Buďte hodní a pošlete tento článek dál, prosíme:

Adresa článku bude vložena automaticky

Skvělá práce!

Článek byl odeslán

Děkuji vám.

Aneta Krikelová, Consultant,
agentura Robert Nemec

Strategická reklamní agentura

Na co si podle Radima Paříka a Jiřího Ctibora dát pozor při vyjednávání o nájmu v obchodních centrech?

Na co si podle Radima Paříka a Jiřího Ctibora dát pozor při vyjednávání o nájmu v obchodních centrech?

Jak vyjednávat o nájmu, snížení nájmu a vypovězení smlouvy na dobu určitou řeší na našem webináři Ředitelé ředitelům vyjednávače Radim Pařík a advokát Jiří Ctibor. Radim Pařík popisuje různé strategie, které lze ve vyjednávání využít a jejich praktické dopady. Jiří Ctibor se s námi podělil o cenné rady z právní oblasti.

Jak vyjednávat o nájmu podle advokáta Jiřího Ctibora

Na webináři Jiří Ctibor například řeší, proč je potřeba se na situaci dívat optikou soudu či na co by si měli dávat nájemci v obchodních centrech pozor.

Ve videu se například dozvíte, proč je vyjednávání vždy o reciprocitě, proč nešetřit na dobrém advokátovi nebo jak nastavit podmínky nájmu v době covidu.

Jiří Ctibor je zakládající partner advokátní kanceláře Z/C/H Legal. Ve své advokátní praxi se dlouhodobě věnuje franchisingu, správě a nájmu nákupních center a retailových parků.

Poskytuje poradenství lokálním i mezinárodním klientům z různorodých odvětví. Jiří Ctibor každoročně přednáší na prestižní konferenci Franchise Day Prague, kterou pořádá Český institut pro franchising a pravidelně vydává odborné publikace.

Jak vyjednávat o nájmu podle vyjednávače Radima Paříka

Vyjednávání je zcela iracionální činnost, která nemá s logikou, paragrafy a argumenty nic společného. Vždycky je tam hodně emocí, když jste ve vyjednávacím rauši, ” říká na webináři Ředitelé ředitelům Radim Pařík.

Potřebujete umět vyjednávat a chcete se v tom zlepšit? Radim Pařík radí, jak si vybudovat s protistranou při vyjednávání vztah, proč je důležité soustředit se na cíl a nedělat kompromis.

Radim Pařík je profesionální vyjednavač v byznysu. Je bývalým členem managementu Kauflandu v ČR, Německu a Polsku. Účastnil více než 2000 jednání o nájemních smlouvách a povedlo se mu dohodnout smlouvy za desítky miliard korun.

Nyní se specializuje na obtížná vyjednávání. Věnuje se také školení lidí v této oblasti. Nejoblíbenějším filmem Radima Paříka je pohádka S čerty nejsou žerty. Na webináři na sebe prozradil, že se na tuto oblíbenou českou pohádku dívá dokonce několikrát měsíčně a tvrdí, že jsou v ní ukryty všechny světové a lidské pravdy.

Šetříte čas nebo jste často na cestách?

Záznamy rozhovorů s podnikateli si můžete také pustit v našem podcastu Ředitelé ředitelům.

Najdete je na Spotify a Apple podcast.

Aneta Krikelová

Aneta Krikelová

Aneta se stará o naše klienty napříč kanály díky svým různorodým zkušenostem. Pro klienty vytváří strategie přesně na míru, obsahové plány i struktury placených kampaní. Chcete, aby vám Aneta poradila? Kontaktujte ji na [email protected]

LinkedIn | @

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podívejte se, jak vám pomůžeme vydělat více peněz ->

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci

Chcete být chytřejší?

Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.