Buďte hodní a pošlete tento článek dál, prosíme:

Adresa článku bude vložena automaticky

Skvělá práce!

Článek byl odeslán

Děkuji vám.

Robert Le Veneur, Ředitel,
agentura Robert Nemec

Strategická reklamní agentura

Oslavili jsme 20 let od založení agentury RobertNemec.com

Oslavili jsme 20 let od založení agentury RobertNemec.com

Strategická reklamní agentura RobertNemec.com oslavila v Praze ve vile Grébovka 20 let od svého založení. Desítky hostů si vyslechly dvě přednášky od Roberta Němce a Lukáše Uhla a seznámily se s ostatními řediteli českých firem a dalšími významnými hosty.

V první Robert Němec představil svoji vizi, jak se bude vyvíjet marketing v dalších 10 letech. Podle Němce marketing v Česku značně zaostává za světem a je příliš ve vleku výkonnostního marketingu, bannerů, televize a outdooru.

Mnohem ziskovější podle něj je, když firmy vyloučí z obchodního řetězce prostředníky, začnou mnohem více využívat databázový marketing a začnou zapracovávat poznatky z kognitivních věd.

Na příkladu s narozením dítěte ukázal, že ani největší banky v Česku neumí personalizovat svoji nabídku na základě dat, které mají k dispozici.

Druhou přednášku měl Lukáš Uhl, krizový manažer ve firmách DámeJídlo.cz, Zoot nebo Pietro Filipi. Podle Uhla je v dobách krize potřeba velmi přísně kontrolovat naprosto každý náklad.

I když názory na to, co se má dělat v době krize, mohou být ve firmě různé, nakonec musí rozhodovat jeden. A i tento člověk se musí rozhodovat podle Uhla občas pocitově, protože „pokud má Excel více než pět řádků, potvrdí vám naprosto cokoli“.

Jak se dají poztrácet peníze pak hostům ukázal americký kouzelník Damian.

Agentura RobertNemec.com byla založena Robertem Němcem v roce 2001. Robert Němec tehdy studoval třetím rokem psychologii a politologii na Masarykově univerzitě a vedl občanské sdružení ChristNet.cz (dnes Spolek Christnet).

Webu ChristNet.cz si všiml Libor Loder, majitel společnosti IDEA-IMPO. IDEA-IMPO dovážela zboží do malých obchůdků ze zahraničí. S nástupem hypermarketů ale začaly malé obchůdky krachovat a s nimi padal i obrat IDEA-IMPO.

Loder Němcovi řekl, že se mu líbí, jak vybudoval ChristNet.cz a požádal Němce, zda-li by pomohl restartovat byznys IDEA-IMPO.

Zakázka pro Němce obsahovala vytvoření nové značky, nalezení nového sortimentu, vybudování pricingového modelu a také tvorbu e-shopu, včetně pomoci s náborem zaměstnanců. Robert Němec na základě této poptávky zašel na živnostenský úřad požádat si o založení živnosti – a tak vznikla agentura RobertNemec.com.

Robert Le Veneur

Robert Le Veneur

Robert je CEO. Vymýšlím a pracuji na tom, aby se naši klienti dostali a udrželi mezi první čtyřkou na trhu.

LinkedIn | @RobertLeVeneur

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podívejte se, jak vám pomůžeme vydělat více peněz ->

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci