Kde jste: Hlavní stránkaCo dělat, když vám prudce klesne obrat – zkušenosti z praxe

Co dělat, když vám prudce klesne obrat – zkušenosti z praxe

Pokles tržeb a ztráta zákazníků či klientů může potkat kohokoli a bez jakéhokoli varování. Ať už se nacházíte v krizové situaci nebo ji jen chcete předcházet, poslechněte si doporučení Roberta Němce, který vám poradí na základě vlastní zkušenosti.

Podle něj, chce-li ředitel rozvíjet firmu, musí mít přímé, tedy nezprostředkované, informace z „bojiště“. Jakékoli předání informací z osoby na osobu může způsobit ztrátu či zkreslení těchto informací. 

 

Líbí se vám naše videa? Přihlaste se k odběru na YouTube!

 

Zkoumání zákaznické spokojenosti není úkolem marketingu nebo nějakého automatizovaného systému – ale generálního ředitele. Ať už má firma obrat 20 milionů nebo dvě miliardy.

Robert Němec v prezentaci mluví o situaci, která nastala přímo v jeho firmě, a která ho dovedla k tomu, že nyní každý měsíc volá svým klientům. Především těm, u kterých tuší nějaký problém.

 


Konkrétně vám poví, jaké používá nástroje a otázky, a co se jejich pomocí snaží zjistit. Uvidíte, jaký neuvěřitelný zdroj informací to je a co vám může přinést.

Spokojenost klientů je v agentuře RobertNemec.com na prvním místě. Proč si klienti vybrali právě tuto agenturu a jaké jsou jejich zkušenosti?

 

 

Doporučte tento článek přátelům