Kde jste: Hlavní stránkaMichaela Manová

Michaela Manová

Michaela Manová

Back Office Manager

Míša je kapitánkou brněnské kanceláře, dokáže zkrotit rozbouřené stohy papírů i e-mailů, baví ji právo, má ráda pořádek a věci pod kontrolou a kdykoliv si s chutí přečte Malého prince.

Vzdělání

Michaela se na Gymnáziu Slovanské náměstí v Brně soustředila na studium angličtiny, ale už během středoškolských let v sobě objevila zájem o studium práva. Ne náhodou odtud tedy vedly její kroky na Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze, kde studovala Právo v podnikání. Během bakalářského studia měla možnost se učit od nejvýznamnějších profesorů práva z Masarykovy a Karlovy univerzity i od lektorů ze soukromých praxí.

Pro rozšíření svého právě-byznysového podkladu se rozhodla dokončit svá inženýrská studia v oboru Ekonomika a management v mezinárodním podnikání v Brně, kde si ucelila pohled nejen na podnikové právo.

V rozšiřování vlastních obzorů je Míša mistryní a neustále touží po nových informacích. Proto si ke všem studiím doplnila ještě kurz personalistiky a ke své perfektní angličtině si přidala ještě španělštinu.

Zkušenosti

Již během studia vysoké školy se Míša naplno ponořila do práva nejen v teoretické rovině, ale i prakticky – absolvovala právnickou praxi, během které se naučila aplikovat právo do denního života a perfektně si osahala zákoníky.

Jako správná studentka si během vysoké školy také vyzkoušela několik zaměstnání a brigád, díky kterým se nejednou účastnila například honosných večírků v barrandovských ateliérech na Žofíně.

Po dokončení studií se však vrhla na svou vysněnou pozici back office managerky v realitní kanceláři. Využila zde své znalosti práva a tvorby smluv a navíc se přiučila i mnoho zajímavostí týkajících se prodeje a koupě nemovitostí.

Protože chtěla do praxe převést i své znalosti personalistiky, vyzkoušela si i pozici HR koordinátorky, díky které si uvědomila, že její vysněné místo je v back office, mezi stohy papírů, smlouvami a organizací kolegů i chodu firmy.

Práce v RobertNemec.com

V naší agentuře si Míša našla dokonalý poměr administrativy a HR činností na pozici back office managerky. Každý den se s nadšením pouští do hromady nepřečtených e-mailů, spousty faktur, smluv i složenek, zařizuje vše, co se týká denního chodu kanceláře a našich veřejných školení. Nikdy ji však nemizí úsměv na tváři, a to ani tehdy, když za ní během dne přicházejí kolegové s kdejakými prosbami. Míša vždy každému ráda pomůže, poradí a navíc přidá ještě milé slovo.

Současně také zastává své místo v HR agendě, koordinuje hiring nových zaměstnanců a stážistů a soustředí se i na jejich adaptaci v naší agentuře. Pokud k nám tedy nastupuje nový kolega, je to právě Míši úsměv, který jako první uvidí.

Míša je tak trošku workoholik, který má rád ve věcech pořádek. Někdy se tak může stát, že se pustí do papírování nebo jiných činností a zcela zapomene na čas. Odpočine si však ve chvíli, kdy zařizuje pro své kolegy teambuildingy, party nebo klidné grilování na terase.

Míša je kapitánka nejen naší brněnské kanceláře, ale i ve skutečnosti. Kapitánský průkaz měla dříve než ten řidičský. Ráda cestuje low-cost stylem, hodně běhá, hraje badminton, volejbal a v zimě nikdy neodolá lyžím, snowboardu a sauně. Mimo to ji také můžete potkat na dlouhých procházkách s jejím psem Bernym.

Pokud chcete zjistit o Míši více, podívejte se na její LinkedIn.

 • Odbornost

 • Stravování

 • Technologie

 • Osobnost

 • Víno/pivo

Přechozí Další

Značky, kterým pomáhal/a

  Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

  Domluvit konzultaci

  Chcete být chytřejší?

  Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.