Kde jste: Hlavní stránkaHledáme správce sociálních sítí v neobvyklé reality show Post –> Like –> Job

Hledáme správce sociálních sítí v neobvyklé reality show Post –> Like –> Job

Vydáno na blogu Twitter, Personalistika, Jak se žije v reklamní agentuře

Digitální agentura RobertNemec.com zjišťuje pomocí online reality show, zda zájemce o práci správce sociálních sítích dokáže vhodně pracovat s jejími fanoušky.

Dobrý správce sociálních sítí musí mít především talent vcítit se do různých cílových skupin a potom tvořit obsah, který je zaujme. A to v diskusi za stolem během přijímacího pohovoru není možné zjistit, “ vysvětluje PR manažer digitální agentury RobertNemec.com Pavel Šíma, proč se firma rozhodla připravit namísto klasického inzerátu facebookovou aplikaci.

Princip je snadný, ale přesto v České republice nevídaný. Zájemce o práci přijde na facebookovou aplikaci, kde nahraje svůj post a další informace o sobě. Pokud nebude post závadný, zveřejní jej agentura na své stránce na Facebooku.

Fanoušci její stránky na Facebooku se potom stanou porotci výběrového řízení na pozici správce sociálních sítích. Jejich lajky a komentáře rozhodnou o tom, kdo dostane šanci na získání práce.

Agentura pojmenovala celou akci příznačně Post–>Like–>Job. Zúčastnit se může úplně každý. Práci nabídne agentura tomu, kdo sklidí největší úspěch u fanoušků firemního profilu RobertNemec.com na Facebooku.

Přestože tento postup není v České republice obvyklý, na Slovensku už něco podobného využila digitální agentura Triad při svém stážovém programu 10-dňová agentúra. Uchazeči na pozici social media guy tehdy museli stvořit co nejnápaditější tweet, ve kterém zmínili účet @10dnova.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je digitální agentura založená v roce 2001. Od té doby pomáhá vydělávat klientům jako jsou T-mobile, Saxo Bank, Parfums.cz, DATART, CZC.cz, iDNES.cz, Merc, Pfizer, Orange, AAA AUTO, Ministerstvo zahraničních věcí, ING Pojišťovna, Broker Consulting, České radiokomunikace, CzechInvest, ČVUT, Vysoké učení technické v Brně, Mountfield a desítky dalších.

Kontakty

Pavel Šíma
[email protected]
+420 721 881 783

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci