Kde jste: Hlavní stránkaEliška Plitzová

Eliška Plitzová

Eliška Plitzová

Konzultantka

Eliška zbožňuje data. V agentuře je odborníkem na webovou analytiku, kterou si omotala kolem prstu stejně jako programování a kódování, ve volných chvílích se baví grafikou a v dětství byla její nejoblíbenější hračka Excel.

Vzdělání

V 6. třídě základní školy se Elišce obrátil svět vzhůru nohama. Dostala svůj první počítač a přešla do matematické třídy. Když si o dva roky později měla vybrat z volitelných předmětů, proběhla kolem kuchyněk a rovnýma nohama skočila do vývoje webů. Už tehdy věděla, že její další kroky povedou na Soukromou školu informatiky a ekonomie, kde vystudovala obor Správce informačních systémů.

Po střední škole odešla do Prahy, kde pracovala v laboratoři na testování asfaltů, zhubla 15 kilo jen díky excelovské tabulce a grafům, které prostě musely za každou cenu klesat. Po půl roce naskočila zase zpět do studentského života a zakousla se do studia informatiky a geografie na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Touha po nových informacích je Elišky hnací motor. Kromě Digisemestru a nespočtu dalších kurzů se také zůčastnila dvouměsíčního programu Podnikání z pláže. Podívejte se na Elišky LinkedIn a prohlédněte si další kurzy, ve kterých zazářila.

Zkušenosti

Eliška vždy míří vysoko, takže už na střední škole, ve chvílích kdy nehrála World of Warcraft, vytvořila jako studentský projekt celý e-shop pro pekárnu včetně administrace v HTML, PHP a MySQL databází a přitom ještě stíhala pracovat pro neziskovou organizaci AIESEC, kde vedla tým čtyř lidí.

Ve volných chvílích se věnuje UX, návrhu UI mobilních aplikací a grafice, kterou si můžete prohlédnout na Dribbble a Behance. Baví ji čtení o datové analytice a enhanced e-commerce. Na blogu Sima Ahava dokáže strávit celé hodiny a pravidelně propadá i čtení LunaMetrics nebo Optimize Smart.

Expert na digitální analytiku

Do agentury přišla Eliška na placenou stáž. Všechny okouzlila svými programovacími schopnostmi a vášní pro data. Následně pracovala jako expert na digitální analytiku, čarovala v Google Tag Manageru a v Google Analytics si ochočila všechny dimenze i metriky. Dokáže napsat web od naprostého základu a s platformou WordPress umí hotové zázraky.

Mimo to také píše skripty v Google Apps Script a vytváří nástroje, které usnadňují práci a šetří čas jejím klientům i kolegům.

Eliška je posedlá organizací práce v Todoistu, je minimalista a zbožňuje angličtinu a na svých language skills neustále tvrdě pracuje. Když se například chtěla naučit srbsky, jednoduše na dva měsíce do Srbska odjela.

Ráda fotí. Je závislá na Instagramu, kde ji můžete sledovat. Na zápěstí má vytetované své jméno v binárním kódu, zajímá se o kryptoměny a její životní motto je: “Hodně budeš někde.”

 • Odbornost

  • digitální analytika
 • Stravování

  • vegetarián
 • Technologie

  • mám mac
  • mám iphone
 • Osobnost

  • ranní ptáče
 • Víno/pivo

  • abstinent

Facebook Twitter LinkedIn

Přechozí Další

Značky, kterým pomáhal/a

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci

Chcete být chytřejší?

Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.