Kde jste: Hlavní stránkaIndividuální školení Google Analytics prakticky

Individuální školení Google Analytics prakticky

Individuální školení Google Analytics prakticky je určeno všem zájemcům - začátečníkům i pokročilým. Naučíme Vás přesně to, co potřebujete, abyste rozuměli digitální analytice ještě lépe.

Na školení Google Analytics prakticky vás naučíme vše, co právě potřebujete. Vždy záleží na domluvě – je totiž individuální a školitel se věnuje pouze vám a problémům vašeho webu.

Školení je určeno pro konzultanty, analytiky, webmastery a marketéry, kteří chtějí hlouběji proniknout do digitální analytiky. Seznámíme vás s rozhraním Google Analytics, pomůžeme vám s nastavením a naučíme vás provádět základní analýzy. Nemáte žádné znalosti Google Analytics? Nevadí! Vše vás naučíme na místě.

Jste pokročilí a chtěli byste si umět spočítat návratnost investic do kampaní? Jsme tu pro vás a vše vám vysvětlíme, ukážeme a nastavíme přímo na vašich datech.

Tento kurz digitální analytiky připravujeme vždy na míru konkrétním účastníkům.

Jaká konkrétní témata budeme probírat Na vrchol stránky

 • Cokoliv, co vás napadne. Školení ušijeme na míru právě vám.
 • Budeme řešit problémy vašeho webu a na vašich datech.
 • Ukážeme vám, jak dělat analýzy a na co si dát pozor ve vašem případě.

Nenapadají vás konkrétní otázky a nevíte, co přesně byste chtěli vědět? Máte zájem spíše o obecnější teorii či zasvěcení do nástroje Google Analytics či Google Tag Manager? Zajímáte se o AB testování nebo MVT? I tento typ individuálního školení pro vás rádi připravíme.

Proč děláme i individuální školení Na vrchol stránky

 1. Chceme, aby pro vás školení bylo přínosné a abyste od nás odešli s pocitem, že jste se dozvěděli vše, co jste chtěli. Budete mít dostatek prostoru pro vaše dotazy.
 2. Šetříme váš čas. Vzhledem k tomu, že se věnujeme pouze Vám, zabere individuální školení méně času než to veřejné.
 3. Chráníme vaše data. V případě, že máte citlivá a důvěrná data, které nechcete ukazovat nikomu jinému, je pro vás individuální školení ideální volba. Rádi s vámi podepíšeme i dohodu o mlčenlivosti.
 4. Kdo je připraven – není zaskočen. Tady to platí dvojnásob. Před každým školením se vám ozveme a probereme spolu, co potřebujete. Školitel se pak předem připraví na setkání s vámi a podívá se i na nastavení Google Analytics, pokud si budete přát.
 5. Snažíme se vyjít vám vstříc s výběrem termínu a času. Můžete dojít vy k nám, nebo my k vám, nebo se sejít třeba v kavárně. Nemáte čas v pracovní době? Není problém se domluvit na večerních hodinách.
 6. Školení můžete mít také online, přes hangout nebo skype.
 7. Pokud jste firma a poptáváte školení na míru pro více kolegů, rádi vám vyjdeme vstříc.

 

Proč si vybrat školení webové analytiky právě u nás Na vrchol stránky

 1. Máme více než desetileté zkušenosti. První práce v oblasti webové analytiky jsme dělali s využitím programu Webtrends.
 2. Neustále se vzděláváme. V naší agentuře pravidelně aktualizujeme certifikáty Google Analytics Individual Qualification.
 3. V Google Analytics spravujeme přes sto profilů, jejichž měsíční návštěvnost se blíží 9 000 000 návštěv.
 4. Kromě práce s Google Analytics provádíme analýzy i s pomocí nástrojů jako je Hotjar, MouseFlow či Formisimo.
 5. Tento kurz webové analytiky připravujeme vždy na míru jednotlivým klientům. Kurz není veřejný, ale pořádáme jej pro konkrétní firmy nebo jednotlivce. Vždy se domluvíme, co od školení očekáváte a podle toho školení upravíme. Lektor se tak může věnovat právě vám a vašim projektům.
 6. Po celou dobu se na nás můžete obracet s vašimi dotazy a problémy. My vám ukážeme jejich řešení.

Kolik vás to bude stát?

Školení vám připravíme na míru, záleží tedy na tom, kolik toho budete chtít během konzultace probrat. Předem se domluvíme na tématech, odhadneme časovou náročnost a vypracujeme kalkulaci. Cena závisí na počtu hodin, které budeme potřebovat na přípravu vašeho školení a na samotnou konzultaci s vámi. Výslednou kalkulaci s vámi vždy domluvíme předem, takže budete vědět, kolik vás bude školení stát.

Jak se přihlásit

Vyplňte formulář níže a společně se domluvíme na náplni a délce školení, která bude vyhovovat přímo vám a vašim potřebám. Těšíme se na vás.