Kde jste: Hlavní stránkaJak efektivně pracovat se slevami a pricingovými strategiemi

Jak efektivně pracovat se slevami a pricingovými strategiemi

Jak to udělat, aby u vás zákazníci nechali více peněz, než kolik zamýšleli, a ještě odcházeli s dobrým pocitem? Naučte sebe a své obchodníky účinnému pricingu.

Níže uvedené video není ze SME Fora, ale z přednášky Pricing, cenové strategie a slevy, kterou měl Robert Němec na Dnu marketingových inovací. Přihlaste se na další díl Dne marketingových inovací, který se koná 22. června 2016 v Praze.

Jste nešťastní, protože vaši zákazníci slyší jen na slevy? Přitom toho jako obchodník můžete skvěle využít a poskytováním slev ještě vydělat. Robert Němec vám představí různé cenové strategie, jak opticky snižovat nebo zvyšovat cenu, na jaké číslovky spotřebitelé reagují nejlépe, jak si hrát se slevami, jak mít slevy nižší, než vypadají, nebo jak nechat zákazníka zaplatit více, než kolik si myslí.

Naučíte se, jak zařídit, aby u vás zákazníci nechali více peněz, než kolik zamýšleli, a ještě od vás odcházeli s dobrým pocitem. Už nikdy nebudete poskytovat nepromyšlené slevy, které vás jen připravují o zisk.

Workshop Jak efektivně pracovat se slevami a pricingovými strategiemi je součástí konference SME Forum 2016, setkání šéfů malých a středních podniků.

Přijďte diskutovat o změnách ve výběru daní, důslednějších kontrolách a sankcích s těmi nejpovolanějšími – ministrem financí Andrejem Babišem, generálním ředitelem Generálního finančního ředitelství Martinem Janečkem a dalšími zástupci Ministerstva financí ČR či Komory daňových poradců ČR.

Dozvíte se, jaká je budoucnost online nakupování, a na tematických workshopech načerpáte praktické know-how od odborníků, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti.

SME Forum pořádá Top vision, organizátor vzdělávacích kurzů pro manažery.

Doporučte tento článek přátelům