Kde jste: Hlavní stránkaJak zvýšit obrat eshopu o 140 %: Případová studie DobryTextil.cz

Jak zvýšit obrat eshopu o 140 %: Případová studie DobryTextil.cz

DobryTextil.cz je inovativní e-shop s oblečením, který začínal s minimální investicí a dnes roste každým rokem o 140 % ročně. S agenturou RobertNemec.com spolupracuje od roku 2016 a v této prezentaci vám prozradí, co stojí za jeho úspěchem.

 

Líbí se vám naše videa? Přihlaste se k odběru na YouTube!

 


Jeho jednatel Ondřej Velička vysvětluje, jakým způsobem pracují s jednotlivými reklamními kanály a vyzdvihuje jejich propojenost a návaznost. Ve své prezentaci rozebírá jednotlivé kroky, které pomohly k tak výraznému růstu tržeb.

 

 

V prvé řadě zmiňuje navázání spolupráce s agenturou RobertNemec.com, dále to, jakým způsobem vybírali e-commerce platformu a jak řešili optimalizaci webu z hlediska uživatelů i vyhledávačů. Detailněji se na jejich postupy můžete podívat v tomto článku.

Díky důkladné analýze dat se agentuře podařilo vytvořit velmi relevantní obsah, díky kterému získala pro web klienta cenné zpětné odkazy a podpořila tak růst tržeb. Inspiraci lze najít také v jejich postupech v oblasti emailového marketingu, ppc kampaní a sociálních médií. Vše shrnul ve svém článku Jak dostat eshop s oblečením do zisku ředitel agentury Robert Němec.

Staňte se i vy klientem agentury RobertNemec.com!

 

 

Doporučte tento článek přátelům