Kde jste: Hlavní stránkaNěmec Marketing, s. r. o. se mění na RobertNemec.com, s. r. o.

Němec Marketing, s. r. o. se mění na RobertNemec.com, s. r. o.

Vydáno na blogu Tiskové zprávy

Praha 4. prosince 2012 – Agentura Němec Marketing, s. r. o. změnila svůj název na RobertNemec.com, s. r. o. Změna byla již zapsána v obchodním rejstříku. „Značku RobertNemec.com používáme již přes 11 let. Pro klienty a veřejnost bylo matoucí, když se agentura na veřejnosti označovala jinak, než jak byla dohledatelná v obchodním rejstříku nebo s […]

Praha 4. prosince 2012 – Agentura Němec Marketing, s. r. o. změnila svůj název na RobertNemec.com, s. r. o. Změna byla již zapsána v obchodním rejstříku.

„Značku RobertNemec.com používáme již přes 11 let. Pro klienty a veřejnost bylo matoucí, když se agentura na veřejnosti označovala jinak, než jak byla dohledatelná v obchodním rejstříku nebo s jakou se podepisovaly smlouvy,“ vysvětluje ředitel agentury Robert Němec.

„Značku Němec Marketing jako marketingovou agenturu jsme zavedli v době, kdy se klienti dívali s podezřením na to, aby jim čistě marketingové poradenství poskytovala internetová agentura,“ uvádí Němec. Firma Němec Marketing, s. r. o. následně sloužila i jako servisní firma pro značku RobertNemec.com poskytující internetový marketing.

„Budovat více značek najednou chce ale vždy extrémně práce a někdy je dokonce kontraproduktivní. Značka RobertNemec.com je mnohem známější. Proto jsme se rozhodli přejmenovat firmu podle známé značky,“ říká Němec.

Značka Němec Marketing zůstane zachována, ale nebude s ní v nejbližší době aktivně pracováno.

RobertNemec.com také mění své označení z „internetová reklamní agentura“ na „digitální agentura“. „Chcete-li dnes komunikovat se zákazníky od rána do večera, musíte je oslovovat i přes mobilní telefony a tablety. Časem začnou být cíleny na jednotlivé spotřebitele, podchycené přes internet, i reklamy v televizi a rádiu. Pro klienty již vedeme i mobilní kampaně, a tak je nám bližší označení digitální agentura, objasňuje změnu Němec.

 

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je digitální agentura založená v roce 2001. Od té doby získala klienty a značky jako je T-mobile, Saxo Bank, Parfums.cz, DATART, iDNES.cz, Merck/MSD, Pfizer, Orange, AAA AUTO, Ministerstvo zahraničních věcí, ING Pojišťovna, Broker Consulting, České radiokomunikace, CzechInvest, České vysoké učení technické, Vysoké učení technické v Brně, GTS Novera, Mountfield, Safina, Schenker a mnoho dalších.

Kontakty

Pavel Šíma
[email protected]
+420 734 200 517

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci