Kde jste: Hlavní stránkaPřípadová studie, jak zvýšit obrat online: Česká mincovna

Případová studie, jak zvýšit obrat online: Česká mincovna

Jak to funguje v marketingu velmi drahých produktů a jak vypadá dobře nastavená spolupráce velké společnosti a marketingové agentury? To vám ukážeme na příkladu České mincovny a agentury RobertNemec.com v této případové studii.

Česká mincovna je tradičním výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí s ročními tržbami přesahujícími 750 milionů Kč. I přes svoji dlouhodobou pozici na trhu, hledá Česká mincovna společně se strategickou reklamní agenturou RobertNemec.com stále nové a nové cesty a způsoby pro zaujetí svých stávajících i nových zákazníků. Jaké jsou jejich postupy?

 

Líbí se vám naše videa? Přihlaste se k odběru na YouTube!

Marketingový manažer České mincovny Lukáš Jokl vám společně s Radimem Sedlářem z reklamní agentury Robert Němec v této případové studii ukáží, co za pět let společné spolupráce zjistili, že funguje  a nefunguje v marketingu velmi drahých produktů. Dále vám poví, proč mohou být největší překážkou růstu interní kapacity a proč je důležité prioritizovat a říkat „ne“.

 

 

V neposlední řadě se v této případové studii dozvíte, jak reklamní agentura RobertNemec.com, díky dobrým výsledkům a strategickému přemýšlení, postupně převzala správu většiny marketingových aktivit České mincovny a pracuje pro Českou mincovnu již pět let.

Hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže řešit vaše marketingové aktivity? Přečtěte si, jak bude vypadat začátek naší spolupráce anebo se nám rovnou ozvěte.

Doporučte tento článek přátelům