Kde jste: Hlavní stránkaNovinky v marketingu

Přečtěte si vše o tématu"Novinky v marketingu

Nový trend: Virtuální analýza klíčových slov

Markéta Hávová |

Když se řekne analýza klíčových slov, nejspíš vám v mysli okamžitě vyvstane obsáhlá excelovská tabulka, která má několik listů, spoustu řádků, nespočet sloupců a obsahuje kontingenční tabulky, které jsou gró celého dokumentu. Váš PPC specialista, SEO konzultant nebo marketingový ředitel si s ní pravděpodobně dokáže hravě poradit a najít data, která potřebuje. Pokud vám ale […]

Přečíst celý článek

Cílení na všechny členy domácnosti pomocí Facebooku? Social novinky – červen 2017

Aleš Botek |

Červnové novinky ze světa sociálních sítí se zaměřují především na témata, díky kterým můžete posunout svůj business či firmu ještě dál. Budeme se bavit o nových možnostech cílení, o rozmachu Instagramu či propojení Instagramu s Facebookem. Na závěr také perlička, jak přilákat nové návštěvníky do svého lokálního podniku.

Přečíst celý článek

PPC novinky – březen 2017

Ludmila Svitálková |

Konzultanti pláčou nad změnou přesné shody, ze které plyne nutnost úprav již vytvořených fungujících kampaní. Rozšířené inzeráty se šíří, lze je nově použít v Skliku v obsahové síti a v AdWords v dynamických reklamách ve vyhledávací síti. Můžeme nastavit zahrnutí konverzí napříč zařízeními v AdWords.

Přečíst celý článek

PPC novinky – únor 2017

Lukáš Pokorný |

Méně výrazné odlišení reklamy od neplacených výsledků vyhledávání, konec standardních textových inzerátů v AdWords, nasazení ETA na Skliku, nové možnosti dynamického retargetingu. To jsou některé ze změn, které se v PPC světě odehrály v únoru 2017.

Přečíst celý článek