Kde jste: Hlavní stránka5. den marketingových inovací

5. den marketingových inovací

Chcete-li dělat marketing systematicky, vědecky, odvážně a inovativně, přijďte na náš 5. den marketingových inovací.

Ukážeme vám:

 • Dvě velké a podrobné případová studie: Co udělala Česká mincovna a eshop DobryTextil.cz, aby každým rokem rostli obratově o 50 až 80 %.
 • Proč a jak v marketingu a reklamě využít hlavní psychologické techniky.
 • Proč se na PPC kampaně podívat zcela jiným způsobem.
 • Proč by generální ředitel měl pravidelně obvolávat klienty a ptát se jich na spokojenost.
 • Jak propojit sales a marketing a začít je řídit pomocí dat.
 • Jak propojit zákaznický výzkum s vaším webem a získat tak další zákazníky.
 • Jak se konečně přestat při tvorbě obsahu řídit intuicí a začít využívat data
 • 10 tipů, jak vytěžit z PR článků a vyjednávat s mediálními domy

Pro koho je konference určena?

Pro ředitele a majitele firem, marketingové a obchodní ředitele a manažery, kteří hledají nové inspirace a cesty, jak být vepředu a vydělávat více.

KDY a KDE se konference koná?

Kdy: středa 21. června 2017 8:30 – 15:00 hodin
Kde: Konferenční centru City, Na Strži 65/1702 Praha 4, v blízkosti metra Pankrác a OC Arkády.

Detailní program a seznam přednášejících najdete na konci tohoto článku.

Počet míst v sále je omezen. Naše předešlé konference byly zcela obsazené. Proto se, prosím, registrujte co nejdříve v registrační formuláři zde.

Můžete se těšit na:

 • 6 našlapaných hodin plných informací a novinek,
 • snídani a coffee breaky,
 • oběd formou rautu (s masovou i vegetariánskou variantou),
 • vytištěné prezentace pro hosty,
 • prezentace a videa ke stažení pouze pro účastníky semináře,
 • networking se zajímavými lidmi z různých společností,
 • dárek při odchodu ze semináře.

O minulém konferenci řekli:

„Konference byla opravdu přínosná, už od prvního setkání jsem s agenturou RobertNemec.com maximálně spokojená.“ Michala Ducháčová, Česká mincovna

„Doporučuji všem, kteří chtějí svoji firmu posunout dále v internetovém marketingu.“ Marie Sádlíková, Shanti.

Minulé konference se zúčastnily např. tyto firmy:

akademie digitalniho marketingu ucastnici leden 2015

Počet míst je omezen! Neváhejte s registrací.

Program a přednášející:

10 hlavních psychologických technik v marketingu a reklamě

Marketing je aplikovaná psychologie, jehož cílem je změnit lidské chování. Vysvětlíme si deset hlavních psychologických zákonů, efektů a technik, které ovlivňují lidské chování.

Dozvíte se tak o efektu pouhého vystavení, efektu Benjamina Franklina, modelu LIFT, sociálním důkazu, přiznání odporu, rámování nebo antropomorfismu.

Odnesete si poznatky, jak dělat marketing vědecky a informace o všech základních technikách, které využijete v praxi.

Proč jako ředitel volám klientům každý měsíc a proč byste to měli dělat také

Zkoumání zákaznické spokojenosti není úkolem marketingu nebo nějakého automatizovaného systému – ale generálního ředitele. Ať už má vaše firma obrat 20 milionů nebo dvě miliardy.

Chce-li totiž ředitel rozvíjet firmu, musí vědět přímé, tedy nezprostředkované, informace z bojiště. Při každém přenosu se dost informací ztratí.

Vysvětlím vám, proč jsem se rozhodl obracet se na všechny naše klienty a jaké to mělo dopady na firmu. Řeknu vám, proč volám všem klientům každý měsíc a proč hlavně těm, u kterých tuším nějaký problém.

Ukáži vám, jaké otázky používám a proč, a jaké nástroje pro to používám. Uslyšíte, jaký neuvěřitelný zdroj informací to je. Budete-li to používat také, budete vědět, jak akcelerovat růst vaší firmy.

Robert Le Veneur

Robert Němec, CEO

Agenturu RobertNemec.com řídí 15 let. Jeho silnou stránkou jsou vize, inovace a kreativní přístupy. Inspiraci pro byznys čerpal i v prostředí Silicon Valley. Často přednáší na významných konferencích a komentuje oblast marketingu a byznysu v českých a slovenských médiích. Více o Robertu Němcovi zde.

Případová studie: DobryTextil.cz – Co dělat, aby váš e-shop rostl každý rok o 80 %

DobryTextil.cz je inovativní e-shop s oblečením, který začínal s minimální investicí a dnes roste o stovky procent ročně. Jeho jednatel Ondřej Velička bude vyprávět, jak vybírali e-commerce platformu, jak řešili optimalizaci webu z hlediska uživatelů i vyhledávačů, jak funguje jejich emailový marketing, YouTube kanál i obsahový marketing. Na co naráželi a co jim z pohledu byznysu přinesla práce s odborníky na marketing.

Ondřej Velička, jednatel Dobrý textil

Ondřej Velička vystudoval elektrotechnickou fakultu na ČVUT. Po studiích pracoval v tomto oboru, ale to ho příliš nenaplňovalo. Již v této době s kamarádem založil firmu Dual Trade s.r.o., se kterou chtěli uspět na tehdejší módní vlně slevových portálů. V roce 2012 pro firmu ale našli nové uplatnění a zaměřili její směr na e-shop s reklamním textilem eshop.firemnipotisk.cz.

V roce 2015 založili e-shop dobrytextil.cz, což se ukázalo jako dobrý tah a rok od roku se sortiment stále více rozšiřoval. V současné době nabízí mimo reklamního textilu i sportovní, volnočasové a pracovní oblečení. Pro zákazníky stále zajišťují i potisk na textil. Firma za poslední 2 roky roste v průměru o 80 % každý rok.

Proč se začít dívat na vaše PPC kampaně tak trochu jinak

Myslíte si, že PPC kampaně musí mít kladnou návratnost investic? Pak možná zbytečně omezujete jejich plný potenciál a okrádáte se o nové zákazníky.

Co když je výnosnost PPC kampaní složitější, než se zdá? V přednášce vám představíme jiný pohled na PPC reklamu, než jak jste se na ni pravděpodobně dívali doteď. Od přednášky nečekejte technické detaily, ale strategický pohled na oblast PPC.

Markéta Bartoníčková

Markéta Bartoníčková, Business Development Executive

Markéta Bartoníčková má v agentuře na starosti především péči o stávající klienty a rozvoj jejich byznysu. Dlouho se věnovala správě PPC kampaní, content marketingu, copywritingu a sociálním sítím.
Více o Markétě Bartoníčkové zde.

Případová studie: Česká mincovna a.s. – Jak pomocí série provázaných marketingových aktivit prodáváme více naší core cílové skupině i novým zákazníkům

Česká mincovna je tradičním výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí s ročními tržbami přesahujícími 750 milionů Kč.

I přes svoji dlouhodobou pozici na trhu stále hledá nové cesty a způsoby pro zaujetí svých stávajících i nových zákazníků. Marketingový manažer Lukáš Jokl bude společně s Radimem Sedlářem hovořit o tom co funguje a co nefunguje v marketingu cenově výše posazených produktů, o tom, jak agentura Robert Němec díky dobrým výsledkům a strategickému přemýšlení postupně převzala správu většiny marketingových aktivit České mincovny.

O tom, že největší překážkou růstu mohou být interní kapacity a o tom, jak je důležité prioritizovat a říkat ne.

Lukáš Jokl, marketingový manažer Česká mincovna a.s.

Lukáš Jokl vystudoval podnikovou ekonomiku na Technické univerzitě v Liberci. Po studiích nastoupil do marketingového oddělení společnosti Preciosa Figurky, kde sbíral své první zkušenosti. Po čtyřech letech zabrousil do České mincovny, kterou v té době převzal nový majitel a začal v ní budovat marketingové a obchodní oddělení na zelené louce.

Česká mincovna se za šest let díky tomu změnila v dynamickou firmu dosahující růstu v procentech s dvěma ciframi. Lukáš v ní vedl marketingový tým, který vymýšlel nové produkty a jejich off-line i on-line propagaci.

Nyní se přesouvá na pozici, ve které bude zodpovědný za marketingové kampaně a public relations. PR je jeho srdeční záležitostí. Za dobu své působnosti v Mincovně komunikoval do médií ražby pamětních mincí a medailí Václava Havla, Karla Gotta, Dominika Haška nebo Pavla Nedvěda, všechny s mimořádným dosahem do tuzemských médií.

Jak se posunout od vyhodnocování dat k řízení pomocí dat

Obchodní ředitelé znají marže, skladové zásoby, zákazníky nebo tlak od ochodních partnerů. Marketéři zase data o poptávce, konkurenci na trhu nebo nákupních trendech. Tyto dva světy často žijí odděleně. A jakmile se nedaří, „má to na svědomí druhá strana“.

Chci vám ukázat svět, kde jsou tyto strany propojeny. Kde obchodní ředitel má k dispozici online data, pomoci kterých může upravovat produktové portfolio, marže nebo rozpočet. Kde marketér ví, jaké produkty musí nyní propagovat méně a které více, protože jich je na skladě příliš.

A ukáži vám něco ještě lepšího: Když je toto vše automatizované. Kdy obchodník domluví nižší cenu, což se automaticky projeví na vyšší marže a marketér ihned automaticky ví, že si může dovolit investovat více do marketingu. A kde se to dokonce děje samo: ať už v newsletteru, PPC, reklamách, blogu nebo v řazení produktů na webu.

Ukáži vám, jak to funguje v reálu a jaké to přináší klientovi výsledky.

Zapoměňte na reporty. Začněte řídit sales i marketing v jednom.

Matej Leskovjanský

Matěj Leskovjanský, Client Service Director

Matěj vystudoval marketing na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Už na škole organizoval a vedl akce pro 2 000 dětí, což následně zúročil ve firmě FatraSki, kde vymýšlel a organizovat teambuildingové akce pro IT firmy.

V reklamní agentuře RobertNemec.com pracuje dva roky a má na starosti to, aby client service department byl chytřejší a schopnější než kdekoli jinde.

Jak využít výzkum pro získání nových zákazníků

Víte, proč si zákazníci kupují vaše produkty? A proč si je nekupují? Jaké jsou jejich motivace? Nevíte? Udělejte si výzkum! Na konkrétním příkladu z praxe vám ukážeme, jak takový výzkum udělat levně, snadno, ale hlavně s ohromnou vypovídací hodnotou. A jak pak výzkum začlenit do denního marketingu.

David Mareček

David Mareček, Consultant

David Mareček se věnuje převážně oblasti CRO (optimalizaci konverzního poměru). Pro naše klienty vypracovává CRO audity jejich webů a navrhuje změny, které vedou ke zvýšení konverzního poměru. Hlavně se specializuje na hledání nejhladšího způsobu, jak dostat zákazníka do nákupního košíku, aby pak nákup u vás dokončil. Navíc ho baví vymýšlení různých webových vychytávek. Mimo jiné se také stará o správu našeho agenturního webu. Více o Davidu Marečkovi zde.

Jak konečně začít vytvářet obsah na základě dat. Konec intuicím!

Tvoříte obsah jako o život, ale máte pocit, že to nepřináší žádný zisk? Přestaňte vyhazovat peníze za obsah, který tvoříte pouze na základě intuice. Nestřílejte vy a vaši “kopíci” nápady na obsah jen tak od boku a ověřte si jejich trendovost.

Ukážeme vám, jak efektivně tvořit obsah na základě dat, jak ho plánovat, aby byl zajímavý pro vyhledávače, ale hlavně jak tento obsah zapojit do celé marketingové kampaně. Ukážeme vám postupy z praxe, které aplikujeme u našich klientů.

Marie Štouračová

Marie Štouračová, Consultant

Marie Štouračová je součástí agenturního SEO týmu, pro klienty vytváří analýzy klíčových slov, zaměřuje se na technické SEO analýzy, návrhy řešení a také optimalizace samotného webu. Zajímá se také o oblast mobilního SEO, o kterém napsala diplomovou práci a přednášela. Více o Marii Štouračové zde.

10 tipů jak vytěžit z PR článků maximum a vyjednávat s mediálními domy

Nakupujete u mediálních domů PR články? Utrácíte tak nemalé částky, stojí vás to navíc čas a peníze na přípravu obsahu? Článek vyjde a tím to pro vás končí?

Dopouštíte se tak velké chyby! V této přednášce vám ukážeme, jak maximálně vytěžit z vašich PR článků a jak je chytře propojovat s jinými kanály jako jsou PPC nebo display. Navíc vás naučíme, jak vyjednávat s mediálními domy a ušetřit tak nemalé peníze.

Jitka Gráfová

Jitka Gráfová, Consultant

Jitka Gráfová se stará o PR agentury a našich klientů. Téměř 10 let působila v médiích. Klasické PR je podle ní už mrtvé. Zastává názor, že dnes pijárista musí mít alespoň základní znalosti z oblasti SEO, PPC, display reklamy i digitální analytiky. Pro klienty vymýšlí PR strategie i nové přístupy, také jim radí s krizovou komunikací. Vedle PR má na starosti i agenturní event management. Více o Jitce Gráfové zde.

Počet míst je omezen! Registrujte se, dokud je čas.

Registrace

 • Pro účast je NUTNÁ REGISTRACE, počet míst v sále je omezen.
 • Registrujte se, prosím, co nejdříve pomocí registračního formuláře níže, následně vám přijde potvrzení, že registrace byla úspěšně realizována.

Garance 100% vrácení peněz

 • Nebudete-li z jakéhokoli důvodu spokojen(a), oznamte nám to do sedmi dnů po skončení konference a my vám vrátíme plnou částku, kterou jste za naši konferenci zaplatil(a).

Cena za osobu:

Typ vstupenky Při objednání Cena Ušetříte
Last Call 19. až 21. června 7 900 Kč bez DPH 0 %
Standard 10. června až 18. června 4 900 Kč bez DPH 38 %
Early Bird 1. června až 9. června 3 900 Kč bez DPH 51 %
Super Early Bird Do středy 31. května 2 900 Kč bez DPH 63 %

Můžete vzít s sebou kolegu/kolegyni, potřebná je ale i jeho/její registrace. Cena semináře platí ale vždy pro jednu osobu.

Počet míst v sále je omezen. Registrujte se co nejdříve. Naše předchozí konference v Praze byly zcela obsazené.

[contact-form-7 id=“7065″ title=“DMI – platici“]
[contact-form-7 id=“7064″ title=“DMI – neplatici“]
Doporučte tento článek přátelům