Kde jste: Hlavní stránkaKomentář Robert Němce k nové podobě Facebooku zaujal média

Komentář Robert Němce k nové podobě Facebooku zaujal média

|

Server o českém internetu Lupa.cz, zpravodajský portál Webzpravy.com, síť internetových novin Regiony24.cz nebo regionální televize Liberec zmínili na svých stránkách komentář Roberta Němce, ředitele internetové reklamní agentury RobertNemec.com, ke změně hlavní strany sociální sítě Facebook, která proběhla na sklonku října 2009.

Uživatelé jsou jednoznačně proti poslední změně,“ komentuje situaci Robert Němec. Důkazem může být existence skupin „Zpět starý Facebook!!! Hned!!!“ nebo „Chceme starý vzhled Facebooku!! Po dosažení 200 tis. členů zašleme petici!!“, které mají více než 150 tisíc členů.

Problém je v tom, že Vybrané příspěvky tak, jak je chápe Facebook, by měly zobrazovat to nejdůležitější za posledních 24 hodin. Sám Facebook ale neumí rozlišit, co je pro uživatele skutečně to nejpodstatnější. Nejnovější příspěvky zase na druhou stranu zobrazují veškerou aktivitu přátel uživatele, kde je informací příliš.

Lupa.cz publikovala komentář v tiskových zprávách, zpravodajský portál Webzpravy.com jej umístil v sekci Počítače a internet, internetové noviny Regiony24 taktéž a regionální televize Liberec na svém webu.

Původní komentář Roberta Němce najdete i v našem internetovém magazínu Marketing na internetu.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter:


Nejnovější články k tématu