé změny neuvědomuje. Připravili jsme pro vás přehled toho, na co byste neměli rozhodně zapomenout v roce 2016. Něco z toho již možná děláte, něco ne, a tak je konkurence o krok před vámi. Tak nezaspěte! Stáhněte si přehled trendů pro rok 2016.

Dárek č. 3: 100 největších chyb v digitálním marketingu a jak se jich vyvarovat

Před časem jsme pro vás vydali Ebook o největších chybách v digitálním marketingu a jak se jich vyvarovat. Někdo z vás si ho stáhl, pročetl si ho. Ale ruku na srdce, kdo tyto rady a inspirace  začal aplikovat v praxi a kdo zůstal jen u předsevzetí a teorie a zapomněl na ně? Opakování je matka moudrosti, proto si tento Ebook stáhněte i teď a začněte rady implementovat do reálné praxe. 

Dárek č. 4: 10 hodin našich konzultantů

Toto je opravdu SKVOST. Darujeme vám náš čas. Naše agentura pro vás vyhradila 10 hodin konzultací. Může si vybrat jednu hodinu konzultace zaměřené na oblast digitálního marketingu podle vašeho výběru. Pozor! Tento dárek je omezen. Kdo dřív přijde, ten dřív mele! Objednejte se co nejrychleji. Dárek získává jen prvních 10 zájemců! Chcete-li získat tento dárek, vyplňte vaši emailovou adresu do boxu níže a my vám zašleme další pokyny do mailu. Nárok na konzultaci musíte uplatnit do konce ledna 2016.

Zbývá 0h konzultací

Dárek č. 5: Sleva 500 Kč na jakékoliv naše školení

Nestíháte sledovat trendy? Nebo si chcete doplnit informace z některé oblasti digitálního marketingu? Máme pro vás 30x slevu 500 Kč na jakékoliv naše školení. Sleva bude odečtena z celkové částky bez DPH a můžete ji použít jak na veřejné, tak na individuální školení. Chcete-li získat tento dárek, vyplňte vaši emailovou adresu do boxu pod ním a my vám zašleme další pokyny do mailu. Slevu na naše školení můžete uplatnit do konce roku 2016.

Zbývá 0 slev na školení

Dárek č. 6: Máme pro vás zajímavé slevy!

Nenadělujeme pouze my. Ve spolupráci s našimi klienty a obchodními partnery jsme pro vás připravili PDF plné slev. V tomto dárku najdete opravdový mix voucherů – od nákupu oblečení, odborných konzultací, vzdělání i krásy až po možnost vyrytí osobního věnování na pamětní mince a mnoho dalších. Pozor některé slevy jsou časově omezeny. Každý partner popisuje výši a princip uplatnění slevy na svém voucheru. Neváhejte a vyplňte váš email níže a my vám zašleme slevové PDF do vaší schránky.

Zbývá

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků v náruči těch, kteří vám rozumí, a mnoho štěstí a spokojenosti i do následujícího roku.

V roce 2016 budeme opět připraveni stát vám po boku na cestě za úspěchem.