Kde jste: Hlavní stránkaPřípadová studie: Jak multichannel zachraňoval životy a mělo to úspěch

Případová studie: Jak multichannel zachraňoval životy a mělo to úspěch

Kombinací online PR, dopisu, landing page, remarketingu, offline PR a vhodného načasování se nám podařilo dojednat osobní setkání s poslanci a senátory, aby s nimi náš klient mohl otevřít diskuzi k závažnému společenskému tématu.

Abivia, s. r. o. logo

O Abivia

Asociace pro oddlužení (Abivia) je nezisková organizace sdružující důvěryhodné oddlužovací společnosti. Členové Asociace pomáhají lidem s celým procesem oddlužení, vzdělávají ve finanční gramotnosti a bojují proti nekalým praktikám oddlužovacích společností.

Náš úkol

Ministerstvo spravedlnosti České republiky připravilo novelu insolvenčního zákona. Tato novela je nezbytná, ale některé body v návrhu jsou velmi problematické a vytržené mimo reálnou každodenní praxi. Jak upozornit poslance a senátory na nedostatky v návrhu insolvenčního zákona a pomoci zástupcům Asociace pro oddlužení k osobnímu setkání s nimi? Podívejte se na video, ve kterém popisujeme náš postup krok za krokem.

 

 

Nebo si prohlédněte prezantaci:

Doporučte tento článek přátelům

Jitka Gráfová je propagátorkou moderního PR. Zviditelňuje značky v online i offline kanálech. Zaměřuje se na PR strategie, dlouhodobé a systematické PR aktivity, nastavuje procesy přesahů public relations do jiných marketingových kanálů. Pro klienty plánuje a realizuje PR kampaně, má na starosti spolupráci s mediálními domy. Ráda otvírá v Public relations nové perspektivy, vymýšlí a hlavně zkouší nové přístupy.

[contact-form-7 id="728" title="Příspěvek - Rychlý kontakt"]
Jitka Gráfová

Jitka Gráfová
Konzultantka