Kde jste: Hlavní stránkaRobert Němec v Marketing Journal: Nejlepší světové reklamní kampaně

Robert Němec v Marketing Journal: Nejlepší světové reklamní kampaně

|

Ředitel marketingové a digitální agentury RobertNemec.com představil na Marketing Monday s podtitulem Reklama – naše láska nejlepší světové reklamní kampaně za rok 2014. Píše o tom Marketing Journal.

Hned v úvodu přednášky ukázal, že Facebook, SEO a PPC samostatně nefungují dostatečně- kouzlem je totiž multikanálový přístup a pak představil přehled těch nejlepších reklamních kampaní jako například pro brandy Dacia či Always.

Robert Němec představil i kampaň, kterou připravila jeho agentura RobertNemec.com na sociálních sítích pro eshop avendro.cz zaměřující se i na dámskou XL módu.

Ukázal, jak je důležité pochopit duši a myšlení zákazníků.

„Co na tuto cílovou skupinu platí? Říkat ženám, že je milujete a že jsou krásné nehledě na to, jak vypadají,“ říká Němec.

Kromě Roberta Němce vystoupil  jeden z nejúspěšnějších českých tvůrců reklamy a bývalý kreativní ředitel Young & Rubicam, Pavel Fuksa.

Po prezentacích následující debatu pak doplnili marketingový ředitel Allianz pojišťovny, Pavel Jechort, nestor české reklamy a kreativní ředitel agentury Konektor, Martin Charvát a šéfredaktor portálu Marketing Journal, Petr Michl.

Jaké kampaně byly podle Roberta Němce nejlepší? Přečtěte si v článku na Marketing Journalu.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter: